Багаторічне золоте партнерство NETWAVE та FORTINET в галузі безпеки

Багаторічне золоте партнерство NETWAVE та FORTINET в галузі безпеки

Спеціалісти компанії NETWAVE вже вкотре підтвердили статус FORTINET Gold Partner.

Fortinet – це світовий виробник рішень мережевої безпеки та визнаний лідер на ринку засобів уніфікованого управління загрозами (UTM). Продукти цієї компанії забезпечують дієвий комплексний захист від динамічних загроз.

Клієнти Fortinet – постачальники послуг, державні установи та комерційні підприємства по всьому світу, включаючи більшість компаній зі списку Fortune Global 100.

Флагманом продуктової лінійки виробника є високопродуктивні апаратні платформи FortiGate, що поєднують безліч функцій для комплексного захисту мережі і додатків. Крім UTM-рішень Fortinet пропонує широкий спектр продуктів для побудови мережевої безпеки організації, починаючи з периметру мережі, не обмежуючись рішеннями для захисту дата-центрів та різноманітних додатків і систем.

Компанія NETWAVE застосовує екосистему продуктів Fortinet при проектуванні та впровадженні комплексних рішень безпеки, що базуються на бестселерах типу NGFW Fortigate та інших продуктах, таких як Web Application Firewall Fortiweb (захист веб-сервісів), FortiSandbox («Пісочниця» – комплексне рішення для захисту від атак «нульового дня»), балансувальники трафіку FortiADC, рішеня для захисту від DDoS атак‎ FortiDDOS, FortiMail (захист поштових сервісів), централізована система моніторингу та управління FortiManager та ін. Крім того, ми пильно слідкуємо за розширенням спектру рішень мережевої та інформаційної безпеки виробника і, як Gold Partner, готові тестувати, пілотувати та впроваджувати новинки першими.

Використання продуктів Fortinet дозволяє в одному пристрої реалізувати функціонал, для якого знадобилося б відразу кілька «класичних» систем безпеки: брандмауер, система запобігання атак, антивірус, система боротьби зі спамом, система розмежування доступу користувачів.

Наше партнерство з Fortinet триває з 2011 року, а експертиза щодо інтеграції рішень цього виробника базується не лише на глибоких інженерних знаннях, що відображається в успішній здачі сертифікаційних іспитів, а й на значній кількості втілених проектів.

NETWAVE пропонує своїм замовникам широкий спектр послуг із застосуванням продуктів Fortinet:  проектування захищених мереж, модернізація існуючих системи безпеки, постачання та встановлення обладнання, а також консультування та надання кваліфікованої технічної підтримки впроваджених ІБ-систем.

LinkedIn
< Повернутися до розділу