Тісна взаємодія та співпраця з провідними світовими виробниками ІТ-обладнання дозволяє нашій компанії пропонувати Замовникам найкращі рішення, що максимально відповідають поставленим задачам та вимагають мінімальних витрат як на їх придбання та впровадження, так і на подальшу підтримку. Статуси офіційних партнерів, сертифікація компанії в цілому і наших фахівців зокрема підтверджують високу компетенцію NETWAVE та кваліфікаційні дані для впровадження інноваційних проектів будь-якого рівня складності та масштабу.

Cisco

Cisco

http://cisco.com

Статус компанії NETWAVE: Cisco Premier Partner

Спеціалізації NETWAVE: 

Advanced Collaboration Architecture Specialization

Advanced Enterprise Networks Architecture Specialization

Advanced Data Center Architecture Specialization

Advanced Unified Computing Technology

Advanced Unified Fabric Technology

ATP- Cisco TelePresence  Video Express

Cisco - світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв'язку і спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п'яти основних технологічних напрямках: магістральна маршрутизація, комутація та послуги; рішення для спільної роботи; віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення; відеотехнології; архітектури для трансформації бізнесу. Чистий обсяг продажів компанії в 2013 фінансовому році склав 48,6 млрд. доларів.

Компанія Cisco була заснована в грудні 1984 групою співробітників Стенфордського університету. Свій перший продукт компанія випустила в 1986 р Штаб квартири Cisco розташовані в містах Сан-Хосе (Каліфорнія), Амстердамі (Нідерланди) і Бангалорі (Індія). Компанія має понад 400 офісів, загальна чисельність співробітників складає 63 465 осіб.

Інженери компанії NETWAVE сертифіковані по багатьом спеціалізацям і мають багаторічний практичний досвід проектування, впровадження та супроводу ІТ-рішень різної складності.

Детальніше >
EMC

EMC

http://emc.com/

Статус компанії NETWAVE: EMC Authorized reseller

Спеціалізація NETWAVE:  EMC Consolidate

Корпорація EMC - світовий лідер, який допомагає підприємствам і постачальникам послуг перетворити свої операції і надавати інформаційні технології як послугу (ITaaS). В основі цієї трансформації лежить хмарна інфраструктура. Завдяки інноваційним продуктам і послугам, EMC прискорює перехід до хмарних технологій, дозволяючи ІТ-підрозділам більш гнучко, надійно і економічно зберігати і захищати найбільш цінний ресурс - інформацію - і керувати ним.

Детальніше >
APC

APC

http://apc.com/

Статус компанії NETWAVE:  APC Elite Partner

Спеціалізація NETWAVE:  Business Network

Корпорація American Power Conversion виготовляє все необхідне для захисту від основних факторів, що загрожують втратою даних, пошкодженням апаратного забезпечення і простоями. Заснована в 1981 р, APC є провідним світовим постачальником продуктів і послуг для наскрізного резервування електроживлення змінного і постійного струму, включаючи мережеві фільтри, джерела безперебійного живлення (ІБП), апаратуру кондиціонування електроживлення, ПЗ управління електроживленням та системи живлення постійного струму, а також обладнання прецизійного кондиціонування повітря і послуги для професійних користувачів та консультаційні послуги, що надаються під маркою Nonstop Networking®.

APC є законодавцем мод у своїй галузі і встановлює стандарти якості, новаторства і рівня підтримки рішень захисту електроживлення самих різних масштабів - від призначених для окремих настільних систем до тих, що забезпечують якісним енергопостачанням цілі обчислювальні центри та виробничі об'єкти. Всеосяжні рішення, розраховані на застосування як в домашній, так і у виробничій обстановці, забезпечують підвищення рівнів керованості, готовності і продуктивності найрізноманітнішого за масштабами чутливого електронного, мережевого, комунікаційного та виробничого обладнання.

Інженери компанії NETWAVE забезпечують замовників повним спектром ІТ-рішень для інженерної інфраструктури, а також надають послуги мережевої інтеграції та інсталяції. Фахівці мають високу кваліфікацію у сфері технічної підтримки, продажів і розробки комплексних рішень на базі обладнання APC.

Детальніше >
NetApp

NetApp

http://netapp.com/

Статус компанії NETWAVE:  NetApp Silver Partner

NetApp створює інноваційні продукти - системи зберігання даних і програмне забезпечення, які по всьому світу допомагають клієнтам зберігати, обслуговувати, захищати і архівувати один з найдорожчих активів компаній: їхні дані. Компанія домоглася визнання в цій галузі, тому що постійно вдосконалює сучасні технології, щоб клієнтам ніколи не доводилося вибирати між розумною економією і придбанням ресурсів, необхідних для успішного бізнесу.

NetApp постійно шукає і знаходить рішення, як робити небачені  раніше речі зі швидкістю, яку вважали неможливою. Разом з партнерами - лідерами галузі NetApp створює, постачає і обслуговує найефективніші, найкращі за співвідношенням «ціна - якість» системи і технології, які ідеально вписувалися б в ІТ-інфраструктуру клієнтів по всьому світу.

Використовуючи інноваційні підходи, компанія NETWAVE пропонує своїм замовникам найкращі рішення в галузі захисту і зберігання даних, які ідеально вписуються в ІТ-інфраструктуру будь-якого підприємства. Фахівці компанії завжди готові надати технічну підтримку по продуктам і рішенням NetApp, а також володіють компетенціями та досвідом у сфері розробки та впровадження систем зберігання, архівування та захисту даних.

Детальніше >
VMware

VMware

http://vmware.com

Статус компанії NETWAVE: VMware Solution Provider Enterprise Partner

Спеціалізація NETWAVE:  Server Virtualization

Компанія VMware - світовий лідер в області віртуалізації і хмарних інфраструктур, пропонує перевірені рішення, які підвищують ефективність ІТ-середовищ за рахунок їх спрощення і допомагають реалізувати більш гнучку і адаптивну модель надання послуг. VMware допомагає компаніям впровадити модель хмари, яка вирішить їх унікальні завдання. Підхід VMware прискорює перехід на хмарні обчислення, забезпечує захист існуючих інвестицій та підвищує рівні безпеки і контролю. VMware довіряють більш 400,000 замовників і 55,000 партнерів. Рішення VMware допомагають організаціям всіх розмірів скорочувати витрати, збільшувати адаптивність бізнесу та забезпечувати свободу вибору.

VMware є лідером в області рішень віртуалізації і хмарних інфраструктур, які дозволяють бізнесу розвиватися в епоху хмарних технологій. З доходом в 3770 млн доларів за 2011 рік, кількістю замовників понад 350 000 і партнерів більш 50 000, VMware є визнаним лідером в області віртуалізації. Штаб-квартира VMware знаходиться в Силіконовій долині, а офіси компанії - по всьому світі

Інженери компанії NETWAVE володіють високими компетенціями з впровадження рішень віртуалізації серверів і робочих станцій. Завдяки віртуалізації всієї інфраструктури - від ЦОД і хмари до мобільних пристроїв - за допомогою рішень VMware ІТ-відділи можуть надавати послуги з будь-якого пристрою, в будь-який час і у будь-якому місці.

Детальніше >
McAfee

McAfee

http://McAfee.com/

Статус компанії NETWAVE:  McAfee Gold Partner

Спеціалізації NETWAVE:

Data Protection

Network Defense

Risk and Compliance

System Security

Web and Email

McAfee - це найбільша у світі компанія, яка займається технологіями безпеки. Надаючи надійні попереджувальні рішення і служби, які допомагають забезпечувати безпеку систем і мереж по всьому світу, McAfee захищає індивідуальних і корпоративних користувачів від новітніх шкідливих програм і виникаючих мережевих загроз. Рішення McAfee розроблені для взаємодії один з одним, що дозволяє інтегрувати засоби захисту від шкідливих програм, шпигунських програм і вірусів з функціями управління системою безпеки. Забезпечуючи візуальний контроль і аналіз, наші рішення допомагають скоротити ризик, виконати нормативно-правові вимоги, підвищити рівень безпеки та продуктивність праці в компаніях.

Завдяки роботі видатної групи аналітиків компанія McAfee у своїх технологіях використовує унікальну функцію прогнозування, засновану на McAfee Global Threat Intelligence, що дозволяє домашнім користувачам і компаніям реагувати на випередження при появі мережевих загроз безпеці.

Рішення McAfee забезпечують найвищий рівень контролю загроз і захисту від шкідливих програм, включаючи комплексний захист систем, кінцевих точок, мереж, баз даних і даних, а також «хмарний» захист. Набір рішень McAfee в сфері безпеки не обмежується тільки антивірусними програмами. Впроваджуючи технології McAfee Global Threat Intelligence NETWAVE допомагає компаніям підвищити рівень обізнаності про стан своєї системи безпеки, дозволяючи їм користуватися технологіями Веб 2.0, віртуалізацією, хмарними обчисленнями, індивідуальними і мобільними пристроями, і забезпечуючи при цьому надійний захист критично важливих активів і конфіденційних даних.

Детальніше >