Netwave
Клієнт
ПУМБ
Тип проєкту
Security
Кейс

Модернізація системи захисту мережевої інфраструктури банку

  • передумови
  • про клієнта
  • що ми зробили
  • нові можливості для бізнесу
  • основа реалізації проєкту
  • інші кейси

  про клієнта

  alt text

  ПУМБ має репутацію надійного фінансового радника та помічника для мільйонів клієнтів. Але динаміка сьогодення передбачає, що більшість операцій виконуються нашвидкуруч, з мобільних пристроїв. У таких умовах важливо не тільки підтримувати роботу сервісів на високому рівні. Одним з найважливіших питань для будь-якої фінансової установи виявляється безпека особистих даних.

  Представники банку звернулися до Netwave з запитом на посилення системи мережевого захисту завдяки рішеннями на базі Next-Generation Firewall. Модернізація мала включати значне підвищення контролю трафіку та поліпшення керованості.

  про клієнта

  Компанія

  ПУМБ

  Індустрія

  Фінанси

  Про компанію

  ПУМБ – надійний банк, який прагне бути фінансовим радником і помічником як для приватних осіб, так і для корпоративних клієнтів, передбачає їх очікування і потреби, а також пропонує ефективні рішення.

  Бізнес в цифрах

  1,5М
  клієнтів

  що ми зробили

  Занурення в задачу

  Консультація замовника щодо можливого впровадження рішення на базі Next-Generation Firewall. Аудит периметру мережі для виявлення систем та підсистем, які потребуют модернізації та розробка відповідного рішення.

  Рішення

  Наші фахівці розробили нову архітектуру та запровадили рішення на базі Cisco Next-Generation Firewall. Також була проведена інтеграція з системою централізованої автентифікації та авторизації кінцевих пристроїв на базі рішення Cisco ISE. Впроваджено єдину точку управління апаратними пристроями Cisco FTD та політиками, які застосовуються на цих пристроях.

  Результат

  Це забезпечило контроль периметру мережі та виявлення і запобігання вторгненям. Значно підвищився контроль потоку контенту і виявлення шкідливих файлів. Система відтепер дає можливість агрегувати знання про мережу та всі підключені пристрої, обмін з іншими системами захисту тощо.

  технологічні результати:

  • Розширений функціонал по виявленню загроз.
  • Більш детальний аналіз інцидентів безпеки.
  • Впроваджені системи захисту периметру, з можливістю контролю доступу на основі персоніфікованих політик.
  • Підвищення контролю вхідного/вихідного трафіку.
  • Збільшення пропускної здатності периметру мережі.
  • Поліпшення керованості за рахунок спрощення формування політик фільтрації.

  нові можливості для бізнесу

  посилення

  Периметру мережі завдяки архітектурі на основі Cisco Next-Generation Firewall та інтеграції з системою централізованої автентифікації і авторизації кінцевих пристроїв на базі рішення Cisco ISE.

  забезпечення

  Більш високого рівня захисту даних через систему віддаленого доступу до інфраструктури з індивідуальними політиками. Також підвищено якість фільтрації вхідного та вихідного трафіку для запобігання витоку даних.

  Netwave