Компанія NETWAVE впровадила СЗД EMC VNX 5300 в центральному офісі однієї з провідних страхових компаній України

Компанія NETWAVE впровадила СЗД EMC VNX 5300 в центральному офісі однієї з провідних страхових компаній України

Компанія NETWAVE здійснила успішне впровадження відмовостійкої уніфікованої системи зберігання даних EMC VNX 5300 у центральному українському офісі Страхової компанії «УНІКА».Ця модель замінила стару СЗД, яка не відповідала всім вимогам при зростаючому навантаженні, обумовленому запуском нових бізнес-критичних сервісів компанії, що активно розвивається.

VNX 5300 забезпечила продуктивний і ємний пул дискових ресурсів для обслуговування існуючих сервісів з можливістю подальшого розширення для розгортання нових. Крім того, результатом впровадження нової системи зберігання даних стало прискорення обробки запитів корпоративних додатків і підвищення загальної відмовостійкості обчислювальної інфраструктури.

Завдяки правильній підготовці і високому рівню компетенції фахівців NETWAVE і UNIQA терміни міграції сервісів зі старої і налаштування нової системи вдалося скоротити до декількох днів. Підсумки експлуатації системи підтверджують повну відповідність заявлених можливостей та очікуванням клієнта.

Серія EMC VNX, до якої належить і модель 5300 – це високопродуктивна уніфікована система зберігання даних з неперевершеним рівнем простоти і ефективності, оптимізована для віртуальних додатків. Їх головною особливістю є використання кеш-пам’яті повністю автоматизованого багаторівневого зберігання даних (FAST) EMC. Ця технологія дозволяє оптимізувати продуктивність СЗД, забезпечуючи негайний доступ до даних, що часто використовуються. Завдяки високому рівню масштабованості системи при збільшенні операційних потреб кеш-пам’ять FAST може бути легко розширена, що дозволяє економити організаціям значні кошти.

 

«Сьогодні успіх малого та середнього бізнесу в Україні все більше залежить від надійної та економічної ІТ-інфраструктури, яка могла б справлятися з покладеними на неї завданнями і при цьому мала можливості для подальшого розширення. Системи VNX від EMC повністю відповідають цим вимогам і користуються високим попитом. Завдяки високій кваліфікації наших партнерів, процес розгортання та міграції додатків проводиться в найкоротші терміни, що також є одним з найважливіших показників, що забезпечують безперебійність виконання бізнес-завдань », – говорить Анатолій Трінєєв, АМ EMC Ukraine.

 

«Зроблений вибір на користь системи EMC VNX 5300 на підставі технічної оцінки функціональних можливостей, заявленої продуктивності та вартості володіння розглянутих систем повністю виправдовує себе. За більш ніж дворічний період експлуатації встановленої системи ми переконалися в надійності роботи обладнання і зручності використання ресурсів СЗД. Оптимальний автоматизований розподіл швидкості обробки даних між додатками дозволяє пріоритетно забезпечувати всі бізнес-критичні сервіси необхідною продуктивністю », – зазначає Дмитро Погребнюк, Начальник відділу інфрастуктури ІТ Страхової компанії« УНІКА ».

 

«Успішно реалізований проект для Страхової компанії«УНІКА»на базі обладнання EMC в черговий раз підтверджує високий рівень компетенцій компанії NETWAVE та індивідуальний технічний підхід у підборі оптимального вирішення поставлених завдань. Запропоновані нашою компанією рішення на базі обладнання EMC дозволяють споживачам повною мірою отримувати вигоди від використання інноваційного і іноді унікального функціоналу систем зберігання даних EMC, щоб відповідати зростаючим вимогам компаній, що динамічно розвиваються », – зазначає Віктор Приходько, директор з продажу NETWAVE.

 

Про корпорацію EMC

Корпорація EMC є глобальним лідером, що допомагає компаніям і сервіс-провайдерам перетворити свої бізнес-операції і надавати ІТ як послугу. В основі таких перетворень лежать хмарні обчислення. Завдяки інноваційним продуктам та послугам EMC прискорює перехід до хмарних обчислень, допомагаючи ІТ-підрозділам більш гнучко, надійно і економічно зберігати, управляти, захищати і аналізувати інформацію, яка представляє для них найважливіший актив. Додаткову інформацію про EMC можна знайти на сайті www.ukraine.emc.com.

 

UNIQA в Україні

UNIQA Group вийшла на ринок України в 2006 році. Сьогодні Компанії «УНІКА» і «УНІКА Життя», обидві розташовані в Києві, пропонують всі види ризикового страхування і страхування життя через загальнонаціональну мережу. Більше 1 тис. співробітників обслуговують близько 1,2 млн. страхових полісів.

UNIQA Страхова Група

UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на своїх основних ринках Австрії, Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. співробітників обслуговують 9,3 млн. клієнтів в 19 країнах: Австрія, Італія, Швейцарія, Ліхтенштейн, Албанія, Боснія і Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Угорщина, Косово, Македонії, Чорногорії, Польщі, Румунія, Росія, Сербія, Словаччина, Чехія та Україна.

UNIQA – контакти для преси в Україні

Олена Симончук

01033, Київ, Україна

вул. Саксаганського, 70

+38 044 225-60-00 (вн.13-46)

E-пошта: Olena.Symonchuk@uniqa.ua

www.uniqa.ua

 

Про компанію Netwave

Компанія Netwave – спеціалізований мережевий інтегратор, який вирішує ІТ-завдання організацій і підприємств з розробки, впровадження, модернізації та обслуговування корпоративних інформаційних мереж і систем.

З моменту заснування компанії ми прагнули сформувати команду висококваліфікованих фахівців, які будуть любити свою справу і зможуть вирішувати нетривіальні, але цікаві завдання, спрямовані на створення ефективних інноваційних рішень під потреби бізнесу компаній різного рівня і масштабу.

Сьогодні Netwave впевнено займає позицію експерта в галузі інформаційних технологій, що володіє широким спектром компетенцій, підтверджених відповідними сертифікатами та партнерськими статусами Виробників, а також позитивними відгуками і вдячністю Замовників.

 

NETWAVE (ТОВ «НЕТВЕЙВ)

04112, Україна, Київ,

вул. Авіаконструктора І.Сікорського, 8

ОЦ «Флора Парк», оф. 30

+38 044 359 05 50

team@netwave.com.ua

www.netwave.ua

 

LinkedIn
< Повернутися до розділу