NETWAVE – команда для успішної кар’єри

Компанія NETWAVE провела зустріч-знайомство з випускниками Академії Cisco та Linux Professional Institute на платформі SEDICOMM University.

За словами Костянтина Герасименка – засновника та керівника університету SEDICOMM, ця організація покликана допомагати студентам розпочинати кар’єру в ІТ, ІТ-спеціалістам розвиватися, а компаніям – знаходити кваліфіковані кадри. З цією метою і було організовано зустріч студентів та випускників із представниками компанії NETWAVE.

Андрій Ротач – співзасновник NETWAVE, відповідальний за технічний напрямок, розповів про компанію, ідею її створення, напрямки роботи, важливість правильної та відвертої комунікації із замовниками, а також характерні особливості роботи сучасної компанії-інтегратора.

Доповідь Андрія Ротача

«Сьогодні надійна мережа – це must have для будь-якого бізнесу. Вона має працювати безперебійно та ефективно. Якщо архітектура мережі добре продумана, збалансована та придатна до масштабування, адміністраторам не доводиться постійно «гасити пожежі», а компанія може спокійно займатися своїм бізнесом без простоїв, фінансових чи репутаційних втрат» – говорить Андрій.

На його думку, команда кваліфікованого інтегратора повинна знати технології, володіти архітектурною експертизою – мати бачення правильної побудови комплексних рішень з використанням різних технологій, знатися на особливостях систем, мати практичні уміння – власноруч налаштовувати найрізноманітніші рішення і, що не менш важливо, опиратися на багатий досвід.

Основні вимоги до сучасного системного інтегратора

Важливість спрацьованої команди для успіху будь-якої діяльності підкреслила HR-менеджер NETWAVE Олена Некрасова. Вона розповіла про атмосферу в компанії, основні цінності, серед яких  відвертість, взаємопідтримка та безперервний саморозвиток, а також про адаптацію нових співробітників і основні очікування від кандидатів.

Презентація Олени Некрасової

«Наша команда дуже спрацьована, дружня, у нас присутній єдиний дух, працюється легко, драйвово, класно. Моє завдання цей дух підтримувати та розвивати, тому я оцінюю потенційних кандидатів за особистими якостями, аби до нас приходили люди такі ж «заряджені», налаштовані на розвиток та досягнення гарних результатів, легко працюючи у порозумінні з командою», – сказала Олена.

Інженери компанії NETWAVE серед слухачів

На завершення офіційної частини заходу Андрій Ротач та Петро Дзюба – керівник відділу мережевих рішень NETWAVE, проілюстрували роботу компанії на прикладі втілених раніше проектів з поясненням конкретних кейсів.

Проект, втілений компанією NETWAVE у рік її заснування (2011)

Окрім Андрія Ротача, Олени Некрасової та Петра Дзюби на зустрічі були інженери Євген Броніпольський та Михайло Ложечка. Усі вони продовжили спілкування із гостями у неформальній атмосфері та охоче відповідали на запитання про чудовий колектив і роботу в компанії NETWAVE.

Нагадуємо, що в NETWAVE наразі у нас відкриті вакансії на позиції інженерів та пресейлів:

  • з мережевих рішень;
  • із серверних рішень, СЗД та віртуалізації;
  • з інформаційної безпеки.

Відеозапис live-трансляції заходу можна переглянути на Youtube.

Бажаєте стати частиною нашої команди чи маєте інші запитання?

Зв’яжіться з нами:

team@netwave.com.ua,

+38 (044) 359 05 50

 

LinkedIn
< Повернутися до розділу