NETWAVE і Cisco на конференції з практичної кібер-безпеки: як це було

17-18 травня команда NETWAVE взяла участь у конференції з практичної кібер-безпеки NoNameCon. Як партнери конференції, наші фахівці слухали доповіді, брали участь в обговореннях, професійних дебатах, воркшопах та менторських сесіях – отримували нові знання, обмінювалися досвідом та вдосконалювали свої вміння.

За ці два дні, інженери команди NETWAVE:

  • поринули у технічні інсайти для SOC, як центру захисту ІТ;
  • дізналися быльше про особливості та реальне використання життєвого циклу Threat Intelligence у всьому світі;
  • розібралися, наскільки небезпечні сучасні технології роботів, чому через них хакери можуть завдавати непоправної шкоди бізнесу та споживачам і як можна цьому зарадити;
  • освоїли тактику, техніки та процедури, що на практиці використовуються в APT. Використовуючи досвід атак 2017 року, розглядали їх покрокову реалізацію – від первісного проникнення і бічного руху до досягнення мети, тобто крадіжки інформації та багато іншого.

До слова, організатори обіцяють найближчим часом викласти відеозаписи доповідей на YouTube-каналі, тож стежте за оновленнями.

У рамках партнерської виставки NoNameCon, команда NETWAVE спільно з Cisco презентували ряд продуктів для розслідування подій безпеки під загальною концепцією Cisco Visibility та ознайомили учасників з інструментами, що дозволяють спростити дослідження інцидентів, одночасно полегшуючи контроль рівня безпеки в компанії.

Інженери NETWAVE з командою Cisco Talos

Visibility об’єднує продукти Cisco AMP, Threat Grid та Umbrella з аналітичним центром Cisco Talos та хмарними репутаційними сервісами, знаходить потрібну інформацію у всіх підключених до неї рішеннях і дає візуальне бачення масштабів загрози для організації. Таким чином, з’являється можливість реагувати на інциденти та ліквідувати наслідки атак значно швидше та ефективніше. Із Cisco Visibility розслідування стають простішими вже сьогодні. Хочете знати більше – звертайтеся, наші фахівці дадуть вичерпну консультацію.

Виникли запитання?

Зв’яжіться з нами:

team@netwave.com.ua

+38 (044) 359 05 50

 

LinkedIn
< Повернутися до розділу