Netwave
Клієнт
PZU Україна
Тип проєкту
Security
Кейс

Впровадження системи управління доступом до корпоративної мережі

передумови проєкту

alt text

Бізнес компанії PZU засновано на довірі мільйонів клієнтів. І ця довіра охоплює не лише питання страхових виплат, або пропозиції прозорих умов страхування. Сьогодні, в умовах цифрового світу, коли точки контакту з клієнтами вийшли далеко за межі фізичних відділень, а оформлення будь якої послуги стало доступним завдяки кільком клікам в смартфоні, не менш актуальним питанням стало забезпечення максимального ступеню захисту персональних даних користувачів послуг.

Одним із завдань, вирішення яких мало стати черговим кроком на цьому шляху, стало підвищення рівня контролю доступу та розширення функціоналу по виявленню загроз з єдиної точки управління доступом в інфраструктурі.

про клієнта

Компанія

PZU Україна

Індустрія

Страхування

Про компанію

PZU Україна являє собою частину однієї з найбільших фінансових груп у Східній і Центральній Європі. Нові рішення та функціональні технологічні тренди, які застосовує компанія забезпечують найкращий рівень сервісу для задоволення потреб клієнтів.

Бізнес в цифрах

160
відділень
700
співробітників
агентів та партнерів
200
страхових продуктів
клієнтів

що ми зробили?

Погруження в задачу

Ми почали реалізацію проєкту з аудиту існуючої мережевої інфраструктури. Та на основі отриманих даних та розуміння особливостей побудові інфраструктури розробили та впровадили нову концепцію мережевої архітектури, з урахуванням подальшого зростання бізнесу і майбутніх потреб компанії PZU Україна.

Рішення

Було вирішено побудувати інфраструктуру для створення системи управління доступом до корпоративної мережі на базі рішення Cisco ISE.

Результат

Даний продукт дозволяє автоматизувати функції забезпечення інформаційної безпеки по всій організації за допомогою засобів контролю доступу та шифрування, реалізованих на рівні мережі, а також спрощує повсякденну роботу ІТ-підрозділу, дозволяючи розробляти політики, що відображають правила ведення бізнесу з урахуванням користувачів, пристроїв, додатків та місця розташування.

Технологічні результати:

  • Розроблено політики побудови мережевої безпеки в організації.
  • Проведена інтеграція системи контролю доступу Cisco ISE з уже наявними апаратними та програмними комплексами (Cisco ASA та Cisco FTD).
  • Реалізовано інтелектуальне формування політик, з можливістю гранулярного опису умов налаштування.
  • Забезпечено необхідні механізми організації інформаційної безпеки та їх аудит.
  • Готовність мережі до масштабування з урахуванням подальшого зростання команди і потреб в розвитку сервісів.
  • Зменшено кількість перебоїв в роботі мережі.
  • Розширено функціонал по виявленню загроз.

нові можливості для бізнесу

Підвищено...

Компанія підвищила рівень захисту корпоративних активів за рахунок зменшення ризиків несанкціонованого доступу до мережі. А індивідуалізовані бізнес-політики доступу, що було розгорнуто, зробили процес керування мережею більш гнучким та зручним для команди адміністраторів, а значить вони отримали можливість зосередитись на підвищенні якості та комфорту роботи всієї команди.

Знижено...

Було також знижено операційні витрати на виконання задач з контролю та керування мережею, адже через забезпечення повного моніторингу, формування історичних звітів і розширених засобів пошуку та усунення недоліків мережевого доступу, більшість ручних процесів було автоматизовано.

кейси, які можуть вас зацікавити