Рішення для SMB

Компанії малого та середнього бізнесу висувають до ІТ-інфраструктури  ті ж вимоги до наявності та функціонування набору бізнес-додатків і сервісів комунікацій, що і великі підприємства, але найчастіше не системно підходять до організації своєї інформаційної мережі. Як правило, для невеликих офісів ІТ-рішення купуються по необхідності, без урахування подальшого розвитку, зростання потреб і можливого розширення або переїзду. Це призводить до нераціональної побудови мережі з використанням не завжди оптимальних пристроїв і рішень, обмежень  в можливостях масштабування і впровадження нових сервісів. Як результат, компанії отримують більші витрати на заміну або модернізацію інфраструктури.

NETWAVE пропонує ІТ-рішення для сегменту SMB, яке об’єднує сумісні між собою апаратні і програмні продукти та рішення в єдину «коробку», що комплексно забезпечує вирішення ІТ-задач компаній малого або середнього бізнесу. Наша пропозиція включає СКС, ЛВС, рішення безпеки, уніфіковані комунікації та бізнес-додатки, з яких легко збирається необхідна конфігурація ІТ-інфраструктури під індивідуальні потреби Замовника. Рішення є простим і зручним в експлуатації і переміщенні, а також дозволяє врахувати плани розвитку компанії та передбачити можливості .

 

ЗАДАЧІ, ЯКІ ВИРІШУЮТЬСЯ ДЛЯ SMB

  • Швидкий старт. Можливість розгортання всієї інфраструктури в найкоротші терміни.
  • Скорочення витрат, пов’язаних з обслуговуванням розрізнених систем (СКС, ЛВС, серверна інфраструктура, уніфіковані комунікації тощо), і економія коштів, у зв’язку з використанням відкритого програмного забезпечення.
  • Мобільність і компактність рішення. Вся ІТ-інфраструктура розміщується в єдиній коробці, що є зручною при будь-яких переміщеннях.
  • Збільшення продуктивності в роботі з клієнтами. Створення інфраструктури, націленої на спрощення комунікацій всередині компанії, а також обробки вхідних клієнтських запитів.
  • Просте масштабування і додавання нових сервісів. Впровадження нових сервісів без необхідності придбання додаткового обладнання.

 

РІШЕННЯ NETWAVE ДЛЯ SMB ВКЛЮЧАЄ І ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАСТУПНІ СЕРВІСИ

Підключення до зовнішніх мереж

Підключення до провайдерів інтернет і постачальників телефонних послуг.

Виробники продуктів і рішень: Cisco SB,  MikrоTik, Fortinet, ZyXEL

LAN

Використання недорогих керованих комутаторів для підключення пристроїв і серверів користувачів.

Виробники продуктів і рішень: Cisco SB, D-Link, ZyXEL

Wi-Fi

Побудова кластерних систем з єдиним керуючим модулем.

Виробники продуктів і рішень: Cisco SB, Ubiquity, MikrоTik, Fortinet, ZyXEL.

Організація віддалених робочих місць, побудова розподіленої мережі підприємства

Використання технології VPN із застосуванням шифрування каналів.

Виробники продуктів і рішень: Cisco SB,  MikrоTik, Fortinet, Soft: OpenVPN on Linux, SoftEther

Уніфіковані комунікації

Гнучкі і масштабовані рішення, що дозволяють розширити горизонти спілкування як всередині, так і з клієнтами компанії. IP-телефонія, обмін миттєвими повідомленнями, Web-конференції, Call-центр та інші компоненти уніфікованих комунікацій можуть бути розгорнуті на базі рішення або бути легко інтегровані з продуктами провідних виробників.

Виробники продуктів і рішень: Cisco Call manager Express, Avaya IPO, Grandstream, Carusto, Asterisk.

Відеоспостереження

Використання бюджетних IP-камер відеоспостереження та спеціалізованого програмного забезпечення дозволяє створити інструмент для додаткової фізичної безпеки підприємства для вирішення різних інцидентів за допомогою аналізу відеоархіву.

Виробники продуктів і рішень: Acti, Grandstream, D-Link.

Обчислювальна інфраструктура

Застосування недорогих, добре відрекомендованих брендів серверного обладнання для створення єдиної обчислювальної платформи з можливістю резервування ресурсів. Обчислювальна інфраструктура являє собою продуктивний сервер (кластер серверів) з віртуальним середовищем для розгортання вище перерахованих сервісів, а також міграції існуючих унаслідок оновлення серверного обладнання.

Виробники продуктів і рішень: IBM, HP, Dell, Supermicro, VMware, Microsoft Hyper-V.