Netwave

Імплементація інфраструктурних
IT-систем та рішень

Професійна інтеграція та налаштування

детальніше
alt text

Імплементація та запуск рішення – це фінальний крок процесу будь-якого впровадження. Від успішності інсталяції залежить швидке отримання бізнесом необхідних сервісів з мінімальним простоєм існуючої інфраструктури.

Коректна інтеграція дуже впливатиме на те, наскільки система, що створюється буде легка в управлінні, обслуговуванні, наскільки просто буде її модернізувати в майбутньому.

Вдале впровадження відрізняється продуманим плануванням, чіткою організацією роботи, мінімальними простоями інфраструктури. А бізнес в результаті має отримати необхідний йому результат.

методологія процесу інтеграції

Процес інтеграції при роботі нашої команди складається з наступних кроків:

Підготовчий етап

На даному етапі інсталяції обговорюються терміни виконання робіт, вимоги до готовності об’єкту для початку впровадження та відповідальні співробітники з боку замовника та команди Netwave. Розробляється перелік робіт і календарний графік їх виконання. Також обговорюються необхідні дії по суміжним системам, які зачіпаються в процесі впровадження, призначаються відповідальні за них і терміни виконання змін.

Проведення робіт

Коли об’єкт готовий до впровадження згідно визначених на підготовчому етапі вимог, проводяться роботи за розробленим графіком. У разі складної і довгої інсталяції можливе надання замовнику звітів з проміжними результатами і подальшими планами.

Тестова експлуатація рішення

Для впровадженої системи проводиться тестова експлуатація, в рамках якої перевіряється функціонал рішення, проходять навантажувальні випробування, розробляються робочі сценарії і поведінка системи у випадку відмов у зарезервованих вузлах. За результатами випробувань складається акт тестування. За необхідності в рішення вносяться правки.

Промислова експлуатація рішення

Успішно протестоване рішення запускається в промислову експлуатацію.

Документування впровадження

Після завершення інтеграції складається пакет документів по впровадженому рішенню з описом та рекомендаціями щодо його експлуатації.

Організація тестування технологій та проведення Пілотних проєктів

Детальніше

Якщо у вашій компанії є пул задач які треба вирішити інфраструктурними рішеннями, але ви не можете обрати обладнання що якнайкраще впорається з ними, пропонуємо послугу тестування технологій! Перевірте, чи відповідає обране рішення вашим очікування та особливостям вже існуючої інфраструктури.

Вдале впровадження відрізняється хорошим плануванням, чіткою організацією роботи, мінімальними простоями інфраструктури, а бізнес отримує необхідний йому результат.Команда Netwave надає послуги з інтеграції та запуску різних систем під будь-які потреби бізнесу наших клієнтів. Ми маємо штат кваліфікованих інженерів, багаторічний та великий досвід за результатами сотень впроваджених проєктів, часто навіть вперше в нашій країні!

найцікавіші продукти та технології

Netwave