Netwave
Клієнт
Porsche
Тип проєкту
Network / Security
Кейс

Побудова системи управління доступом до корпоративної мережі

 • передумови
 • про клієнта
 • що ми зробили
 • нові можливості для бізнесу
 • основа реалізації проєкту
 • інші кейси

передумови проєкту

alt text

Започаткована у 1931 році сімейна справа згодом перетворилась на одну з найбільших торгових організацій світу. Своє майбутнє Porsche вбачає у розумному поєднанні двох принципів – традицій та інновацій. Іншою важливою складовою успіху компанії є налагодження швидкої там прямої комунікації між співробітниками у різних країнах, що значно підвищує якість виробництва та особисту відповідальність кожного.

Для успішної реалізації подібної стратегії Porsche не тільки постійно інвестує у особистий дослідницько-конструкторський департамент, але й слідкує за тим, аби IT-складова бізнесу відповідала часу і не гальмувала розвиток компанії. Даний проєкт виник з потреби у сучасній та безпечній системі контролю доступу до корпоративної мережі.

про клієнта

Компанія

Porsche

Індустрія

Інфраструктурний об'єкт

Про компанію

Заснована у 1931, Porshce залишається одним з найвідоміших виробників автомобілів у світі. Компанія вбачає свій успіх у розумному поєднанні інновацій та візій про майбутнє з традіціями і перевіреними часом підходами до створення нового.

Бізнес в цифрах

22
країни присутності
22К
співробітників
6
дослідницьких та виробничих центрів

що ми зробили

занурення в задачу

Аудит існуючої мережевої інфраструктури замовника. Розробка політик і концепції побудови мережевої безпеки в організації.

рішення

Інтеграція системи контролю доступу з уже наявними апаратними та програмними комплексами замовника. Інтеграція з існуючими системами безпеки (такими як Cisco ASA). Налаштування аутентифікації і авторизації по протоколу TACACS для підвищення безпеки і контролю доступу до мережевих пристроїв

результат

Доступ в інфраструктуру на основі сертифікатів. Гостьовий доступ по wi-fi. Післяпроектна підтримка замовника. Можливість інтелектуального формування політик, з можливістю гранулярного опису умов спрацьовування

технічні результати:

 • Підвищення рівня контролю доступу до інфраструктури
 • Деталізований аналіз безпекових інцидентів
 • Розширений функціонал по виявленню загроз
 • Єдина точка контролю доступу до інфраструктури
 • Інтелектуальне формування політик, гранулярний опис умов спрацьовування

нові можливості для бізнесу

автоматизація

Автоматизація функцій забезпечення інформаційної безпеки по всій організації за допомогою засобів контролю доступу та шифрування, реалізованих на рівні мережі.

спрощення

Спрощення повсякденної роботи ІТ-підрозділу, що дозволяє займатися розробкою політик, які відображають правила ведення бізнесу з урахуванням користувачів, пристроїв, додатків та місця розташування.

контроль

Гранулярний контроль доступу до мережевих пристроїв (з використанням протоколу TACACS), з можливістю гнучкого формування політик.

Netwave