Netwave
  • Дата 13:49, 13 Вересня
  • Час для ознайомлення 5 хвилин

HPE Nimble Storage (dHCI): всі переваги HCI без обмежень

Категорія Теги
Поділитись:

Дезагрегована гіперконвергентна інфраструктуру (dHCI) визнана однією з найбільш цікавих нових технологій для центрів обробки даних, оскільки вона може подолати багато обмежень гіперконвергентної інфраструктури (HCI), при цьому зберігаючи фактори, які роблять HCI настільки привабливим.

У адміністраторів віртуальних машин часто виникають складнощі в управлінні системою: необхідність підтримувати як традиційні, так і сучасні програми, контролювати зростання кількості віртуальних машин і при цьому дотримуватися постійної вимоги скорочення витрат. Це призвело до потреби в новій архітектурі, більш гнучкій, керованій, відкритій до масштабування та оновлення. Вирішенням стає гіперконвергентна інфраструктура (HCI).

HCI швидко здобула популярність завдяки простоті розгортання і управління. Така інфраструктура використовує стандартні сервери для створення кластера, куди входять обчислювальні ресурси, ресурси зберігання даних і мережеві функції без прив’язки до базової інфраструктури. Це дозволяє керувати обчисленнями і сховищем з єдиної консолі управління.

Nimble Storage

Однак у міру того, як традиційні конфігурації HCI почали рости в розмірах і брати на себе все більш критично важливі робочі навантаження, ІТ-менеджери відзначили дві проблеми:

  • по-перше, HCI розширювався шляхом додавання вузлів, які включали фіксовані співвідношення обчислювальних ресурсів і ресурсів зберігання; у багатьох випадках адміністраторам може знадобитися тільки додаткова місткість, але вони були змушені додавати (і оплачувати) також обчислювальні ресурси та навпаки;
  • по-друге, через те, як саме відбувається відновлення в середовищах HCI після збою, цей процес може займати багато часу; оскільки ІТ-менеджери прагнули розмістити на HCI більше критично важливих навантажень, час відновлення вже ставав реальною проблемою.

Великі замовники почали тиснути на постачальників HCI з метою підвищення ефективності та доступності рішень. Тому розвивається нова ринкова категорія «дезагрегований HCI (dHCI)», покликана задовольнити ці вимоги.

dHCI схожий на гіперконвергентну інфраструктуру (HCI) тим, що дозволяє керувати сховищем, обчисленнями і мережею з єдиної платформи управління. Але при цьому не вимагає розгортання сховища синхронно з обчислювальними ресурсами. Постачальники dHCI свідомо пішли на це, щоб надати центрам обробки даних свободу комплексного розширення своїх платформ, тим самим запобігаючи проблемам нестачі ресурсів, що характерно для HCI.

HPE Nimble Storage (dHCI)

Hewlett Packard Enterprise представила свою власну пропозиції dHCI, запропонувавши рішення HPE Nimble Storage (dHCI).

Дезагрегована гіперконвергентна інфраструктура HPE Nimble Storage (dHCI) має всі переваги гіперконвергентного рішення, включаючи високу продуктивність і відмовостійкість критично важливих додатків, а також незалежну масштабованість обчислювальних ресурсів і СЗД.

Це інтелектуальна платформа, яка радикально спрощує інфраструктуру для кожної програми шляхом безмежного переосмислення HCI.

  • Розумна простота: автоматизація та управління на запит з використанням повного набору інтелектуальних функцій, а також автоматизація на основі політик для орієнтованого на ВМ управління.
  • Абсолютна відмовостійкість: система створена для забезпечення рівня доступності 99,9999%, має високу продуктивність завдяки флеш-накопичувачам з затримкою менше мілісекунди, що дозволяє використовувати це рішення для постійно активних додатків.
  • Ефективне масштабування: незалежне збільшення обчислювальних ресурсів і СЗД, розподілених всередині гібридної хмари, з кращими в галузі показниками ефективності зберігання та обробки даних.

Рішення HPE Nimble Storage dHCI є лідером даної технології та визнане кращим рішенням на VMworld 2020 в галузі віртуалізації та хмарної інфраструктури.

Сучасне рішення для розвитку бізнесу

Кваліфікація і компетентність фахівців компанії Netwave відповідають найсуворішим вимогам НРE і постійно підвищуються. На сьогодні в активі фахівців, зокрема, більше тридцяти актуальних сертифікатів НРE різних рівнів. Команда Netwave має багаторічний досвід впровадження гіперконвергентних рішень та чудово розуміє сучасні інфраструктурні тренди.

Це дозволяє з упевненістю сказати, що dHCI – вдале рішення для окремих галузей бізнесу. Наші спеціалісти добре знайомі з HPE Nimble Storage і здатні виконувати проєкти впровадження як цього рішення окремо, так і побудови або комплексної модернізації інфраструктури з його використанням. Концепція dHCI повністю відповідає головним цілям нашої компанії: розвивати digital-складову бізнесу, підвищуючи його ефективність.

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією

рішення, які можуть вас зацікавити

Послуги:

Модернізація впроваджених рішень та масштабування інфраструктури

Детальніше

Продукти:

вас також може зацікавити

Netwave