Netwave
  • Дата 22:06, 10 Листопада
  • Час для ознайомлення 4 хвилини

Nutanix та HPE розширюють партнерство у сфері мультихмарних систем

Категорія Теги
Поділитись:

Влітку Nutanix та Hewlett Packard Enterprise (HPE) оголосили про розширення партнерства, щоб прискорити впровадження спільного гібридного хмарного та мультихмарного середовища. Головним рішенням стане Nutanix Era для керування кількома базами даних у комплекті з серверами HPE ProLiant. Надаватися рішення буде в якості послуги через HPE GreenLake.

Повністю керована хмарна служба дозволяє клієнтам розгортати додатки та бази даних за лічені хвилини та отримувати всі переваги хмарних рішень. Зокрема, гнучке керування, високу видимість та відповідність локальному середовищу. Оплата при цьому знімається за використання.

«Клієнти сьогодні бажають полегшити роботу з базами даних та керування ними, щоб знизити витрати на обслуговування, зменшити ризики та підвищити гнучкість розгортання і запуску продуктів», – розповів Кіт Уайт, старший віце-президент і генеральний менеджер з хмарних послуги GreenLake у Hewlett Packard Enterprise. «Спираючись на нашу успішну співпрацю в минулому, ми розуміли, що HPE GreenLake та програмне забезпечення для управління базами даних Nutanix Era разом значно підвищать гнучкість, спростять роботу та знизять витрати замовників».

Nutanix

Зокрема, клієнти, які вже використовують Nutanix Era, розповідають про позитивний досвід збільшення швидкості доступу до бази даних на 97% і скорочення незапланованих простоїв, що в середньому зменшує витрати на 35 тисяч доларів на годину. Також рішення скорочує кількість понаднормових годин адміністраторів баз даних на 50%.

Об’єднавши Nutanix Era з серверами HPE ProLiant, які пропонують високу продуктивність, масштабованість та універсальність для виконання робочих навантажень, клієнти можуть трансформувати управління базами даних за допомогою єдиної хмарної платформи. Ці рішення дозволять клієнтам модернізувати, консолідувати і автоматизувати виконання завдань у всіх базах даних. Також – отримати підтримку для роботи з кількома базами, включаючи Oracle Database, Microsoft SQL Server, MySQL, PostgreSQL і MariaDB.

«HPE та Nutanix пропонують потужні інтегровані рішення, які підтримують клієнтів на шляху переходу до гібридних та мультихмарних систем, забезпечуючи продуктивність, контроль та безпеку», – розповів Таркан Манер, комерційний директор Nutanix.

Співпраця між HPE і Nutanix демонструє постійний успіх HPE Greenlake з Nutanix, щоб надати клієнтам керовані гібридні хмарні сервіси. Протягом першого календарного кварталу 2021 року HPE і Nutanix зафіксували зростання кількості замовлень ACV приблизно на 80% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Якщо вас зацікавило рішення, і ви бажаєте дізнатися більше про його переваги та можливості розгортання, запрошуємо на сторінку Nutanix Era на нашому сайті, де ви знайдете більше інформації та зможете звернутися за консультацією до наших спеціалістів.

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

рішення, які можуть вас зацікавити

Послуги:

Технічна підтримка

Детальніше

Тест на проникнення – Pentest

Детальніше

Супровід обслуговування IT-систем

Детальніше

Модернізація впроваджених рішень та масштабування інфраструктури

Детальніше

Продукти:

Netwave