Копаємо глибше та ширше заради безпеки разом із Cisco Security Camp

Копаємо глибше та ширше заради безпеки разом із Cisco Security Camp

21 квітня інженери NETWAVE взяли участь у Cisco Security Camp – семінарі від світового лідера з виробництва мережевого обладнання Cisco Systems, організованому спільно з дистриб’юторською компанією ERC.

Запрошені спеціалісти ближче познайомилися з новими пристроями серії FirePOWER та програмним забезпеченням Firepower Threat Defence для міжмережевих екранів наступного покоління (NGFW) Cisco.

Лабораторна робота, проведена в рамках семінару, дала змогу поглибити знання щодо особливостей розбудови більш ефективної системи безпеки. Адже добре відомі продукти компанії Cisco: Advanced Malware Protection (AMP) та Identity Services Engine (ISE) в сукупності з новим Firepower Threat Defence становлять ядро сучасного захисту компаній від інформаційних загроз.

Крім цього, учасники обговорили розвиток новітніх технологій в галузі інформаційної безпеки та поділилися власним багатим досвідом інсталяції різних систем захисту.

Нагадаємо, що NETWAVE має статус Cisco Premier Certified Partner та не перший рік плідно співпрацює із цим світовим виробником.

Cisco Security

LinkedIn
< Повернутися до розділу