Netwave
Клієнт
Credit Agricole
Тип проєкту
Computing
Кейс

Модернізація СЗД
для бізнес-додатків та бекапу

  • передумови
  • про клієнта
  • що ми зробили
  • нові можливості для бізнесу
  • основа реалізації проєкту
  • інші кейси

передумови проєкту

alt text

Банківські операції - справа делікатна. Щоб бути конкурентоспроможним, банк повинен постійно покращувати клієнтські сервіси. Але при навіть при ремонті та модернізації не можна жертвувати доступністю. 

Департамент ІТ-інфраструктури банку керує двома дата-центрами, розташованими в Києві. Нещодавно перед командою постала задача перейти на нову платформу зберігання для критично важливих банківських додатків та резервного копіювання і відновлення.

про клієнта

Компанія

Credit Agricole

Індустрія

Фінанси

Про компанію

Креді Агріколь Банк – це сучасний універсальний банк, який належить до найнадійніших та найстабільніших банків в Україні, про що свідчать найвищий можливий національний довгостроковий рейтинг Fitch в Україні – AAA, лідерські позиції в рейтингах стійкості банків, надійності банківських вкладів, а також відзнаки провідних українських періодичних видань. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція).

Бізнес в цифрах

9
місце за обсягом активів в Україні
150
відділень
300
банкоматів
280К
активних клієнтів-фізичних осіб
18К
корпоративних клієнтів

що ми зробили

занурення в задачу

Аудит існуючої системи СЗД замовника. Розробка рішення відповідно до попереднього досвіду спеціалістів банку.

рішення

Credit Agricole використовує NetApp ONTAP для управління сховищем близько 8 років, тому знання продукту виявилося важливим фактором при виборі постачальника. Рішення інших постачальників не давали достатньої продуктивності або викликали проблеми з підтримкою в минулому. Рішення включало установку масиву зберігання NetApp FAS 9000 і NetApp MetroCluster для аварійного відновлення.

результат

Спрощення архітектури підвищило гнучкість експлуатації. Модернізація системи СЗД, яка призвела до підвищення основних показників системи та дозволила банку продовжити розвиток бізнесу в умовах пандемії. Зниження вартості адміністрування і розширення підтримки програмного забезпечення.

технічні результати:

  • Значне підвищення швидкості резервного копіювання даних віртуального середовища
  • Можливість надшвидкого розгортання тисяч віртуальних машин
  • Затримка для вимогливих додатків становить менше мілісекунди
  • Розширення підтримки програмного забезпечення

нові можливості для бізнесу

оптимізація

Спрощення архітектури комплексу підвищило гнучкість експлуатації і допоможе замовнику в майбутньому.

швидкість

На віддалену роботу були в найкоротші терміни переналаштовані 80% персоналу, і банк зміг продовжити роботу без перебоїв.

підвищення

Для додатків, що вимагають високої продуктивності, затримка складає менше мілісекунди. Значно скоротилася кількість простоїв в обслуговуванні в процесі резервного копіювання.

Netwave