Безпека

В наш час, коли вже важко собі уявити життя без високотехнологічних електронних пристроїв, які оточують нас на роботі та вдома, коли практично весь документообіг здійснюється в електронному вигляді та поступово починається процес міграції у бік хмарних сервісів, питання безпеки даних, що зберігаються і передаються між комп’ютерними системами, займає одну з важливіших ролей у життєдіяльності кожної компанії.

Зараз багато хто розуміє важливість забезпечення безпеки, але в більшості випадків всі дії у цьому напрямку закінчуються встановленням базового мережевого екрану на кордоні мережі та/або звичайних антивірусних програм на робочих станціях і серверах, чого, на жаль, вже не завжди достатньо для повного захисту даних компанії. Мережеві атаки знаходяться у процесі постійного розвитку й стають дедалі все більш складними й комплексними, складаючись з різних компонентів, кожен з яких націлений на певну вразливість протоколу або системи. У сумі це дозволяє досягти ефекту дуже швидкого поширення атаки та ураження великої кількості незахищених або слабозахищених систем та сервісів. При цьому сам факт вторгнення і шкідливого впливу може залишатися непоміченим достатньо довгий час (від кількох днів до кількох місяців).

На сьогоднішній день забезпечення ефективного захисту інформаційних ресурсів та пов’язаних з ними бізнес-процесів вимагає цілісного бачення і комплексного підходу: впровадження системи організаційних і технічних заходів на всіх рівнях ІТ-інфраструктури підприємства.

Компанія НЕТВЕЙВ пропонує повний спектр рішень для захисту Вашої мережі:

 • Системи мережевого екранування та запобігання вторгнення
 • Системи управління й контролю мережевого доступу
 • Системи контекстного захисту поштового та веб-трафіку
 • Системи безпеки прикладних сервісів (захист баз даних , веб-додатків)
 • Системи збору, аналізу та кореляції подій безпеки
 • Системи захисту від шкідливого і зловмисного ПЗ
 • Системи криптозахисту та запобігання витоку даних
 • Системи захисту віртуальних середовищ
 • Системи захисту від DoS/DDoS-атак
 • Системи контролю та управління адміністративним доступом
 • Системи контролю фізичного доступу і відеоспостереження

Процес побудови на підприємстві безпечної мережевої інфраструктури починається з планування та аналізу існуючої інфраструктури. На цьому етапі визначаються сервіси, які використовуються або будуть використовуватися у мережі, ризики, які можуть виникнути у зв’язку з використанням цих сервісів, та що необхідно вжити для забезпечення зниження цих ризиків. Після етапу планування розробляється правильний дизайн рішення безпеки з написанням відповідних політик, після чого настає безпосереднє впровадження.

Рішення безпеки не можна налаштувати одноразово і забути, воно вимагає постійного моніторингу протягом усього періоду використання, відстеження подій безпеки та оптимізації пов’язаних з цим політик.

І хоча відомо, що абсолютної безпеки не існує, впровадження продуманої архітектури безпеки, і правильний вибір засобів захисту дозволить значно зменшити ризики та мінімізувати можливі втрати від зловмисного впливу. Ми не тільки допоможемо Вам відповісти на питання «Що захищати? Від чого захищати? Як захищати?», але також підберемо й впровадимо найбільш оптимальний набір рішень безпеки для Вашої організації.

Як кажуть: не турбується про безпеку тільки той, хто нічого про неї не знає.