Netwave
Клієнт
TUI
Тип проєкту
Network
Кейс

Побудова WI-Fi, LAN, SD-WAN мережі центрального офісу та філій

 • передумови
 • про клієнта
 • що ми зробили
 • нові можливості для бізнесу
 • основа реалізації проєкту
 • інші кейси

передумови проєкту

alt text

TUI вже багато років утримує звання одного з найбільш надійних туроператорів. Обслуговуючи понад 100 тисяч туристів щороку через 250 турагентств, компанія невпинно слідкує за втіленням принципи клієнтоорієнтованості та інноваційності на найвищому рівні. В сучасному світі слідування цим принципам означає глибоку інтеграцію бізнесу та технологій. В TUI Ukraine розуміють, що тільки такий шлях може забезпечити унікальність та диференційованість продуктів. Саме тому представники компанії вкотре звернулися до нас як до фахівців у своїй сфері з запитом на розширення мережі центрального офісу та регіональних представництв за допомогою найсучасніших рішень.

про клієнта

Компанія

TUI

Індустрія

Туризм

Сайт

http://tui.ua

Про компанію

Одна з провідних туристичних компаній України, що включає туроператора та мережу турагентств. Компанія є частиною найбільшого міжнародного туристичного холдингу TUI Group з більш ніж 40-річним досвідом роботи. Саме TUI Ukraine обслуговує в рік понад 100 тисяч туристів і включає понад 250 турагентств (власних і уповноважених). Позиціонує себе в якості стійкої та ефективної компанії, яка використовує передові технології для впровадження унікальних диференційованих продуктів та сервісів, яких немає у інших туроператорів.

Бізнес в цифрах

100К
клієнтів в рік
250
турагентств у складі
180
країн для відпочинку

що ми зробили

занурення в задачу

У замовника виникла потреба у модернізації та розширенні мережі. Зокрема, компанія потребувала побудови інфраструктури нового центрального офіса та об'єднання з регіональними представництвами.

рішення

Було спроектоване та запропоноване рішення для нового центрального офісу компанії та офісів продажу з орієнтуванням на сучасні технології SD-WAN, що готове до розгортання нових сервісів у сфері туризму (віртуальні тури). Для посилення захисту використана система контролю доступу на базі сучасного обладнання від Fortinet.

результат

Побудова сучасної локальної мережі. Забезпечення централізованого управління єдиною мережею із центрального офісу та сорока філій. Сформовано безшовне wi-fi покриття в ЦО та філіях. Забезпечено безперебійне живлення серверної ЦО.

технологічні результати

 • Побудова LAN мережі регіональних офісів
 • Безшовна WLAN мережа у філіях та центральному офісах
 • SD-WAN мережа для запуску інноваційних сервісів
 • Централізоване управління розподіленої мережею
 • Посилення системи контролю доступу

нові можливості для бізнесу

централізація

Побудовано централізовану систему управління сервісом, яка дозволить реалізувати персоналізований підхід до клієнтів незалежно від офісу, до якого вони звертаються.

інновація

Програмно-керована WAN мережа (SD-WAN) забезпечить більш тонку роботу з додатками та сервісами, задовільняючи сучасні вимоги до середовища передачі даних.

надійність

Інженерні рішення на основі продуктів APC забезпечать стабільну безперебійну роботу мережі.

Netwave