Наші компетенції

Ми постійно нарощуємо свої компетенції і зміцнюємо позиції у сфері IT-інтеграції. Наші фахівці сертифіковані за багатьма технологічними напрямками, починаючи з інженерної інфраструктури і закінчуючи складними обчислювальними комплексами, і завжди готові підібрати оптимальні рішення для максимального задоволення бізнес-потреб Замовника.

НАШІ НА ПРАКТИЦІ ПІДТВЕРДЖЕНІ СТАТУСИ ТА СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

СISCO PREMIER PARTNER 

Використовуючи архітектурний підхід до мережевих технологій, NETWAVE,  володіючи відповідними спеціалізаціями Cisco, може пропонувати своїм Замовникам оптимальні, найбільш адаптовані до їх запитів рішення, тим самим підвищуючи прибутковість бізнесу клієнтів і забезпечуючи їм придбання вигідних відмінностей від конкурентів.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization — спеціалізація з архітектури сучасних корпоративних мереж

Cloud Services Reseller

www.cisco.com

 

DELL EMC gold partner

Партнери DELL EMC пропонують замовникам не просто ІТ-рішення, а інструменти, навчання, підтримку та ресурси, необхідні для розвитку бізнесу. Звертаючись до фахівців компанії NETWAVE, Ви отримуєте доступ до унікальних рішень ЕМС, а також кваліфіковану консультацію та допомогу.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

DELL EMC Consolidate

www.ukraine.emc.com

 

APC premier PARTNER

Партнери рівня Select Partner володіють репутацією визнанних експертів з сучасних рішень для актуальних проблем ІТ-додатків і промислової інфраструктури. Наявність партнерського статусу АРС Premier Partner зі спеціалізацією Business Network дозволяє надавати нашим Замовникам спеціальні умови поставки обладнання та надавати висококваліфіковану технічну підтримку рішень APC by SE.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Business Network

www.apc.com

 

NETAPP gold PARTNER

Статус Gold Partner підтверджує компетенції фахівців компанії NETWAVE у сфері впровадження, технічної підтримки і реалізації систем зберігання даних на базі обладнання і рішень NetApp.

www.netapp.com

 

VMware Solution Provider Enterprise Partner

ІТ-інфраструктура повинна забезпечувати бізнесу можливість швидкої і гнучкої реакції на вимоги, що змінюються. Продукти VMware, що надаються силами сертифікованих партнерів, створюють для відповідні можливості та інструменти.

Програма: Solution Provider Enterprise

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Server Virtualization

Desktop Virtualization

Network Virtualization

www.vmware.com

 

VEEAM Registered ProPartner

Використання продуктів Veeam забезпечує доступність даних в сучасному ЦОД, ефективно використовуючи технології віртуалізації, зберігання та хмари і при цьому скорочуючи показники цільового часу і точки відновлення (RTPO™ – recovery time and point objectives) для будь-яких даних і додатків до 15 хвилин і менше. Рішення Veeam дозволяють реалізувати концепцію «Always-On Business ™» за рахунок високої швидкості відновлення, запобігання втрати даних, верифікації можливості відновлення, оптимізації та комплексного контролю. Фахівці компанії NETWAVE мають кваліфікації, необхідні для коректного впровадження та налаштування продуктів Veeam.

www.veeam.com

 

HPE gold Partner

Партнери HPE рівня Gold Partner володіють високою компетенцією і забезпечують замовникам підбір і технічні консультації, впровадження і технічну підтримку. Співпраця з NETWAVE гарантує високу якість планування, розгортання та технічного обслуговування продуктів і рішень HP світового рівня.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Gold Server Specialist

Gold Services Specialist

Gold Storage Specialist

www.hp.com

 

FORTINET GOLD PARTNER

Партнерський статус Gold Partner підтверджує глибокі знання і компетенції інженерів NETWAVE в системах рішень безпеки Fortinet для ІТ-інфраструктур, а також у розробці та впровадженні їх для бізнесу будь-якого рівня і масштабу.

www.fortinet.com

 

MCAFEE SILVER PARTNER

Це прагнення до співпраці з McAfee для задоволення поточних запитів клієнтів у сфері безпеки. Інвестиції в підвищення рівня компетентності, професійних навичок і зростання обороту дозволяють партнерам надавати своїм клієнтам  високоякісні рішення і послуги. Даний статус дає доступ до розширеного набору додаткових послуг, включаючи послуги віддаленої підтримки та управління для забезпечення успішної роботи клієнтів.

СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ

Data Protection

Network Defense

Risk and Compliance

System Security

Web and Email

www.mcafee.com

 

TENABLE NETWORK SECURITY Silver partner

www.tenable.com

UNIFY PARTNER

www.unify.com

AVAYA AUTHORIZED BUSINESS PARTNER

www.avaya.com

 

ALCATEL-LUCENT BUSINESS PARTNER

www.alcatel-lucent.com

 

TE CONNECTIVITY NETWORK DESIGN AND INSTALLATION PARTNER (ND&I) (AMP)

www.te.com

 

MICROSOFT PARTNER

www.microsoft.com

 

PANDUIT BUSINESS PARTNER

www.panduit.com

 

ESET RESELLER PARTNER

www.eset.ua

 

SYMANTEC REGISTERED PARTNER

www.symantec.com

 

Imperva register partner

www.imperva.com

 

Digital Guardian Reseller partner

www.digitalguardian.com

LinkedIn