«Експертиза Року»: Компанія HPE відзначила NETWAVE

Традиційно, підбиваючи підсумки 2017 фінансового року, представники Hewlett Packard Enterprise провели HPE Partner Conference 2017.

Під час заходу компанія відзначила вісьмох своїх партнерів. Як дистриб’ютор з розвитку SMB нагороду отримала компанія ERC, в номінації «Кращий в SMB» перемогла компанія Integrity Systems, відзнака «Проект Року» потрапила до компаній IT Solutions та Sitronics, «Проривом Року» було названо AM-BITS, за «Інновації» нагороду отримала компанія LanTec, а кращими партнерами в регіонах стали Peterson Systems (Львів) та PF Service (Дніпро).

Компанія NETWAVE отримала відзнаку в номінації «Експертиза Року». Це свідчить про те, що представники HPE – світового лідера у виробництві ІТ-рішень помічають і підкреслюють наш підхід:

 «Серед наших партнерів є команда, яку хочу відзначити особливо. Ця компанія відома своєю експертизою та спеціалістами високого рівня. У роботі вони керуються важливим кредо: пропонувати замовникові тільки ті технології та рішення, котрі гарантовано ефективно вирішуватимуть його бізнесові задачі. Тобто такі, у яких вони впевнені на 100%, опираючись на власні знання і досвід. Компанія HPE неодноразово переконувалася в цьому під час успішної реалізації спільних проектів. Тому переможець у номінації «Експертиза Року» – компанія NETWAVE!» – сказав під час вручення нагороди Костянтин Паршин, керівник департаменту по роботі з партнерами компанії НPE.

До слова, компанія NETWAVE вже не перший рік плідно співпрацює з Hewlett Packard Enterprise  і станом сьогодні, як Silver Partner HPE має підтверджені сертифікації: Silver Server Specialist, Silver Storage Specialist та Silver Services Specialist.

 

Компанія NETWAVE

E-mail: team@netwave.com.ua

Телефон: +38 (044) 359 05 50

LinkedIn
< Повернутися до розділу