Впровадження та запуск рішень

Інтеграція та запуск рішення завершують процес впровадження. Від успішності інсталяції залежить швидке отримання бізнесом необхідних сервісів з мінімальним простоєм існуючої інфраструктури. Для отримання бажаного результату важливо перед початком безпосереднього впровадження якісно виконати проектування ІТ-системи. Також від правильного підходу до проектування залежить, наскільки система, що створюється буде легка в управлінні, обслуговуванні, наскільки просто буде її модернізувати в майбутньому.

Процес інтеграції складається з наступних кроків:

  • Підготовчий етап. На підготовчому етапі інсталяції обговорюються терміни виконання робіт, вимоги до готовності об’єкту для початку впровадження та відповідальні співробітники з боку замовника та NETWAVE. Розробляється перелік робіт і календарний графік їх виконання. Також обговорюються необхідні дії по суміжним системам, які зачіпаються в процесі впровадження, призначаються відповідальні за них і терміни виконання змін.
  • Проведення робіт. Коли об’єкт готовий до впровадження згідно визначених на підготовчому етапі вимог, проводяться роботи за розробленим графіком. У разі складної і довгої інсталяції можливе надання замовнику звітів з проміжними результатами і подальшими планами.
  • Тестова експлуатація рішення. Для впровадженої системи проводиться тестова експлуатація, в рамках якої перевіряється функціонал рішення, проходять навантажувальні випробування, проробляються робочі сценарії і поведінка системи у випадку відмов у зарезервованих вузлах. За результатами випробувань складається акт тестування. За необхідності в рішення вносяться правки.
  • Промислова експлуатація рішення. Успішно протестоване рішення запускається в промислову експлуатацію.
  • Документування впровадження. Після завершення інтеграції складається пакет документів по впровадженому рішенню з описом та рекомендаціями щодо його експлуатації.

Вдале впровадження відрізняється хорошим плануванням, чіткою організацією роботи, мінімальними простоями інфраструктури, а бізнес отримує необхідний йому результат.

Компанія NETWAVE надає послуги з інтеграції та запуску різних систем замовника. Ми маємо штат кваліфікованих інженерів, багаторічний досвід та широке портфоліо успішних проектів, що включає перші впровадження в країні, – усе це гарантує високий рівень якості наших послуг.

Є питання? Зв’яжіться з нами:

Тел./факс: +38 (044) 359 05 50

    e-mail: team@netwave.com.ua

<Назад до інших послуг

LinkedIn