Netwave
Клієнт
Creative States
Тип проєкту
Network
Кейс

Побудова WI-Fi, LAN, SD-WAN мережі для бізнес-просторів

 • передумови
 • про клієнта
 • що ми зробили
 • нові можливості для бізнесу
 • відео кейсу
 • основа реалізації проєкту
 • інші кейси

передумови проєкту

alt text

У 2019 в Києві відкрився перший коворкінг-простір Creative States.

Це унікальний для нашого ринку формат коворкінгу, в якому підхід до надання послуг резидентам кардинально відрізняється від звичного.

З ключового:

 • Увага до деталей в потребах орендарів.
 • Унікальний дизайн простору, який буквально підштовхує до крутих ідей та проєктів.
 • Мобільність та масштабованість простору: локація здатна пристосовуватись до потреб орендарів.
 • Підтримка бізнесу резидентів високотехнологічної інфраструктурою (швидкість і надійність передачі даних, безпеку, комфорт роботи з будь-якого пристрою і мультиплатформеність при взаємодії).

Безумовно, такий підхід вимагав і бездоганного технологічного оснащення локації. Від засобів колаборації та зручної взаємодії до технологій мережевої інфраструктури, які б дозволили отримати гарантовану швидкість з’єднання, безшовність покриття по всій локації та зручне керування мережею.

про клієнта

Компанія

Creative States

Індустрія

Бізнес-простори

Про компанію

Мережа висококласних гнучких бізнес-просторів з повним спектром операційних сервісів і унікальним ком’юніті. Перша локація – в бізнес-центрі Senator, в історичному серці Київа.

Бізнес в цифрах

2180
м2 інноваційних просторів
400
робочих місць
50
функціональних офісів
>250
Tb інтернет трафіку щороку

що ми зробили

занурення в задачу

Щоб надати замовнику бажані переваги, команда Netwave та Cisco зайнялися радіо і Wi-Fi плануванням та підбором відповідного устаткування. Найкращим рішенням виявилися пристрої Meraki.

переваги обраних рішень

Швидко інсталюютья та налаштовуються, забезпечують вискоий рівень надійності і відмовостійкості. Також гарантують, що кожен резидент коворкінгу отримає достойну швидкість та захист передачі даних при роботі з онлайн сервісами і ресурсами.Все це важливо, тому що ключові клієнти коворкінгу - молоді, вже діючі стартапи, активність яких базується на колаборації з партнерами, віддаленими співробітниками і клієнтами. Зв’язок та обмін даними реалізується через онлайн інструменти. що і забезпечує їх гнучкість та успіх на ринку.

технологічні результати:

 • Побудовано WAN мережу з підключенням двох провайдерів та балансуванням трафіку в залежності від завантаження каналів зв’язку (SD-WAN)
 • Впроваджено захист від мережевих загроз на базі міжмережевого екрану Cisco Meraki.
 • Організовано захищену мережеву інфраструктуру і забезпечено безперебійний Wi-Fi доступ на базі продуктів Cisco Meraki.
 • Забезпечено управління мережею (чотири зони в межах локації) з єдиної консолі.

нові можливості для бізнесу

забезпечення

Комфортне середовище для роботи резидентів у бізнес-просторі, якісний та безперебійний Wi-Fi роумінг з простим адмініструванням.

реалізація

Підхід: Wi-fi як основне середовище передачі даних. Це дозволило уникнути дротів при підключенні як стаціонарни,х так і мобільних гаджетів, дозволивши резидентам міняти при потребі конфігурацію своїх просторів швидко та легко.

Також це дозволяє легко переміщатися в межах всієї локації разом з гостями та використовувати зони коворкінгу (презентаційні зали, кімнати для перемовин, загальні площі для відпочинку) під час повсякденної роботи та реалізації проєктів.

управління

Команда з обслуговування локації отримала зручний та комфортний інструмент для аналітики, управління мережею та керування доступами, який дозволяє відслідковувати поведінку резидентів та гостей в реальному часі і підлаштовувати локацї під їх потреби та сценарії поведінки.

забезпечення

А ще ми забезпечили високий рівень захищеності мережі через опцію віддаленого контролю роботи пристроїв, підключених до мережі в режимі реального часу. Проаналізувати топологію трафіку та визначити пристрої, через які намагаються здійснити несанкціоновані дії, стало дуже просто, навіть для адміністратора, який знаходиться поза локацією.

відео-кейс

Відео-кейс компанії Creative States

Запустити відео
Netwave