NETWAVE автоматизує безпеку – демонстрація на Форумі Cisco

NETWAVE автоматизує безпеку – демонстрація на Форумі Cisco

14 листопада відбудеться щорічний технологічний Форум Cisco. Компанія NETWAVE продемонструє автоматизоване рішення, розгорнуте на базі основних продуктів безпеки лідера серед ІТ-вендорів.

Цьогоріч Форум проходитиме під гаслом «Інтуїтивна мережа». На думку організаторів, зараз ми вступаємо в нову епоху і потребуємо появи нової мережі – такої, котра зможе самостійно передбачати запити і надзвичайно швидко реагуватиме на них.

Така ж ідея лежить в основі рішення безпеки, яке розгорнули наші інженери на базі продуктів Cisco: ISE, AMP, FTD, StealthWatch. У запропонованій архітектурі під назвою Cisco Rapid Threat Containment застосовується також платформа для виявлення вразливостей Rapid7 Nexpose.

Коли стає зрозуміло, що розрізнені засоби безпеки не можуть повністю захистити підприємство від кібератаки, все більшої актуальності набувають комплексні рішення. Суть реалізованої системи у тому, що вона самостійно виявляє загрозу та локалізує її відповідно до встановлених політик інформаційної безпеки навіть без втручання адміністратора.

Ознайомитися із архітектурою Cisco Rapid Threat Containment, яку розгорнули наші інженери зможуть усі зацікавлені відвідувачі Форуму.

Зазирайте на стенд NETWAVE – тут Ви зможете не лише ознайомитися з автоматизованим рішенням безпеки та отримати відповіді на запитання щодо його роботи, але й наживо побачити інтерфейс платформи, прослідкувати за проникненням різних видів загроз, і тим, як саме спрацьовують продукти безпеки для їх знешкодження. Окрім цього, Ви зможете отримати конкретні рекомендації від кращих спеціалістів щодо розробки концепції захисту Вашої інфраструктури.

Цікаво, що це єдиний в Україні розгорнутий стенд з глибокою інтеграцією та автоматизованою роботою одразу стількох продуктів безпеки Cisco, до NETWAVE подібне рішення ще ніхто не демонстрував.

Тож приєднуйтеся до нас на Форумі Cisco!

 

Компанія NETWAVE

+38 (044) 359 05 50

team@netwave.com.ua

LinkedIn
< Повернутися до розділу