Про компанію

Компанія NETWAVE — спеціалізований мережевий інтегратор, який вирішує ІТ-задачі організацій і підприємств з розробки, впровадження, модернізації та обслуговування корпоративних інформаційних мереж і систем.

З моменту заснування компанії ми прагнули сформувати команду висококваліфікованих фахівців, які будуть любити свою справу і зможуть вирішувати нетривіальні, але цікаві задачі, спрямовані на створення ефективних інноваційних рішень під потреби бізнесу компаній різного рівня і масштабу.

Сьогодні NETWAVE впевнено займає позицію експерта в галузі інформаційних технологій, та володіє широким спектром компетенцій, підтверджених  відповідними сертифікатами та партнерськими статусами Виробників, а також позитивними відгуками і вдячністю Замовників.

НАША Мета:

максимальне задоволення ІТ-потреб компаній Замовників різного масштабу і сфер діяльності.

НАША МІСІЯ:

впроваджуючи інформаційні технології, ми покращуємо комунікації, прискорюємо обробку інформації, автоматизуємо процеси, щоб скоротити час для прийняття рішень, забезпечити гнучкість управління і в результаті підвищити ефективність і успішність бізнесу наших Замовників.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ, ЯКИМИ МИ КЕРУЄться команда netwave У СВОЇЙ РОБОТІ:

  • орієнтація на інноваційні методи і підходи в проектуванні інформаційних систем;
  • використання технологічних новинок, що дозволяють більш гнучко і економно вирішувати бізнес-задачі Замовника;
  • ретельне вивчення особливостей галузі та бізнесу Замовника для створення ефективних ІТ-рішень;
  • системний підхід в операційній роботі з Замовником;
  • комплексний підхід і націленість на результат.

Для реалізації своїх цілей компанія NETWAVE постійно інвестує в знання наших фахівців, проводить системний аналіз і вивчення всіх технологічних новинок провідних виробників,  відстежує всі зміни і тенденції розвитку різних галузей.

Ми знаємо, як важливо сучасному бізнесу зберегти свої конкурентні переваги, тому пропонуємо своїм Замовникам професійно продумані інноваційні ІТ-рішення, які забезпечують надійність, ефективність і безперервність бізнес-процесів.

Ми пишаємося успішним досвідом реалізації складних ІТ-проектів, а найважливіші досягнення для нас – це позитивна репутація та рекомендації наших Партнерів і Замовників.

Ми будемо раді на практиці проявити свої навики і знання у вирішенні ІТ-задач, що стоять сьогодні перед Вами!

З повагою, команда NETWAVE

team@netwave.com.ua