Чому Netwave

Команда NETWAVE, використовуючи інформаційні технології, успішно вирішує завдання бізнесу різного масштабу і галузі та на практиці підтверджує свої компетенції.

ПЕРЕВАГИ  NETWAVE:

Штат досвідчених інженерів, сертифікованих за кваліфікаційними програмами провідних виробників ІТ-обладнання та рішень, які забезпечують нашим Замовникам повний цикл послуг з розробки, впровадження та супроводу корпоративних ІТ-рішень і систем.

Високотехнологічна експертиза, яка забезпечує надання нашим Замовникам варіантів рішень різних виробників під певні потреби бізнесу з технічним обґрунтуванням їх плюсів і мінусів.

Галузева експертиза. NETWAVE володіє успішним досвідом реалізації проектів для компаній різних сегментів економіки: банки та фінансові організації, страхові компанії, промислові підприємства, фармацевтичні компанії, агропромислові комплекси, державні установи і т.д. Також для розуміння проблематики  ми неперервно відстежуємо зміни і тенденції розвитку різних галузей. У комплексі це дозволяє створювати галузеві рішення, що максимально відповідають потребам бізнесу Замовника.

Власна демо-лабораторія, що дозволяє проводити тестування найсучасніших продуктів, а також виконувати пілотні проекти для Замовників, це дає можливість успішно реалізовувати різні, часто абсолютно нові для ринку рішення.

Мультивендорний  підхід у роботі, який забезпечує найрізноманітніші рішення практично всіх світових виробників ІТ-обладнання, що користуються попитом.  Рішення підбираються як за рівнем складності, сумісності з вже існуючими у Замовника ІТ-інфраструктурами, так і згідно виділеним бюджетам, що дозволяє максимально відповідати потребам бізнесу і вирішувати завдання будь-якого рівня складності.

Підтверджені партнерські статуси від світових виробників обладнання і рішень, які надають можливість пропонувати нашим Замовникам завжди вигідні умови поставок.

Визнання світових виробників і отримані нагороди:

  • Cisco Premier Partner , що найбільш динамічно розвивається в Україні (2012 р)
  • Найкращий ріст бізнесу по APC – Premier Partner Netwave (2013)
  • NETWAVE в 5-ці найбільших партнерів в Україні за обсягом продажів у таких виробників як Cisco, EMC, NetApp, APC, McAfee, Fujitsu (2013-2014г.)
  • Неодноразовий переможець у номінаціях «Кращий проект року» на Cisco Expo (2012-2014г.)
  • Лауреат дистрибуторських рейтингів у просуванні продуктів і рішень EMС, АРС, NetApp (2012-2014г.)

Інвестиції в знання. Ми неперервно інвестуємо у навчання наших фахівців, що дозволяє нам завжди бути в курсі інноваційних технологій, нарощувати свою експертизу і створювати найефективніші ІТ-проекти для вирішення завдань бізнесу наших Замовників.

Якість нашої роботи оцінюють наші Замовники, що відображається  в позитивних відгуках і високому  рівні довіри.

МИ ЛЮБИМО СВОЮ РОБОТУ І СТВОРЮЄМО РІШЕННЯ, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НАДІЙНО І БЕЗВІДМОВНО НА БЛАГО БІЗНЕСУ НАШИХ ЗАМОВНИКІВ.