Netwave
 • Дата 13:16, 25 Травня
 • Час для ознайомлення 10 хвилин

HPE Simplivity об’єднує Edge та VDI
у єдиний пул керування

Категорія Теги
Поділитись:

Довгий час застарілі ІТ-інфраструктури були тягарем для бізнесу. Хаотичні набори обчислювальних мережевих платформ і систем зберігання та захисту даних не підходили для сучасних робочих завдань та додатків. Все змінилося з появою гіперконвергентних рішень, які спростили ЦОД завдяки об'єднанню обчислювальних ресурсів і системи зберігання в одну програмно визначену платформу. Але для справжньої гіперконвергенціі потрібно більше. 

Через зростання випадків віртуалізації та збільшення бізнес-потреб ІТ-інфраструктура зараз перетворилася в надскладне поєднання компонентів та додатків для резервного копіювання і дедуплікаціі, оптимізації мережі WAN, кешування системи зберігання і багато чого іншого. Ці середовища можуть складатися з десятків апаратних і програмних продуктів приблизно від такого ж числа постачальників, з безліччю різних інтерфейсів управління. Все це вимагає від адміністраторів високої кваліфікації та довгого вивчення.

Платформа для гіперконвергенції HPE SimpliVity розроблена, щоб вирішити ці завдання, значно спростивши процес управління комплексом ІТ-служб. Зокрема, рішення консолідує до 10 пристроїв і додатків в єдиному модулі, керованому централізовано.

Історія HPE SimpliVity та основні інновації рішення

SimpliVity до придбання компанією HPE пропонувала гіперконвергентну інфраструктуру на різних стандартних галузевих платформах x86. Такі пристрої продавалися як SimpliVity OmniCubes. Після придбання SimpliVity стала комплексним програмно визначеним гіперконвергентним рішенням.

Інфраструктура HPE SimpliVity об’єднує весь комплекс ІТ-сервісів в один гіперконвергентний вузол, забезпечуючи гнучкість та економність хмари в поєднанні з продуктивністю і захистом даних корпоративного класу. Попередньо інтегровані модулі на основі флеш-накопичувачів підтримують різні віртуальні робочі завдання і сценарії використання, включаючи захист даних, консолідацію ЦОД, додатки першого рівня, інфраструктури віртуальних робочих місць (VDI), а також готові рішення ЦОД, що розгортаються на периферії.

Рішення підтримує можливість інтеграції з додатковими технологіями компанії HPE для підвищення продуктивності і керованості. Наприклад, з комутаційними мережами HPE Composable Fabric або протоколом HPE StoreOnce тощо.

Чому варто звернути увагу на HPE SimpliVity 

Головна характеристика гіперконвергентної інфраструктури – це рішення «все-в-одному», яке швидко розгортається, дозволяє почати роботу з мінімальної конфігурації і масштабуватися невеликими кроками. 

Серед можливостей HPE SimpliVity потрібно відмітити вбудований захист даних та спрощене управління ними, яке орієнтоване, здебільшого, на на віртуальні машини. При цьому максимальна продуктивність забезпечується без видимих змін для дистанційних співробітників, адже забезпечується використанням SSD-накопичувачів.

Рішення взагалі дуже добре підходить для розгортання VDI, особливо для клієнтів середнього та малого бізнесу. Компанія HPE постійно наголошує на цьому і навіть надає попередньо сконфігуровані набори для спрощеного впровадження. Можна, звичайно, і адаптувати налаштування відповідно до вимог замовника.

Simplivity розроблене для подолання найпоширеніших проблем, що виникають при плануванні чи запуску віртуальних робочих столів:

 • складність при визначенні розмірів робочих навантажень віртуальних клієнтів через випадкову і непередбачувану поведінку користувачів;
 • періодичні неконтрольовані сплески навантаження, які можуть значно знизити продуктивність, якщо не будуть належним чином опрацьовані;
 • висока вартість простою в разі непередбачуваного збою чи через технічне обслуговування системи.

Рішення повністю вирішує їх, пропонуючи масштабований підхід до розгортання інфраструктури віртуалізації в стилі “будівельних” блоків. Це рішення забезпечує передбачувану вартість для підприємства і високу продуктивність віртуальних робочих столів для кінцевих користувачів.

Серед інших переваг рішення можна відмітити:

 • відмовостійкість: немає єдиної точки відмови, що виключає час простою і втрату даних;
 • швидкість та гнучкість розгортання: лінійна масштабованість в кілька простих кроків – від пілотного проекту до продуктивного використання;
 • єдина і ефективна система для непростих завдань: допоможе зменшити загальну кількість необхідного обладнання та спростити процес його обслуговування;
 • надійний захист даних: вбудовані механізми резервного копіювання дозволять без зайвих витрат організувати процес захисту віртуальних робочих столів співробітників в лічені хвилини і без необхідності використання додаткових спеціалізованих засобів;
 • алгоритми дедуплікаціі і компресії: відмінні показники щільності розміщення віртуальних робочих столів в купі зі зменшенням загальної кількості необхідного обладнання значно знижують показники CAPEX і OPEX.

Орієнтація на edge computing

Організації та підприємства сьогодні стикаються з безпрецедентним зростанням обсягів даних на периферії мережі. Це продукує не тільки труднощі, але й нові можливості для отримання цінності. Зокрема, за рахунок запуску додатків для обробки даних в місці їх створення, без необхідності пересилання в ЦОД чи хмару.

Обчислення на периферії стали критично важливим сегментом в багатьох сферах: роздрібна торгівля, охорона здоров’я, фінансові послуги, промислове виробництво. Такі підприємства та організації потребують простих в управлінні висококласних обчислювальних інфраструктур. Зокрема, важливо мати вбудований механізм забезпечення відмовостійкості та ефективний захист даних для безперервності роботи додатків і швидкого відновлення даних на будь-якому з майданчиків.

Саме це і пропонує замовникам HPE. З останніми оновленнями компанія значно розширила можливості SimpliVity у напрямку периферійних мереж. Мова про вдосконалення захисту даних за допомогою резервного копіювання у власну хмару, централізоване резервне копіювання для відповідності та підтримку контейнерів для запуску вбудованих хмарних додатків на периферії:

 • інтеграція з HPE Cloud Volumes Backup забезпечує, як вже зазначалось, просте, ефективне та гнучке резервне копіювання безпосередньо в хмару з різних крайових сайтів;
 • покращена інтеграція з HPE StoreOnce захищає розосереджені веб-сайти за допомогою автоматизованих app-aware політик для легкої та ефективної реплікації програм і даних безпосередньо в централізований пристрій HPE StoreOnce для дотримання нормативних вимог або довгострокового зберігання даних;
 • плагін Kubernetes CSI для HPE SimpliVity забезпечує спрощене управління та еластичну, універсальну гіперконверговану інфраструктуру (HCI) для запуску робочих навантажень контейнера та віртуальної машини (VM) на уніфікованій платформі на краю.

Можна сказати, что поступово рішення еволюціонує в сторону покриття все більшої кількості випадків використання завдяки простоті та орієнтації на конкретні вимоги.

Доступність та відмовостійкість

Високий рівень відмовостійкості і захисту даних забезпечує високу доступність і можливість миттєвого відновлення робочих навантажень на периферії мережі. Для задоволення цих потреб HPE SimpliVity має вбудовані функції, орієнтовані на бази даних і віртуалізацію.

Засоби віддаленого резервного копіювання, наприклад, дозволяють швидко та ефективно відновлювати додатки на віддалених майданчиках, а дані віртуальних машин оперативно і автоматично копіюються на інший вузол. Тому в разі виходу з ладу одного з вузлів кластера, в розпорядженні замовника завжди є резервна копія. 

Фактично, резервне копіювання або відновлення віртуальної машини ємністю 1 ТБ може бути виконано менш ніж за 60 секунд. Це критично важливо для забезпечення безперервності бізнес-процесів в разі кіберзагроз.

StoreOnce Catalyst

Одним з рішень виявилося розширення інтеграції з HPE StoreOnce. Це знижує складність, вартість і ризики. Протокол забезпечує захист розподілених майданчиків на периферії мережі за допомогою автоматизованих політик для простоїв і ефективної реплікації додатків і даних безпосередньо на централізований пристрій.

Інтеграція SimpliVity + StoreOnce Catalyst є дуже корисним розширенням вбудованого функціоналу захисту даних. Якщо вам потрібен додатковий захист зберігання резервних копій віртуальних машин, зовнішніх по відношенню до кластеру SimpliVity, запис на віртуальну або фізичну систему StoreOnce надає таку можливість. Якщо ви хочете знизити вартість сховища резервних копій віртуальних машин або звільнити місце в кластері SimpliVity, запис резервних копій на систему StoreOnce забезпечує це.

Висновок

Як і всі рішення для гіперконвергенції, SimpliVity забезпечує централізоване управління, що спрощує масштабування сховища. Без звичайних клопотів з конфігурацією IP-адрес та контролерів ви можете переміщувати дані з локальної в загальнодоступну хмарну або гібридну хмарну інфраструктуру.

З огляду на все вищесказане, HPE SimpliVity – це «майбутнє сховища» у світі, де цифрові активи компаній постійно розширюються. Рішення орієнтоване на малий та середній бізнес і чудово підходить для роботи на периферії, роботи з віртуальними робочими столами, базами даних та для загальних задач з абстрагування інфраструктури ЦОД.

Якщо вас зацікавило рішення, і ви бажаєте дізнатися більше про його переваги та можливості розгортання, запрошуємо на сторінку HPE SimpliVity на нашому сайті, де ви знайдете більше інформації та зможете звернутися за консультацією до нашого спеціаліста.

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

рішення, які можуть вас зацікавити

Послуги:

Імплементація інфраструктурних IT-систем та рішень

Детальніше

Модернізація впроваджених рішень та масштабування інфраструктури

Детальніше

Організація тестування технологій та проведення пілотних проєктів

Детальніше

Продукти:

Netwave