Робоче місце нового покоління. Технологія Cisco VXI (VDI)

Робоче місце нового покоління. Технологія Cisco VXI (VDI)
ПОЛОЖЕННЯ СПРАВ АБО КОРОТКО ПРО ПОТРЕБИ

В умовах сучасної конкурентної боротьби бізнес висуває нові завдання до ІТ. Офісний працівник більше не асоціюється з конкретним робочим місцем, тепер ідея його діяльності полягає в постійній доступності та готовності і відсутності обмежень в бізнес взаємодії. Спільна робота, обмін ідеями та впровадження інновацій не повинні, як раніше, обмежуватися робочими годинами і стінами офісу, тому співробітникам необхідний доступ до даних, додатків і засобів комунікації в будь-який час, в будь-якому місці і з різних пристроїв. Необхідність отримувати інформацію на вимогу і користуватися новими можливостями для реалізації нових моделей роботи та взаємодії – потреба, що диктується бізнесом.

Прагнучи задовольнити нові потреби бізнесу, компанія Netwave пропонує рішення, яке рівною мірою відповідає і новим вимогам бізнесу, і стандартам ІТ-середовища – що неможливо у випадку традиційної моделі використання комп’ютера. Модернізація настільних комп’ютерів включає в себе перехід від традиційної моделі, орієнтованої на можливості комп’ютера, до нової моделі роботи, орієнтованої на потреби користувача. Перехід до орієнтованого на користувача середовища починається з модернізації настільних комп’ютерів: з усунення залежностей, які прив’язують користувачів, додатки і дані до конкретного обладнання.

ЯК БУТИ? ЩО РОБИТИ? …

Рішення Cisco Virtualization Experience Infrastructure (VXI), що пропонує  компанія  Netwave, базується на технології віртуалізації робочого місця співробітника VDI (Virtual Desktop Infrastructure), в рамках якої всі додатки і дані користувачів розміщуються у вигляді віртуальних машин в дата-центрі. За рахунок високопродуктивного та відмовостійкого серверного рішення забезпечується постійна доступність цих віртуальних машин. З боку користувача передбачається заміна персональних комп’ютерів на спеціалізовані пристрої – «тонкі» і «нульові» клієнти, які забезпечують повний і повноцінний доступ до свого віртуалізованого робочого столу. За рахунок своєї простоти «тонкі» клієнти практично не вимагають адміністративних витрат на установку і обслуговування, а також володіють високими параметрами середнього напрацювання на відмову (MTBF), що забезпечує їх тривалу безвідмовну роботу. Співробітники також можуть отримувати цілодобовий доступ до свого робочого місця з будь-яких інших, зручних для них домашніх і мобільних засобів, які мають вихід в мережу.

Відмінною особливістю технології VXI від VDI є можливість відокремити голосові та відео дані користувача від трафіку віддаленого робочого столу, що в свою чергу виводить персоналізовані комунікації на попередній високий рівень, як і при використанні персональних робочих станцій. У VXI для здійснення голосового або відео дзвінка колезі, що знаходиться в цьому ж офісі, немає необхідності передачі даних в ЦОД і назад, що знижує навантаження на серверні системи, канали зв’язку і дозволяє значно підвищити якість комунікації.

Для реалізації серверної сторони рішення пропонується використовувати високопродуктивний кластер серверів Cisco USC B-серії з інфраструктурними складовими Cisco Fabric Interconnect, дисковими системами збереження даних та комутацією на базі Cisco Nexus. Віртуалізація корпоративних сервісів і робочих місць співробітників здійснюється за допомогою набору рішень VMware VSphere і VMware View. Засоби VMware дозволяють значно спростити завдання адміністратора з розгортання, адміністрування та підтримки інфраструктури, додатково автоматизуючи дії для великого парку віртуальних машин.

Для організації робочих місць співробітників пропонуються апаратні «тонкі» клієнти VXC 6215, «нульові» окремі клієнти VXC 2200, і VXC 2100, які інтегруються в IP телефони 8900 і 9900 серій. Також доступні програмні VXI клієнти VXC 4000 для ПК і мобільні клієнти. Мережева інфраструктура рішення пропонується на базі технологій та обладнання Cisco з урахуванням останніх тенденцій в галузі безпеки та відмовостійкості.

 

Переваги
  1. Зниження сукупної вартості володіння інфраструктурою – або що підкуповує.

Рішення на базі VMware View надає ІТ-персоналу вашої компанії переваги автоматизації та централізованого управління, а також буде містити засоби для швидкої ініціалізації нових комп’ютерів і налаштування політик. Використовуючи один центральний образ настільного комп’ютера, ІТ- адміністратори зможуть  швидко створювати віртуальні комп’ютери і поширювати оновлення для тисяч віртуальних комп’ютерів за лічені хвилини, значно знижуючи витрати часу та коштів на виконання рутинних завдань. Такі впровадження дозволяють компаніям істотно скоротити витрати на енергоспоживання та IT персонал з обслуговування інфраструктури. Сама архітектура рішення віртуалізації робочого місця забезпечує більшу безпеку так як всі дані зосереджені в ЦОДі, а на робочому місці авторизований користувач отримує тільки «уніфіковане вікно доступу» до бізнес даних і додатків. Варто також відзначити комфорт і простоту використання даних рішень для пересічного користувача, що впливає на швидкість і ефективність його роботи, як наслідок – швидкість відпрацювання бізнес завдань.

  1. Мобільність кінцевих користувачів – Все моє завжди зі мною.

Завдяки рішенню по віртуалізації робочих місць від Netwave на базі VMware View співробітники Вашої компанії отримають можливість мати доступ до даних незалежно від свого місцезнаходження та обладнання, що використовується  і можуть підключатися до звичного середовища  в офісі, вдома або у відрядженні. Враховуючи, що призначене для користувача середовище залишається незмінним, співробітники зможуть працювати більш продуктивно, так як вони завжди знають, де знаходяться їхні документи, і бачать один і той же звично налаштований інтерфейс при кожному вході в систему.

  1. Зручне забезпечення безпеки і контроль даних.

В результаті централізації компонентів робочого середовища, рішення від компанії Netwave підвищить безпеку інфраструктури Вашої компанії, так як конфіденційний вміст завжди залишається в центрі обробки даних, що фактично знімає загрозу втрати або крадіжки даних.

При використанні нашого рішення ІТ-фахівці Вашої компанії зможуть контролювати доступ до даних, додатків та інтелектуальної власності за допомогою централізованих політик, які будуть базуватися на вимогах Вашої компанії.

  1. Підвищення ефективності управління сервісами компанії

ІТ-фахівці Вашої компанії при використанні рішення від компанії зможуть реалізувати більш зручне обслуговування настільних комп’ютерів за рахунок впровадження рішення VMware ThinApp, яке працює в середовищі VMware View і допомагає прискорити розгортання і спростити перенесення додатків. При використанні ThinApp програми виконуються повністю ізольовано один від одного і від операційної системи, що забезпечить відсутність конфліктів при запуску на кінцевих пристроях. Створені за допомогою ThinApp пакети додатків можуть бути розгорнуті на різних платформах для Windows (наприклад, XP, Vista, Windows 7), що позбавляє від необхідності в дорогій модифікації коду і тестуванні і полегшує перенесення існуючих додатків в нові операційні системи.

  1. Спрощення роботи з настільними комп’ютерами з точки зору користувачів

За рахунок автоматичного створення резервних копій і централізованого встановлення оновлень, виправлень безпеки і перевірки на віруси, яке забезпечує дане рішення, значно полегшиться життя кінцевим користувачам, які зможуть зосередитися на роботі і не турбуватися про стан свого настільного комп’ютера. Зважаючи на те, що дані користувача і додатки зберігаються в центрі обробки даних, наслідки втрати або відмови клієнтського обладнання стають куди менш серйозні, так як користувачі можуть підключитися з іншого пристрою і швидко відновити сеанс роботи без втрат.

  1. Інтегрована ІТ-інфраструктура

При впровадженні даного рішення для віртуалізації настільних комп’ютерів ІТ-відділ Вашої компнії зможе повною мірою скористатися перевагами тісної інтеграції. Переваги віртуалізації, такі як більш ефективне управління, висока продуктивність і доступність, можуть бути поширені з центру обробки даних на настільні комп’ютери.

  1. Збільшення гнучкості бізнесу

Можливість повсюдного доступу, яку дає віртуалізація настільних комп’ютерів, означає, що технології більше не будуть перешкоджати інноваціям, а навпаки – допоможуть розширити їх потенціал за рахунок надання нових способів повсюдної цілодобової роботи. У міру того як технології збільшують швидкість, гнучкість і мобільність доступу до даних і додатків, продуктивність роботи користувачів зростає і вони можуть зосередитися на вирішенні стратегічних завдань. Завдяки забезпеченню максимальної гнучкості при мінімальних потребах в адмініструванні віртуалізація настільних комп’ютерів стає рушійною силою для бізнесу, на відміну від традиційних комп’ютерів, які поглинають ресурси ІТ-відділу і кінцевих користувачів.

  1. Перехід на нові платформи

Рішення від Netwave за рахунок поєднання віртуалізації настільних комп’ютерів з рішенням VMware ThinApp допоможе Вашій організації значно скоротити витрати часу та коштів, які потрібні для переходу на нові платформи. Крім того, ThinApp усуне конфлікти додатків і ситуації, в яких може знадобитися модифікація програмного коду. За рахунок абстрагування додатків від операційної системи ThinApp полегшить завдання підтримки середовищ, що представляють собою поєднання нових і старих версій ОС

  1. Спрощення впровадження нових технологій

За рахунок підтримки більш ефективних ІТ-процесів рішення Netwave по віртуалізації настільних комп’ютерів, допоможе спростити безліч завдань адміністрування, завдяки чому основний ІТ-персонал Вашої компанії зможе зосередитися на стратегічних питаннях. Дане рішення полегшить інтеграцію нових кінцевих пристроїв користувачів і створить основу для впровадження моделей комп’ютерного середовища нового покоління, таких як хмарні обчислення і надання додатків як послуги. За рахунок впровадження віртуалізованих настільних комп’ютерів ІТ-відділ у Вашій організації зможе обслуговувати цілий спектр кінцевих пристроїв користувачів або дозволяти користувачам працювати зі своїми власними пристроями, не порушуючи вимог безпеки, адміністрування та контролю. У свою чергу співробітники зможуть з упевненістю користуватися новими програмами та послугами, не турбуючись про можливі конфлікти і труднощі. Нарешті, ІТ-відділ буде менше займатися адмініструванням настільних комп’ютерів, вивільняючи більше часу на пошук інновацій для бізнесу.

  1. Інтегровані засоби комунікації та спільної роботи високого рівня

Можливість відділення медіа трафіку з дисплейного протоколу дозволяє передавати голос і відео безпосередньо між користувачами і як результат отримати високу якість комунікацій без додаткового навантаження на серверну інфраструктуру.

LinkedIn
< Повернутися до розділу