Інженери NETWAVE презентували автоматизоване рішення безпеки на Форумі Cisco

Компанія NETWAVE взяла участь у традиційному Форумі Cisco, що відбувся в Києві 14 листопада.

Цього року наскрізною темою заходу стала концепція «Інтуїтивна мережа». Рішення, запропоноване фахівцями NETWAVE, цілком їй відповідає. Являючи собою тонку організацію спільної роботи складних продуктів безпеки, за умови грамотного налаштування, платформа є досить зрозумілою у використанні і здатна ефективно захищати інфраструктуру автоматично, без необхідності постійного контролю з боку адміністратора.

Схема взаємодії компонентів комплексу Cisco Rapid Threat Containment

Запропонована архітектура під назвою Cisco Rapid Threat Containment включає в себе такі рішення, як Cisco Identity Services Engine (ISE), Advanced Malware Protection (AMP), FirePOWER Threat Defense (FTD) та StealthWatch. Крім того, комплекс передбачає можливість інтеграції зі сторонніми продуктами для розширення його функціоналу. Розгорнуту нашими інженерами архітектуру доповнюють дві платформи для виявлення вразливостей: Tenable Nessus та Rapid7 Nexpose.

Стенд NETWAVE на Форумі Cisco

На своєму стенді команда NETWAVE продемонструвала можливості інтеграції продуктів безпеки між собою. Відвідувачі Форуму мали нагоду ознайомитися з інтерфейсом рішення та наживо прослідкувати за проникненням загрози, котру автоматично виявляють та локалізують поєднані між собою продукти. Демонстрація викликала жвавий інтерес та чимало запитань до інженерів щодо особливостей її роботи та налаштування.

Демонстрація рішення

Закінчення офіційної частини Форуму не стало для NETWAVE завершенням дня. Ми продовжили вечір за спілкуванням із найбільш зацікавленими партнерами у дружній атмосфері. Обговорювали актуальні питання в галузі безпеки та мережевих рішень, заслухали надзвичайно цікаву інтерактивну доповідь від Володимира Ілібмана з компанії Cisco, присвячену заходам з підвищення інформбезпеки (у тому числі і своєї власної на побутовому рівні), ділилися враженнями з Форуму, обмінювалися знаннями і досвідом та приємно проводили час за цікавим спілкуванням.

 

Компанія NETWAVE

+38 (044) 359 05 50

team@netwave.com.ua

 

 

LinkedIn
< Повернутися до розділу