Advanced Threat Prevention Zone від NETWAVE в рамках конференції UISGCON12

uisgcon12_3

Шановні партнери, 25 та 26 листопада компанія NETWAVE буде приймати участь у наймасштабнішій події в області інформаційної безпеки в Україні – конференції UISGCON12, котра вже дванадцятий раз буде проводитись українською спільнотою експертів з інформаційної безпеки (UISG) (детально з програмою конференції можна ознайомитись на сайті https://12.uisgcon.org).

Програма заходу включає в себе як доповіді, так і демонстрації багатьох рішень та аспектів інформаційної безпеки. На конференції ви дізнаєтесь про нові кібер-загрози та методи захисту від них, про розслідування інцидентів, про ботнети нового покоління та безпеку розумних міст, матимете змогу поспілкуватись із спеціалістами з інформаційної безпеки провідних світових компаній.

На стенді компанії NETWAVE Ви зможете детально ознайомитись з рішеннями класу Advanced threat defense для протидії APT(0-day) загрозам та інтеграції цих рішень у систему безпеки підприємства від компаній McAfee(Intel Security), PaloAlto networks, Fortinet. Рішення Advanced threat defense або sandbox (пісочниця) – це зараз чи не єдиний механізм виявлення таких загроз та захисту від них. Якщо в Вашій мережі були помічені підозрілі файли, що не були впевнено відмічені антивірусом як небезпечні, візьміть їх з собою на електронному носії і ми з радістю перевіримо для Вас ці файли на наших системах безпеки.

Також Ви зможете ознайомитись з системою моніторингу інформаційної безпеки: Tenable Security Center, що дозволяє виявляти вразливості систем, мережеві аномалії, комунікації між компонентами ботнетів та багато інших факторів ризику, а також керувати системою інформаційної безпеки вашої організації.

Ми підготували для Вас цікаві демонстрації та зібрали провідних спеціалістів, щоб знайти рішення, які підійдуть саме Вам!

LinkedIn
< Повернутися до розділу