Демо-лабораторія

Компанія NETWAVE, як мультивендорний мережевий інтегратор з високотехнологічною експертизою, має власну демо-лабораторію, що дозволяє тестувати інноваційні рішення та докладно вивчати їх можливості.

У дослідженнях ми використовуємо власну матеріально-технічну базу, що постійно актуалізується, а також найновіше обладнання та програмне забезпечення від провідних виробників. Тісна співпраця із вендорами та високі партнерські статуси дають нашій команді змогу в числі перших отримувати новинки.

Висока кваліфікація інженерів NETWAVE – запорука успіху в досконалому вивченні тестованих продуктів, їх переваг і недоліків, сумісності з тими чи іншими системами або обладнанням, тощо.

Демо-лабораторія дає нашим фахівцям можливість швидко і якісно розгортати інноваційні рішення та системи, як в стінах власної компанії, так і в інфраструктурі замовника.

Пілотний проект, у свою чергу, дає замовникові нагоду ознайомитися з рішенням та його функціоналом і зрозуміти, які саме вигоди для бізнесу принесе таке впровадження.

В рамках пілотного запуску інженери NETWAVE продемонструють увесь спектр можливостей пропонованого рішення, а за потреби, проконсультують та підготують фахівців компанії-замовника до коректної роботи із новим для них обладнанням чи програмним забезпеченням.

Наявність власної демо-лабораторії слугує потужним підґрунтям для подальшого ефективного впровадження найрізноманітніших рішень, у тому числі і зовсім нових на вітчизняному ринку ІТ.

Маєте запитання? Зв’яжіться з нами:

Тел./факс: +38 (044) 359 05 50

e-mail: team@netwave.com.ua

 

LinkedIn