Нове партнерство NETWAVE заради посилення інформаційної безпеки

Сьогодні актуальність сканування IT-систем на предмет їх вразливості стає все більш переконливою, адже своєчасне виявлення загрози дає можливість оперативно її усунути і вберегти підприємство від значних матеріальних та репутаційних втрат.

Задля розширення горизонтів у цьому напрямку інформаційної безпеки компанія NETWAVE підписала угоду про офіційне партнерство з Tenable Network Security – визнаним у світі виробником рішень для виявлення вразливостей.

Продукти компанії Tenable призначені для оцінки поточного стану і контексту ІТ-інфраструктури, що дозволяє організаціям своєчасно захищати критично важливі активи. Рішення Tenable Network Security виявляють сліпі зони, визначають пріоритетність загроз та знижують вразливість всієї інфраструктури.

Флагманським продуктом компанії є система моніторингу Unified Security Monitoring Platform, яка включає підсистеми:

  • SecurityCenter – управління вразливостями, подіями безпеки, захистом та відповідністю до нормативно-правових документів у корпоративному середовищі;
  • Log Correlation Engine – збір, нормалізація та аналіз даних журналів і подій;
  • Passive Vulnerability Scanner – моніторинг мережевого трафіку та генерація звітів за результатами аналізу.

Також компанія Tenable створила Nessus – найбільш популярний сканер вразливостей, базова версія якого доступна для домашнього використання безкоштовно.

Клієнтська база Tenable Network Security включає більше 20 000 організацій по всьому світу, в тому числі Міністерство оборони США, Barclays, Visa, Amazon, Apple, Google, AT&T, Verizon, тощо.

Свого часу фахівці NETWAVE демонстрували систему SecurityCenter на конференції UISGCON12. Крім цього, мають досвід успішної інтеграції рішень Tenable в комплекс інформаційної безпеки одного з українських банків.

Компанія NETWAVE готова не лише пропонувати продукти Tenable Network Security та налагоджувати їх роботу безпосередньо в системах клієнтів, але й надавати сервіс зі сканування та управління вразливостями з власної хмари, без інсталяції у замовника.

NETWAVE – це мережевий інтегратор з мультивендорною експертизою і наші спеціалісти завжди знаходяться в пошуках найбільш вдалих рішень для замовника. Офіційне партнерство з Tenable Network Security – черговий крок для розширення цих можливостей.

 

LinkedIn
< Повернутися до розділу