NETWAVE та Cisco на NoNameCon: спрощуємо розслідування інцидентів безпеки

17-18 травня у Києві пройде NoNameCon – конференція з практичної кібербезпеки в Україні.

Сьогодні інформаційна безпека  – це не лише критично важливий блок задач для будь-якої організації, це постійний процес, який потребує щоденної активності. Через швидке зростання кількості загроз, реагувати на потік інцидентів у ручному режимі важко та малоефективно.

В рамках NoNameCon компанії NETWAVE та Cisco презентують рішення Cisco Visibility, яке дозволяє об’єднати в єдиний центр компетенції продукти Cisco AMP, Cisco Threat Grid, Cisco Umbrella, аналітичний центр Cisco Talos, хмарні репутаційні сервіси Cisco та сторонніх провайдерів. Їх злагоджена робота дозволяє полегшити контроль рівня безпеки в організації та спростити процес дослідження інцидентів.

Компоненти, що об’єднані в комплекс, дозволяють всебічно реагувати на загрози: розпізнавати нові та запобігати їх проникненню в систему, а також виявляти і знешкоджувати вже існуючі, відслідковуючи шлях їх поширення в інфраструктурі організації та усуваючи негативні наслідки.

Консоль Cisco Visibility, як інструмент дослідження інцидентів, знаходить потрібну інформацію у всіх підключених до неї рішеннях безпеки і надає візуальне бачення масштабів загрози в організації.

Дізнайтеся, як зробити шлях розслідування загроз значно простішим із рішенням Cisco Visibility!

На стенді Cisco-NETWAVE Ви зможете оцінити вказані інструменти в роботі, протестувати їх функціонал, ознайомитись з кількома сценаріями розслідування інцидентів та отримати консультацію фахівців.

Безпека має бути надійною, а розслідування інцидентів результативним!

NoNameCon – це два дні, насичені доповідями та воркшопами з практичних питань інформаційної безпеки. Це нові знайомства та комунікації, навички, знання та досвід.

NETWAVE є офіційним партнером конференції. Приєднуйтеся до нас 17-18 травня!

 

Виникли запитання?

Зв’яжіться з нами:

team@netwave.com.ua

+38 (044) 359 05 50

LinkedIn
< Повернутися до розділу