Тісна взаємодія та співпраця з провідними світовими виробниками ІТ-обладнання дозволяє нашій компанії пропонувати Замовникам найкращі рішення, що максимально відповідають поставленим задачам та вимагають мінімальних витрат як на їх придбання та впровадження, так і на подальшу підтримку. Статуси офіційних партнерів, сертифікація компанії в цілому і наших фахівців зокрема підтверджують високу компетенцію NETWAVE та кваліфікаційні дані для впровадження інноваційних проектів будь-якого рівня складності та масштабу.

Cisco

Cisco

http://cisco.com

Статус компанії NETWAVE: Cisco Premier Partner

Спеціалізації NETWAVE: 

Advanced Collaboration Architecture Specialization

Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization

Advanced Data Center Architecture Specialization

Advanced Unified Computing Technology

Advanced Unified Fabric Technology

ATP- Cisco TelePresence  Video Express

Cisco - світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п'яти основних технологічних напрямках: магістральна маршрутизація, комутація та послуги; рішення для спільної роботи; віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення; відеотехнології; архітектури для трансформації бізнесу. Чистий обсяг продажів компанії в 2013 фінансовому році склав 48,6 млрд. доларів.

Компанія Cisco була заснована в грудні 1984 групою співробітників Стенфордського університету. Свій перший продукт компанія випустила в 1986 р Штаб квартири Cisco розташовані в містах Сан-Хосе (Каліфорнія), Амстердамі (Нідерланди) і Бангалорі (Індія). Компанія має понад 400 офісів, загальна чисельність співробітників складає 63 465 осіб.

Інженери компанії NETWAVE сертифіковані по багатьом спеціалізацям і мають багаторічний практичний досвід проектування, впровадження та супроводу ІТ-рішень різної складності.

Детальніше >
Fortinet

Fortinet

http://fortinet.com

Статус компанії NETWAVE : Fortinet Gold Partner

Fortinet - це інноваційна компанія і провідний постачальник систем уніфікованого управління погрозами (UTM), які застосовуються великими підприємствами та постачальниками послуг для підвищення безпеки та скорочення загальних операційних витрат. Рішення Fortinet створені «з чистого аркушу» і включають в себе кілька рівнів захисту, в тому числі брандмауер, антивірусний засіб, механізм захисту від проникнення, VPN, засоби захисту від шпигунського ПЗ та небажаної розсилки. Вони дозволяють клієнтам захиститися від безлічі окремих і змішаних загроз. Рішення Fortinet побудовані на спеціалізованих схемах ASIC, мають уніфікований інтерфейс і надають розширені функції забезпечення безпеки з масштабуванням від базових засобів у віддалених офісах до корпусних рішень з інтегрованими засобами управління та звітності. Рішення безпеки Fortinet є лідерами в області пристроїв UTM "все в одному". Впроваджуючи дані продукти, NetWave дозволяє замовнику в одному пристрої реалізувати функціонал, для якого знадобилося б відразу кілька окремих "класичних" систем безпеки: брандмауер, система запобігання атак, антивірус, система боротьби зі спамом, система розмежування доступу користувачів. Вартість такого рішення істотно нижча, а єдина система управління та моніторингу скорочує витрати на обслуговування системи безпеки мережі в цілому.

Детальніше >
Hewlett Packard Enterprise

Hewlett Packard Enterprise

http://hp.com

Cтатус компанії NETWAVE:  HP Silver Partner

Спеціалізація NETWAVE: HP Silver Storage Specialist

Hewlett Packard Enterprise – провідна американська IT-компанія, постачальник обладнання для корпоративних клієнтів. HPE займає лідируючі позиції серед постачальників серверів, систем зберігання даних, дротового і бездротового мережевого обладнання, конвергентних систем і хмарних технологій. Компанія була створена у 2015 році разом з HP Inc. після розділу корпорації Hewlett-Packard. HPE допомагає своїм клієнтам швидко реалізовувати прибуткові ідеї за допомогою динамічної хмари, активного використання даних і постійного безпечного співробітництва. Компанія дотримується чотирьох основних концепцій: перехід до гібридної інфраструктурі, безпеку цифрового підприємства, керована даними організація і більш продуктивні робочі місця. Компанія NETWAVE пропонує своїм замовникам весь перелік продуктів і рішень від HPE. В рамках концепції спеціалізованого мережевого інтегратора ми широко використовуємо комутатори локальної мережі від Hewlett-Packard, які прекрасно себе зарекомендували, а також рішення по організації бездротового доступу. Офіційний статус HP Enterprise Business Partner дозволяє отримувати спеціальні знижки для реалізації проектів наших замовників, зменшує витрати на обладнання.
Детальніше >
Tenable Network Security

Tenable Network Security

http://www.tenable.com/

Статус компанії NETWAVE: Silver partner

Tenable Network Security – визнана у світі американська компанія, заснована в 2002 році. Спеціалізується на розробці систем визначення вразливостей. Tenable надає широкий вибір рішень для безперервного моніторингу та аналізу вразливостей, виявлення атак, кореляції і збору подій, контролю активності користувачів і системних збоїв, які впливають на інформаційну безпеку корпоративної мережі. Tenable Network Security за даними рейтингів низки провідних агенцій є одним зі світових лідерів у своєму сегменті. Продуктами компанії користуються більш ніж 75 000 організацій по всьому світу. У травні 2017 компанія NETWAVE стала офіційним партнером Tenable Network Security вже маючи досвід успішно реалізованого проекту із застосуванням рішень цієї компанії.
Детальніше >
EMC

EMC

http://emc.com/

Статус компанії NETWAVE: EMC Authorized reseller

Спеціалізація NETWAVE:  EMC Consolidate

Корпорація EMC - світовий лідер, який допомагає підприємствам і постачальникам послуг перетворити свої операції і надавати інформаційні технології як послугу (ITaaS). В основі цієї трансформації лежить хмарна інфраструктура. Завдяки інноваційним продуктам і послугам, EMC прискорює перехід до хмарних технологій, дозволяючи ІТ-підрозділам більш гнучко, надійно і економічно зберігати і захищати найбільш цінний ресурс - інформацію - і керувати ним.

Детальніше >
APC

APC

http://apc.com/

Статус компанії NETWAVE:  APC Elite Partner

Спеціалізація NETWAVE:  Business Network

Корпорація American Power Conversion виготовляє все необхідне для захисту від основних факторів, що загрожують втратою даних, пошкодженням апаратного забезпечення і простоями. Заснована в 1981 р, APC є провідним світовим постачальником продуктів і послуг для наскрізного резервування електроживлення змінного і постійного струму, включаючи мережеві фільтри, джерела безперебійного живлення (ІБП), апаратуру кондиціонування електроживлення, ПЗ управління електроживленням та системи живлення постійного струму, а також обладнання прецизійного кондиціонування повітря і послуги для професійних користувачів та консультаційні послуги, що надаються під маркою Nonstop Networking®.

APC є законодавцем мод у своїй галузі і встановлює стандарти якості, новаторства і рівня підтримки рішень захисту електроживлення самих різних масштабів - від призначених для окремих настільних систем до тих, що забезпечують якісним енергопостачанням цілі обчислювальні центри та виробничі об'єкти. Всеосяжні рішення, розраховані на застосування як в домашній, так і у виробничій обстановці, забезпечують підвищення рівнів керованості, готовності і продуктивності найрізноманітнішого за масштабами чутливого електронного, мережевого, комунікаційного та виробничого обладнання.

Інженери компанії NETWAVE забезпечують замовників повним спектром ІТ-рішень для інженерної інфраструктури, а також надають послуги мережевої інтеграції та інсталяції. Фахівці мають високу кваліфікацію у сфері технічної підтримки, продажів і розробки комплексних рішень на базі обладнання APC.

Детальніше >