Netwave
  • Дата 12:30, 15 Вересня

Netwave активізує розвиток напрямку Technical Support Services

Категорія
Поділитись:
Враховуючи досвід попередніх років, тенденції ринку, широкі перспективи щодо розвитку сервісних моделей послуг, компанія вирішила зробити акцент на розвитку служби технічної підтримки.
 
Розвинутий вендорський портфель та велика експертиза з продуктів Microsoft, Debian, VMware, HPE, Cisco, SuperMicro, Dell, IBM, NetApp, Veeam, Commvault дає змогу надавати експертні послуги з підтримки у напрямках мережевої та серверної інфраструктури, рішень в області інформаційної безпеки та супутніх систем.
 
Команда сапорту нараховує 14 кваліфікованих інженерів всіх напрямків діяльності компанії, що дозволяє знайти індивідуальний підхід до клієнта, маючи інструменти, різні методології та формати взаємодії. За кожним контрактом закріплений досвідчений та клієнторієнтований інженер, який працює до повного закриття відповідного кейсу, створюючи якісний сервіс.
 
Під різні випадки представлені окремі сервісні пакети, вибудовані чіткі показники SLA, налагоджений 24-годинний режим підтримки, що дозволяє найбільш раціональним шляхом забезпечити потреби клієнтів.
 
Паралельно з традиційними складовими сервісу, такими як вирішення інцидентів та адміністрування систем, команда надає послуги з аудиту інфраструктури, проактивного моніторингу, оновленню ПЗ, аналітики та рекомендацій щодо розвитку, документуванню політик і процедур та інше.
Кваліфікація інженерів за основним напрямком, знання в суміжних та сервісний підхід – це ті фактори, які роблять наш сервіс на рівень вищим за конкурентів. А наявність сучасних інструментів підтримки, якісно поставлених процесів та комунікацій, робить наші результати ще ефективнішими.
 
Детальніше за посиланням https://bit.ly/3LhLSOW
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

рішення, які можуть вас зацікавити

Послуги:

Технічна підтримка

Детальніше

Тест на проникнення – Pentest

Детальніше

Супровід обслуговування IT-систем

Детальніше

Модернізація впроваджених рішень та масштабування інфраструктури

Детальніше

Продукти:

Netwave