NETWAVE на Fortinet Security Day: досвід впровадження

24 квітня компанія NETWAVE взяла участь у Fortinet Security Day – традиційній конференції, що присвячена питанням кібербезпеки.

Спікери ознайомили аудиторію з рішеннями Fortinet, котрі допомагають в організації захисту бізнесу відповідно до сучасних технологічних трендів.

Зокрема, розглянули теми:

  • Цифрова трансформація. Ліки, плацебо чи отрута?
  • Нова генерація безпеки: FortiOS 6.0
  • Fortinet CASB. Видимість та контроль для SaaS додатків

У другій частині конференції слово отримали представники компаній-замовників, які поділилися власним досвідом впровадження рішень від Fortinet.

Так, наприклад, Євген Гулак – заступник директора Департаменту безпеки АТ «Таскомбанк» розповідав про проект з реалізації захищеної інфраструктури банку, у якому безпосередню участь брала команда NETWAVE.

В інфраструктурі Таскомбанку вже використовувалися FortiGate і FortiAnalyzer, що забезпечують інспекцію трафіку та потужні засоби звітності й аналізу. Для підвищення рівня безпеки організації від сучасних APT загроз і глибшої фільтрації поштового трафіку, спеціалісти компанії NETWAVE модернізували периметр мережі, впровадивши шлюз FortiMail для захисту корпоративної пошти від спаму та загроз, а також «пісочницю» FortiSandbox для динамічної перевірки файлів, що надходять ззовні. Продукти безпеки Fortinet інтегровані між собою та взаємодіють з іншими системами, їх злагоджена робота забезпечує більш надійний захист.

Цікаво, що впровадження FortiMail та FortiSandbox в Таскомбанку зайняло усього 90 хвилин, адже передбачало лише офіційний запуск трафіку та контроль роботи систем, тоді як інтеграцію рішень, необхідні налаштування і тести провели ще під час пілотування.

За словами представників компанії замовника, у результаті втілення цього проекту зникла проблема спаму, а регулярні загрози вдається виявити, стримати та знешкодити ще на периметрі мережі.

Під час Fortinet Security Day фахівці NETWAVE розгорнули демо-стенд з рішеннями захисту пошти засобами Fortinet. Можна було побачити заражені повідомлення, що надходять на корпоративний e-mail і прослідкувати, як частину з них самостійно зупиняє FortiMail, а частину – відправляє на FortiSandbox, який виявляє загрозливу активність. Таким чином небезпечні файли не потрапляють в мережу підприємства.

Компанія NETWAVE має багатий досвід роботи із продуктами Fortinet та високий рівень компетенції, підтверджений статусом «Gold Partner» та успішно втіленими проектами.

 

Виникли запитання?

Зв’яжіться з нами:

team@netwave.com.ua

+38 (044) 359 05 50

LinkedIn
< Повернутися до розділу