Компанія NETWAVE реалізувала успішні проекти для компаній різного масштабу в різних галузях. Наші Замовники – це наша гордість, так як в їх лідерстві та успішності присутня частинка і нашої роботи, яку ми виконали для їх розвитку, підвищення ефективності бізнес-процесів та досягнення нових можливостей.

Страхова компанія «УНІКА»

Страхова компанія «УНІКА»

Приватне Акціонерне Товариство «Страхова компанія «УНІКА» засноване 10 лютого 1994 року, входить до складу UNIQА Insurance Group.

Страхова компанія «УНІКА» - один з лідерів страхового ринку України, присутня у всіх секторах non-life страхування. Компанія здійснює продажі більше 100 видів страхових послуг і має 30 ліцензій, виданих Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг. Страхова компанія «УНІКА» має розгалуджену регіональну мережу продажів, яка налічує 26 регіональних дирекцій, та понад 250 відділень і точок продажів.

Страхова компанія «УНІКА» входить до складу:

  • Правління Ліги страхових організацій України;
  • Моторного (транспортного) бюро України;
  • Європейської бізнес асоціації;
  • Американської торговельної палати;
  • Національного клубу страхових виплат.

За підсумками 2013 року обсяг зібраних страхових премій Страхової компанії «УНІКА» склав 589,5 млн. грн. Рівень платоспроможності перевищує нормативний на 88,1 %. Статутний капітал Компанії «УНІКА» складає 155,5 млн. грн., що підтверджує стратегію UNIQA Insurance Group, спрямовану на подальше зміцнення і розвиток страхового бізнесу UNIQA в Україні.

UNIQA Insurance Group - один з лідерів страхового ринку Австрії і одна з провідних страхових груп у країнах Центральної та Східної Європи. Понад 22 тис. співробітників і страхових посередників Групи обслуговують близько 9,3 млн. клієнтів у 19 країнах Європи. Обсяг підписаних премій UNIQA Insurance Group в 2013 році склав 5,89 млрд. євро. UNIQA в Австрії є другою за величиною страховою групою з часткою ринку близько 22%. UNIQA Group представлена в 19 країнах: Австрії, Албанії, Болгарії, Боснії і Герцеговині, Італії, Косово, Ліхтенштейні, Македонії, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словакії, Угорщини, Україні, Хорватії, Чехії, Чорногорії, Швейцарії.

Детальніше >
ISD

ISD

Корпорація «Індустріальний Союз Донбасу» є однією з найбільших транснаціональних металургійних компаній з головним офісом в Україні.

Корпорація «ІСД» найбільш відома світові як провідний виробник сталі в регіоні Центральної  та Східної Європи. Виробничі та прокатні потужності Корпорації стратегічно розташовані в країнах СНД і Євросоюзу, а продукція «ІСД» знаходить свого покупця на всіх основних світових ринках збуту.

Корпорація «ІСД» входить в число 40-ка найбільших виробників сталі в світі з показником більше 10 млн.т. сталі на рік.

Корпорація є лідером в області технічного переозброєння металургійних комбінатів. Кожен з металургійних активів «ІСД» впроваджує низку найбільш амбіційних програм реконструкції та розширення виробничих потужностей у сучасній індустрії. Загальний обсяг інвестицій з 2005 до 2011 становить 2,7 млрд. доларів США. У 2007 році «ІСД» досягла піку семирічного інвестиційного плану на своїх заводах, вклавши в модернізацію більше 1 млрд. доларів США.

На сьогоднішній день в об'ємному портфелі продукції, що випускається підприємствами Корпорації, представлені як напівфабрикати, так і кінцевий плоский та сортовий прокат.

Корпорація «ІСД» заснована в 1995 році. Головний офіс знаходиться в м. Донецьк, Україна.

Міжнародна команда «ІСД» налічує понад 40 тис. співробітників

В Корпорацію «ІСД» входять наступні металургійні активи:

ПАТ «Алчевський металургійний комбінат» (м.Алчевськ, Україна);

ПАТ «Алчевськкокс» (м.Алчевськ, Україна);

ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е.Дзержинського »(м.Дніпродзержинськ, Україна);

«ISD-Dunaferr» (м Дунауйварош, Угорщина);

«ISD-Huta Chęstochowa» (м Ченстохова, Польща).

Детальніше >
Метінвест

Метінвест

Метінвест – міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній,

що керує активами в кожній ланці виробничого процесу від видобутку залізорудної сировини і вугілля до виробництва напівфабрикатів і готової металопродукції. До структури групи входять видобувні та металургійні підприємства, що знаходяться в Україні, Європі та США, а також мережа продажів з охопленням усіх ключових світових ринків.

Метінвест є найбільшою компанією України за версією журналу Forbes і займає 4-е місце в рейтингу найбільших компаній Центральної та Східної Європи Deloitte ТОP-500 за підсумками 2013 року.

Метінвест – найбільший в Україні і один із найбільших в СНД виробників залізорудної сировини та сталі. Компанія входить в десятку найбільших виробників ЗРС та товстолистового прокату, за підсумками 2013 року займає 25-е місце в ряду найбільших металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association). У листопаді 2011 року Метінвест завершив угоду по об'єднанню з ММК ім. Ілліча, що дозволило подвоїти виробничі потужності з виплавки сталі до більш ніж 18,5 млн тонн на рік (з урахуванням МК «Запоріжсталь»).

Детальніше >
Бритіш Американ Тобакко Україна

Бритіш Американ Тобакко Україна

«Бритіш Американ Тобакко Україна» – перше спільне підприємство з іноземними інвестиціями у тютюновій галузі України.

Нині компанія пропонує споживачам продукцію вищого світового ґатунку.

До портфеля компанії входять понад 200 марок сигарет. «Бритіш Американ Тобакко» утримує стабільні ринкові позиції в кожному з регіонів і є лідером на більш ніж 60 ринках.

Група «Бритіш Американ Тобакко» вже понад сто років присутня на ринку. Бізнес компанії, заснований 1902 року, лише за одне десятиріччя увійшов до дванадцяти провідних компаній світу за рівнем ринкової капіталізації.

Наприкінці 2012 року компанія стала шостою серед найбільших світових компаній, акції яких котуються на Лондонській фондовій біржі.

До складу Групи «Бритіш Американ Тобакко» входить 46 тютюнових фабрик у 41-й країні світу.

Детальніше >
GlobalMoney

GlobalMoney

GlobalMoney – міжнародна платіжна система, яка легально працює зі справжніми електронними грошима.

Емітентом електронних грошей GlobalMoney є Державний «Ощадний банк» України.

«ГлобалМані» - універсальна платіжна система, яка працює з дотриманням всіх правових норм і сприяє розвитку електронної комерції в Україні та світі. Місією компанії є сприяння розвитку інноваційних платіжних технологій в Україні, які забезпечать зростання якості життя громадян і приплив коштів у реальну економіку.

Що відрізняє електронні гроші GlobalMoney від інших електронних платіжних сервісів? У нашій країні це перші електронні гроші, емітовані з дотриманням всіх правових норм, гарантовані державним банком України.

Платіжна система «ГлобалМані» пропонує зручні дешеві способи оплати за мобільний зв'язок, Інтернет, комунальні та інші послуги. Оплата всередині системи - без комісій для звичайних користувачів. За введення і виведення грошей із системи - найнижчі комісії в Україні. Оплачувати рахунки можна як використовуючи Інтернет, так і в мережі наших партнерів.

«ГлобалМані» дозволяє оплачувати товари в Інтернет-магазинах, проводити зворотній обмін електронних грошей на гривні і безліч інших операцій - як в онлайн режимі, так і в офлайн режимі через розгалужену мережу агентів.

Детальніше >
TUI Україна

TUI Україна

Одна з провідних туристичних компаній України, що включає туроператора і мережу туристичних агенцій.

Компанія є частиною найбільшого міжнародного туристичного холдингу TUI Group, з більш ніж 40-річним досвідом роботи.

TUI Україна заснована в 2009 році на базі української компанії «Вояж Київ». У 2013 році до складу компанії TUI Україна увійшов один з найсильніших туроператорів України -Turtess Подорожі, що забезпечило TUI лідерські позиції на українському ринку в якості найбільшого багатопрофільного туроператора.

TUI Україна обслуговує в рік понад 200 тис. туристів і включає понад  200 туристичних агенцій (власних та уповноважених). Компанія пропонує пляжний, екскурсійний і гірськолижний відпочинок на масових туристичних напрямках, включаючи Туреччину, Єгипет, Іспанію, Болгарію, Чехію, Італію, Хорватію, Чорногорію, Грецію та ін.

TUI Україна робить фокус на наданні клієнтам унікальних диференційованих продуктів, яких не мають інші туроператори. У їх числі - ексклюзивні готелі, які раніше були доступні тільки західноєвропейським туристам, концепції відпочинку, такі як TUI Fun&Sun, Club Magic Life, Suneo Club і ін, сімейні клуби TUI Тукан, що працюють на багатьох курортах Європи і Туреччини.

Детальніше >