Компанія NETWAVE впровадила комплексне інфраструктурне рішення для платіжної системи

Компанія NETWAVE впровадила комплексне інфраструктурне рішення для платіжної системи

Спеціалізований мережевий інтегратор NETWAVE на практиці підтверджує високу кваліфікацію фахівців в області розробки і впровадження високопродуктивних обчислювальних систем. Одним з найбільш показових і результативних цього року проектів є розроблена і впроваджена комплексна ІТ-інфраструктура платіжної системи «ГлобалМані», яка спочатку розроблялася для вирішення ряду найважливіших завдань.

Перед інженерами NETWAVE було поставлено технічне завдання побудови мультисервісної і легко масштабованої мережевої та обчислювальної платформ для впровадження віртуалізованої серверної інфраструктури, яка забезпечить високі показники продуктивності, надійності та ефективності. У процесі реалізації даного завдання було розроблено та впроваджено рішення, в основі якого лежало створення захищеної, відмовостійкої мережі передачі даних ЦОД, всередині якої розташовується обчислювальний модуль, доповнений високопродуктивною системою зберігання даних. Для побудови всієї інфраструктури використовувалися сервери, комутатори, маршрутизатори та продукти безпеки Cisco, система зберігання даних EMC і платформа віртуалізації VMware.

«Використання в комплексі продуктів Cisco, EMC і VMware дозволило створити унікальне рішення. Та й сам по собі такий «троїстий» альянс унікальний. Наш проект збирався спільно з фахівцями компанії NetWave буквально по цеглинці, під певні складні завдання платіжної системи », – зазначив технічний директор платіжної системи «ГлобалМані »Володимир Рубцов.

Для реалізації завдань з мережевої і серверної частин фахівцями NETWAVE було запропоновано і використано обладнання Cisco, що володіє найбільш широким функціоналом і дозволяє легко масштабувати систему. Запроваджене рішення включає в себе маршрутизатори Cisco ISR G2, мережеві екрани Cisco ASA, комутатори Cisco Catalyst і Cisco MDS, а також ключове в даному проекті рішення для організації уніфікованих обчислювальних кластерів Cisco Unified Computing System (UCS).

Унікальна технологія Cisco UCS дозволяє створювати централізовано керовані інтегровані обчислювальні кластери серверів, що складаються з Rack-серверів, оснащених функціональністю Blade-рішень. Важливою особливістю впровадженого рішення Cisco UCS у створеному кластері є єдина точка підключення до мережі SAN, тобто кожен окремий Rack-сервер кластеру має тільки уніфіковані 10-гігабітні інтерфейси (Ethernet, FCoE), а підключення до обчислювальної мережі ЦОД, а також до SAN- мережі здійснюється за допомогою ядра кластеру – комутаторів Cisco Fabric Interconnect. Дані інтерфейси Cisco вітруалізовані: до 100 віртуальних машин можуть отримати власний апаратний адаптер з підтримкою DirectPath, що дозволяє розвантажити CPU від обробки трафіку і збільшити продуктивність, при цьому використовувати всі вигоди віртуалізації, наприклад мобільність VM (vMotion).

В якості уніфікованого сховища даних використана система середнього класу EMC VNX, оптимізована для роботи у віртуальних середовищах і підтримкою високопродуктивних флеш-накопичувачів. У системах EMC VNX реалізована передова технологія багаторівневого зберігання інформації EMC FAST, яка дозволяє ефективно зберігати і переміщати дані на різних типах дисків залежно від потрібної інформації. Таким чином забезпечується економія місця, а також оптимальне використання ресурсів підсистеми зберігання. Технологія EMC FAST Cache розширює оперативну пам’ять масиву за допомогою високопродуктивних SSD-дисків, і при необхідності дозволяє в кілька разів збільшити продуктивність роботи ключових бізнес-додатків.

Завдання безперервного захисту даних (локальної та віддаленої реплікації) реалізоване за допомогою EMC RecoverPoint, в якому забезпечується можливість відновлення не тільки при фізичних збоях, а також і при логічних помилках адміністраторів і користувачів системи. З метою розгортання віртуалізованої  інфраструктури поверх даного апаратного комплексу використовувалося програмне забезпечення VMware, що дозволяє перетворити складну обчислювальну систему і систему зберігання даних в гнучку хмарну інфраструктуру, яка оптимізує і істотно скорочує витрати, а також підвищує продуктивність.

«Наш програмно-апаратний комплекс успішно функціонує вже майже рік, що дає всі підстави говорити про його ефективність. По-перше, це унікальне обладнання дозволяє оптимізувати технологічні процеси по різних параметрах, воно оптимальне в управлінні і експлуатації. Процес старту комп’ютерів займає долі секунд, що підвищує ефективність роботи в рази. На пошук проблем та їх вирішення витрачається на порядок менше часу, ніж у традиційних операційних рішеннях – всі дані акумульовані в одному місці, всі рішення зведені в одну точку, з якої при необхідності можна запускати комп’ютери або їх копії блоками. По-друге, система оптимізована і за фізичними параметрами, оскільки займає в п’ять разів менше місця, ніж інші технологічні рішення, що існують на ринку. По-третє, даний програмно-апаратний комплекс дозволяє проводити 7000 транзакцій в секунду – це дає нам запас по завантаженню системи як мінімум в тисячу разів », – констатує технічний директор« ГлобалМані »Володимир Рубцов.

 

«Приємно, що команді Netwave довіряють розробку і впровадження цікавих інноваційних проектів, які здатні в рази підвищити ефективність бізнес-процесів. «ГлобалМані» – це унікально діюча платіжна система в Україні, що дозволяє легко і оперативно здійснювати операції з електронними грошима. Компанія Netwave була обрана в якості мережевого інтегратора для створення високопродуктивної обчислювальної платформи, на базі якої функціонує дана платіжна система. Наші фахівці гідно впоралися із завданням, запропонувавши конкретне рішення під потреби бізнесу. На сьогодні, найкращими показниками нашої роботи є позитивні відгуки замовника. Ми зацікавлені в розробці цікавих проектів для оптимізації бізнес-процесів і завжди готові до конструктивного діалогу із замовником», – коментує комерційний директор Netwave Юрій Сидоренко.

Про компанію Netwave

Netwave – спеціалізований мережевий інтегратор, заснований професіоналами, що працюють на телекомунікаційному ринку з 2000 року. Команда Netwave розробляє і проектує мережі, як мультифункціональну платформу для впровадження різноманітних сервісів, необхідних для високопродуктивної і безпечної роботи систем, що забезпечують бізнес процеси і розвиток будь-якої компанії.

Про компанію «ГлобалМані»

«ГлобалМані» – унікальна платіжна система України, яка легально працює зі справжніми електронними грошима. Емітентом електронних грошей є Державний «Ощадний банк» України. «ГлобалМані» надає широкі можливості по оплаті онлайн будь-яких рахунків, квитанцій, товарів і послуг. Компанія створена в 2009 році, перша емісія електронних грошей здійснена в 2011 році. Детальна інформація на сайті https://globalmoney.ua.

Про компанію Cisco

Cisco, світовий лідер у галузі мережевих технологій, допомагає компаніям використовувати можливості майбутнього і власним прикладом доводить, що підключаючи непідключене, можна досягти вражаючих результатів. Чистий обсяг продажів компанії в 2012 фінансовому році перевищив 46 млрд доларів. Інформація про рішення, технології та поточну діяльність компанії публікується на сайтах www.cisco.com/web/UA/news/releases/index.html і www.cisco.com

Про компанію ЕМС

EMC – світовий лідер у галузі побудови інформаційних інфраструктур, який допомагає підприємствам і постачальникам послуг удосконалювати свої операції і надавати інформаційні технології як послугу на основі хмарних обчислень. Інноваційні продукти та послуги корпорації EMC прискорюють перехід до хмарних обчислень, допомагаючи ІТ-відділам зберігати, адмініструвати, захищати і аналізувати найбільш цінний ресурс – інформацію – більш гнучко, надійно і економічно.

LinkedIn
< Повернутися до розділу