Аутстафінг персоналу

Трапляються випадки, коли компанії відчувають тимчасовий дефіцит ІТ-фахівців належної кваліфікації. Загалом у них немає глобальної  нестачі технічних спеціалістів, просто в певний момент часу потрібно більше, ніж є.

Для успішного вирішення цієї проблеми можна скористатися послугою «Аутстафінг персоналу».

Сервіс передбачає надання у розпорядження замовника технічних фахівців компанії NETWAVE на визначений час для виконання робіт. Послуга дозволяє легко організувати заміщення співробітників на час їх відсутності або «розширити» штат за рахунок висококваліфікованих фахівців для виконання певного обсягу робіт підвищеної складності.

Аутстафінг не передбачає виконання/впровадження якого-небудь проекту «під ключ». Послуга призначена для спільної роботи ваших і наших фахівців над вирішенням стандартних завдань інфраструктури підприємства. Тобто, фахівці NETWAVE беруть на себе виконання завдань з адміністрування та обслуговування ІТ-систем компанії в рамках прямих посадових обов’язків співробітників замовника.

Сервіс «Аутстафінг» від компанії NETWAVE дозволяє чітко прогнозувати і гнучко керувати витратами підприємства, не тримати постійно великий штат фахівців підвищеної кваліфікації, а підключати необхідний ІТ-ресурс тільки тоді, коли це потрібно.

Є питання? Зв’яжіться з нами:

Тел./факс: +38 (044) 359 05 50

e-mail: team@netwave.com.ua

 

LinkedIn