Аутстафінг персоналу

Нерідко бувають випадки, коли компанії відчувають тимчасовий дефіцит ІТ-фахівців належної кваліфікації. Загалом у них немає глобальної  нестачі технічних спеціалістів, просто в певний момент часу потрібно більше ніж є. Для успішного вирішення цієї проблеми можна скористатися послугою аутстафінгу (лізинг персоналу).

Сервіс передбачає надання на певний час у розпорядження Замовника технічних фахівців компанії NETWAVE для виконання робіт у Замовника. Дана послуга дозволяє легко організувати заміщення співробітника(-ів) Замовника на час його/їх відсутності або «розширити» штат висококваліфікованими фахівцями для виконання певного обсягу робіт підвищеної складності.

Дана послуга не передбачає виконання/впровадження якого-небудь проекту «під ключ», вона призначена для спільної роботи ваших і наших фахівців над вирішенням стандартних завдань вашої інфраструктури. На час надання послуги фахівці NETWAVE беруть на себе виконання завдань з адміністрування та обслуговування ІТ-систем/інфраструктури компанії в рамках прямих посадових обов’язків співробітників Замовника.

Сервіс «Аутстафінг» від компанії NETWAVE дозволяє чітко прогнозувати і гнучко керувати витратами підприємства, не тримати постійно великий штат фахівців підвищеної кваліфікації, а підключати необхідний ІТ-ресурс тільки тоді, коли це потрібно.