Netwave
Клієнт
Creative States
Тип проєкту
Network
Кейс

Побудова WI-Fi, LAN, SD-WAN мережі для бізнес-просторів

передумови проєкту

alt text

У 2019, в Києві відкрився перший коворкінг-простір Creative States.

Це унікальний для нашого ринку формат коворкінгу, в якому підхід до надання послуг резидентам кардинально відрізняється від звичного.

З ключового:

  • Увага до деталей в потребах орендарів.
  • Унікальний дизайн простору, який буквально підштовхує до створення крутих ідей і проектів.
  • Мобільність та масштабованість простору – локація здатна пристосовуватись до потреб та росту орендарів.
  • Підтримка бізнесу резидентів високотехнологічної інфраструктурою (швидкість і надійність передачі даних, безпеку, комфорт роботи з будь-якого пристрою і мульти-платформеність при взаємодії).

Безумовно, такий підхід вимагав і бездоганного технологічного оснащення локації – від засобів коллаборацию та зручної взаємодії, до технологій мережевої інфраструктури, які б дозволили отримати гарантовані показники швидкості з’єднання, безшовність покриття в будь-якій точці локації та зручне керування мережею з можливістю контролювати доступи в залежності від пристрою та точки підключення.

про клієнта

Компанія

Creative States

Індустрія

Бізнес-простори

Про компанію

Мережа висококласних гнучких бізнес-просторів з повним спектром операційних сервісів і унікальним ком’юніті. Перша локація – в бізнес-центрі Senator, в історичному серці Київа.

Бізнес в цифрах

2180
м2 інноваційних просторів
400
робочих місць
50
функціональних офісів
>250
Tb інтернет трафіку щороку

що ми зробили?

Погруження в задачу

Щоб надати бажані замовником переваги для простору, команда NETWAVE і Cisco які взяли на себе планування і наповнення коворкінгу мережевою інфраструктурою, гарненько попрацювали над радіо- і Wi-Fi плануванням і підбором устаткування здатного впорається з поставленими завданнями. Кращим рішенням виявилися пристрої Meraki.

Переваги обраних рішень

Адже вони забезпечують не тільки швидкість інсталяції і налаштування, рівень надійності та відмовостійкості, а й гарантують, що кожен резидент коворкінгу отримає найвищий рівень комфорту, швидкості та безпеки передачі даних при роботі з онлайн сервісами і ресурсами. Адже ключові клієнти коворкінгу - це молоді, але вже діючі стартапи, робота яких завжди зав’язана на спільну колаборації з партнерами, віддаленими співробітниками і клієнтами, зв’язок і обмін даними з якими реалізується онлайн інструментами і забезпечує їх успіх на ринку.

Технологічні результати:

  • Побудовано WAN мережу із підключенням двох провайдерів з балансуванням трафіку в залежності від завантаження каналів зв’язку (SD-WAN) та впроваджено захист від мережевих загроз на базі міжмережевого екрану Cisco Meraki.
  • Організовано захищену мережеву інфраструктуру і забезпечено безперебійний Wi-Fi доступ на базі продуктів Cisco Meraki.
  • Забезпечено управління мережею (чотири зони в межах локації) з єдиної точки/консолі та безшовним Wi-Fi доступом при переміщеннями користувачів.

нові можливості для бізнесу

Забезпечено...

Забезпечено комфортне середовище для роботи резидентів в бізнес-просторі - якісний та безперебійний Wi-Fi роумінг з простим адмініструванням.

Реалізовано...

На локації було реалізовано підхід: Wi-fi як основне середовище передачі даних. Це дозволило уникнути дротів при підключенні як стаціонарних так і мобільних гаджетів, дозволивши резидентам міняти конфігурацію своїх просторів швидко та легко, наприклад при розширенні офісу.

А також легко переміщатись по всій локації разом з гостями та використовувати потрібні зони коворкінгу (презентаційні зали, кімнати для перемовин, загальні площі для відпочинку) під час повсякденної роботи та реалізації яскравих проєктів.

Надано...

Команда з обслуговування локації отримала зручний та комфортний інструмент для управління мережею, керування доступами та аналітики, яка дозволяє відслідковувати поведінку резидентів та гостей в реальному часі та підлаштовувати цю, а також нові локацї под їх реальні потреби та сценарії поведінки.

Забезпечено...

А ще ми забезпечили високий рівень захищеності мережі через опцію віддаленого контролю роботи пристроїв, підключених до мережі в режимі реального часу. Проаналізувати топологію трафіку та визначити пристрої, через які намагаються здійснити несанкціоновані дії стало дуже просто, навіть для адміністратора який знаходиться поза локацією.

відео-кейс

Відео-кейс компанії Creative States

Запустити відео

кейси, які можуть вас зацікавити