Сім років разом

Сім років тому, керуючись бажанням створити успішну ІТ-компанію, яка перетворюватиме сучасні інформаційні технології на ефективні рішення для бізнесу, ми заснували NETWAVE.

Озираючись на рік, що несподівано швидко промайнув, хочеться підбити певні підсумки.

Динамічно збільшується кількість втілюваних нами проектів, логічно зростає і команда – ми радо приймаємо в неї все більше однодумців, заряджених на спільний розвиток і успіх. Серед іншого, ми розпочали ініціативу із залучення молодих та обдарованих спеціалістів, котрі можуть і хочуть розвиватися разом з нами.

Наші інженери та менеджери систематично підвищують свою кваліфікацію, а успішне втілення проектів різної складності не лише підтверджує високу технологічну експертизу команди NETWAVE, а й допомагає постійно її нарощувати. Цього року команда NETWAVE продовжила здобувати та підтверджувати високі партнерські статуси знаних у всьому світі вендорів і нам приємно, що виробники та партнери не лише довіряють нам, а й відзначають саме за високу технологічну експертизу.

Однак, найважливішим індикатором успіху для нас була і лишається довіра наших замовників.
Ми цінуємо постійність наших партнерів і пишаємося тим, що наша співпраця продовжується роками. Робимо усе можливе аби і надалі лишатися в усіх розуміннях надійним та висококваліфікованим інтегратором. Коли ми беремося за проект, то неодмінно доводимо його до кінця.

Адаптивність, гнучкість та зручність – не повний перелік основних засад, які керують нами у роботі та спілкуванні із замовниками. Ми відкриті до діалогу і конструктивного обговорення, раді побажанням, що допомагають нам ставати кращими, залюбки надаємо рекомендації, ділимося досвідом та підвищуємо рівень обізнаності одне одного заради єдиної мети – зробити бізнес замовника більш ефективним та зручним у керуванні та розвитку.

Проекти, завдання та цілі, що стоять перед нами – дуже динамічні, різнопланові та багатовекторні. Ми постійно адаптуємось до нових умов, нових вхідних даних, нових трендів, нових задач. Ми приймаємо виклики і не стоїмо на місці, адже життя – то постійний рух. Для нас – тільки вперед.

Цього року роботи було дійсно багато (якось ми нарахували 23 паралельних проекти!) і ми раді можливості працювати з партнерами та замовниками, що за будь-яких умов та обставин, у режимі шаленого завантаження, стресу, чи втоми завжди лишаються Людьми з великої літери.

Друзі, ми вдячні Вам за довіру, співпрацю і можливість зростати разом. З вірою в те, що наші послуги допомагають покращувати Ваш бізнес і полегшувати професійне життя, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю та нові спільні здобутки.

Найцікавіше все ще попереду.

З повагою, команда NETWAVE

LinkedIn
< Повернутися до розділу