Розробка стратегії розвитку мережі підприємства

Не будуйте замків на піску

Мережа підприємства є основою для всієї ІТ-інфраструктури компанії. Як від фундаменту залежить висотність, стійкість і надійність будівлі, так і від мережі залежить функціонування всієї інформаційної системи підприємства: її здатність швидко передавати інформацію, масштабованість (підключення нових користувачів, відділів, офісів), відмовостійкість, можливість запускати нові функції (додатки), вносити зміни і налаштовуватися під потреби бізнесу. На жаль, у реальному житті більшість мереж будується за принципом «так історично склалося» або «купили те, на що виділили кошти».

Щоб мережа (як фундамент вашої ІТ-інфраструктури) мала необхідні властивості, потрібно ретельно підходити до її проектування, враховуючи не тільки технологічні характеристики (смуга пропускання каналів зв’язку, гнучко спланований адресний простір, запас ємності мережі і т.д.), а й стратегічні плани розвитку бізнесу.

Найчастіше ще на етапі проектування можна передбачити (а при впровадженні – врахувати) кілька варіантів розвитку інфраструктури, які можна буде використовувати в майбутньому. У нашому високотехнологічному світі потреба бізнесу в ІТ дуже висока. Якщо організації та підприємства розуміють, які вигоди можна отримати з інноваційних рішень, а не розглядають ІТ, як виключно витратну сферу, вони однозначно домагаються більш високих результатів у порівнянні з конкурентами.

Якщо будинок побудований, то провести які-небудь зміни в фундаменті надзвичайно складно і дорого. У разі інформаційної мережі все не так безнадійно, спеціалізований мережевий інтегратор NETWAVE пропонує якісний аналіз архітектури мережі і розробку стратегії подальшого її розвитку (розширення і модернізації).

з netwave МЕРЕЖА ЗАВЖДИ БУДЕ ГОТОВА ДО СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ВАШОГО БІЗНЕСУ!

Є питання? Зв’яжіться з нами:

Тел./факс: +38 (044) 359 05 50

e-mail: 

<Назад до інших послуг

LinkedIn