Netwave
  • Дата 10:47, 12 Вересня

Майбутнє за тими, хто надає професійні IT-послуги та керовані сервіси, які бізнес використовує за потреби – інтерв’ю CEO компанії Юрія Сидоренко виданню «Комп’ютерний Огляд»

Категорія Теги
Поділитись:

«Ми створили системного інтегратора, усвідомлюючи мережеву сутність всього живого та пов’язуючи це з людською діяльністю в будь-якій галузі, розуміючи технології побудови ефективних IT-мереж. Ідея була у тому, щоб пропонувати рішення, які працюють на розвиток бізнесу, забезпечуючи його технологічну надійність, безпеку, конкурентоспроможність і можливість швидких змін на краще. Ми намагалися створити системного інтегратора, що покликаний та прагне бути довіреним партнером у сфері інформаційних технологій і цифрових рішень, для поліпшення ефективності бізнесів.

Ми в Netwave вже давно взяли вектор по роботі в сервісній моделі та пропонуємо нашим партнерам безліч професійних сервісів по IT-інфраструктурним рішенням, розвиваємо напрямки керованих сервісів та хмарних сервісів.

Сьогодні наші фокусні технологічні напрямки це Network - мережі та мережева безпека, Computing - обчислення та віртуалізація, обробка та зберігання даних, збереження та відновлення бізнес-аплікацій та інфраструктур, Cyber Security - рішення з інформаційної безпеки – від захисту користувачів та робочих станцій до безпеки даних та бізнес-аплікацій у хмарі. І четвертий напрямок - Data Management, тобто рішення для збору, обробки та аналізу великих даних.

Стосовно підприємств, на які орієнтується компанія перш за все, – це середній та великий бізнес. І за час нашої роботи на ринку ми вже виконали понад 400 різноманітних проєктів у самих різних галузях – тут і телеком, і рітейл, і банківська сфера, і агропромисловий комплекс та багато інших. Серед наших клієнтів ви можете знайти і фірму роздрібної торгівлі з 10 магазинами, і енергетичну компанію, у якої більш як 170 локацій по всій Україні».

Також говорили про роль консалтингу у бізнесі сучасного інтегратора,  особливість роботи з клієнтами, проєкти за останні роки, потреби та виклики клієнтів, зміни у конкурентному середовищі в інтеграторському бізнесі та багато чого іншого.

Детальніше за посиланням https://ko.com.ua/netwave_141921

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

рішення, які можуть вас зацікавити

Послуги:

Технічна підтримка

Детальніше

Тест на проникнення – Pentest

Детальніше

Супровід обслуговування IT-систем

Детальніше

Модернізація впроваджених рішень та масштабування інфраструктури

Детальніше

Продукти:

Netwave