Тісна взаємодія та співпраця з провідними світовими виробниками ІТ-обладнання дозволяє нашій компанії пропонувати Замовникам найкращі рішення, що максимально відповідають поставленим задачам та вимагають мінімальних витрат як на їх придбання та впровадження, так і на подальшу підтримку. Статуси офіційних партнерів, сертифікація компанії в цілому і наших фахівців зокрема підтверджують високу компетенцію NETWAVE та кваліфікаційні дані для впровадження інноваційних проектів будь-якого рівня складності та масштабу.

Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise

http://hp.com

Cтатус компани NETWAVE:  HP Silver Partner

Специализация NETWAVE: HP Silver Storage Specialist

Hewlett Packard Enterprise – провідна американська IT-компанія, постачальник обладнання для корпоративних клієнтів. HPE займає лідируючі позиції серед постачальників серверів, систем зберігання даних, дротового і бездротового мережевого обладнання, конвергентних систем і хмарних технологій. Компанія була створена у 2015 році разом з HP Inc. після розділу корпорації Hewlett-Packard. HPE допомагає своїм клієнтам швидко реалізовувати прибуткові ідеї за допомогою динамічної хмари, активного використання даних і постійного безпечного співробітництва. Компанія дотримується чотирьох основних концепцій: перехід до гібридної інфраструктурі, безпеку цифрового підприємства, керована даними організація і більш продуктивні робочі місця. Компанія NETWAVE пропонує своїм замовникам весь перелік продуктів і рішень від HPE. В рамках концепції спеціалізованого мережевого інтегратора ми широко використовуємо комутатори локальної мережі від Hewlett-Packard, які прекрасно себе зарекомендували, а також рішення по організації бездротового доступу. Офіційний статус HP Enterprise Business Partner дозволяє отримувати спеціальні знижки для реалізації проектів наших замовників, зменшує витрати на обладнання.
Детальніше >
Cisco

Cisco

http://cisco.com

Статус компанії NETWAVE: Cisco Premier Partner

Спеціалізації NETWAVE: 

Advanced Collaboration Architecture Specialization

Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization

Advanced Data Center Architecture Specialization

Advanced Unified Computing Technology

Advanced Unified Fabric Technology

ATP- Cisco TelePresence  Video Express

Cisco - світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п'яти основних технологічних напрямках: магістральна маршрутизація, комутація та послуги; рішення для спільної роботи; віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення; відеотехнології; архітектури для трансформації бізнесу. Чистий обсяг продажів компанії в 2013 фінансовому році склав 48,6 млрд. доларів.

Компанія Cisco була заснована в грудні 1984 групою співробітників Стенфордського університету. Свій перший продукт компанія випустила в 1986 р Штаб квартири Cisco розташовані в містах Сан-Хосе (Каліфорнія), Амстердамі (Нідерланди) і Бангалорі (Індія). Компанія має понад 400 офісів, загальна чисельність співробітників складає 63 465 осіб.

Інженери компанії NETWAVE сертифіковані по багатьом спеціалізацям і мають багаторічний практичний досвід проектування, впровадження та супроводу ІТ-рішень різної складності.

Детальніше >
Tenable Network Security

Tenable Network Security

Статус компанії NETWAVE: Silver partner

Tenable Network Security – визнана у світі американська компанія, заснована в 2002 році. Спеціалізується на розробці систем визначення вразливостей. Tenable надає широкий вибір рішень для безперервного моніторингу та аналізу вразливостей, виявлення атак, кореляції і збору подій, контролю активності користувачів і системних збоїв, які впливають на інформаційну безпеку корпоративної мережі. Tenable Network Security за даними рейтингів низки провідних агенцій є одним зі світових лідерів у своєму сегменті. Продуктами компанії користуються більш ніж 75 000 організацій по всьому світу. У травні 2017 компанія NETWAVE стала офіційним партнером Tenable Network Security вже маючи досвід успішно реалізованого проекту із застосуванням рішень цієї компанії.
Детальніше >
EMC

EMC

http://emc.com/

Статус компанії NETWAVE: EMC Authorized reseller

Спеціалізація NETWAVE:  EMC Consolidate

Корпорація EMC - світовий лідер, який допомагає підприємствам і постачальникам послуг перетворити свої операції і надавати інформаційні технології як послугу (ITaaS). В основі цієї трансформації лежить хмарна інфраструктура. Завдяки інноваційним продуктам і послугам, EMC прискорює перехід до хмарних технологій, дозволяючи ІТ-підрозділам більш гнучко, надійно і економічно зберігати і захищати найбільш цінний ресурс - інформацію - і керувати ним.

Детальніше >
APC

APC

http://apc.com/

Статус компанії NETWAVE:  APC Elite Partner

Спеціалізація NETWAVE:  Business Network

Корпорація American Power Conversion виготовляє все необхідне для захисту від основних факторів, що загрожують втратою даних, пошкодженням апаратного забезпечення і простоями. Заснована в 1981 р, APC є провідним світовим постачальником продуктів і послуг для наскрізного резервування електроживлення змінного і постійного струму, включаючи мережеві фільтри, джерела безперебійного живлення (ІБП), апаратуру кондиціонування електроживлення, ПЗ управління електроживленням та системи живлення постійного струму, а також обладнання прецизійного кондиціонування повітря і послуги для професійних користувачів та консультаційні послуги, що надаються під маркою Nonstop Networking®.

APC є законодавцем мод у своїй галузі і встановлює стандарти якості, новаторства і рівня підтримки рішень захисту електроживлення самих різних масштабів - від призначених для окремих настільних систем до тих, що забезпечують якісним енергопостачанням цілі обчислювальні центри та виробничі об'єкти. Всеосяжні рішення, розраховані на застосування як в домашній, так і у виробничій обстановці, забезпечують підвищення рівнів керованості, готовності і продуктивності найрізноманітнішого за масштабами чутливого електронного, мережевого, комунікаційного та виробничого обладнання.

Інженери компанії NETWAVE забезпечують замовників повним спектром ІТ-рішень для інженерної інфраструктури, а також надають послуги мережевої інтеграції та інсталяції. Фахівці мають високу кваліфікацію у сфері технічної підтримки, продажів і розробки комплексних рішень на базі обладнання APC.

Детальніше >
NetApp

NetApp

http://netapp.com/

Статус компанії NETWAVE:  NetApp Silver Partner

NetApp створює інноваційні продукти - системи зберігання даних і програмне забезпечення, які по всьому світу допомагають клієнтам зберігати, обслуговувати, захищати і архівувати один з найдорожчих активів компаній: їхні дані. Компанія домоглася визнання в цій галузі, тому що постійно вдосконалює сучасні технології, щоб клієнтам ніколи не доводилося вибирати між розумною економією і придбанням ресурсів, необхідних для успішного бізнесу.

NetApp постійно шукає і знаходить рішення, як робити небачені  раніше речі зі швидкістю, яку вважали неможливою. Разом з партнерами - лідерами галузі NetApp створює, постачає і обслуговує найефективніші, найкращі за співвідношенням «ціна - якість» системи і технології, які ідеально вписувалися б в ІТ-інфраструктуру клієнтів по всьому світу.

Використовуючи інноваційні підходи, компанія NETWAVE пропонує своїм замовникам найкращі рішення в галузі захисту і зберігання даних, які ідеально вписуються в ІТ-інфраструктуру будь-якого підприємства. Фахівці компанії завжди готові надати технічну підтримку по продуктам і рішенням NetApp, а також володіють компетенціями та досвідом у сфері розробки та впровадження систем зберігання, архівування та захисту даних.

Детальніше >