Netwave
  • Дата 12:50, 23 Жовтня
  • Час для ознайомлення 6 хвилин

Практики ACI: Розширення мережі на декілька центрів обробки даних і не тільки

Категорія Теги
Поділитись:

Сучасна глобальна економіка більше не може покладатися на темпи індустріального минулого. Можливість розвитку сьогодні передбачає гнучкість, швидкість та ефективність інтегровані у бізнес на всіх рівнях, включаючи ІТ-інфраструктури. На практиці така філософія означає можливість швидкого реагування на нові потреби та зміни правил гри, можливість швидкого введення інновацій.

Наприклад, при організації та обслуговуванні центрів обробки даних сьогодні важливо швидко і без помилок підключати нові крайові навантаження, змінювати політики взаємодії, безпекові сценарії. Простої та каскад помилок створюють значні ризики для команій та знижують темпи розвитку.

Потреба у швидкості, гнучкості, оптимізації та покращеному контролі призводить до появи нових і кардинально відмінних рішень для побудови мережі. Сьогодні цим вимогам найбільше відповідає Application Centric Infrastructure (ACI) від Cisco. Пропонуємо переконатися у цьому на прикладі впровадження продукту одним з лідерів світового автомобільного ринку – BMW Group.

Виклики

  • Підтримка постійно зростаючої кількості користувачів, програм та даних
  • Покращення мобільності робочого навантаження для усунення простоїв
  • Прискорити надання послуг та управління змінами
  • Здійснити перехід від традиційної архітектури мережі до програмно-конфігурованої

Покращення доступності мережі та масштабованість

Інновації та споживчий попит продовжують рухати автомобільну промисловість вперед. Компанія розширює виробництво новими електричними та безпілотними моделями зі складним цифровим наповненням, яке щодня в середньому виробляє близько 1 ТБ зашифрованих даних. Ці дані використовуються для покращення досвіду водіння та створення нових служб, що приносять прибуток.

В таких умовах BMW Group прийшли до висновку, що рішення для програмно-конфігурованих мереж ACI являється оптимальною основою для високомасштабованого мережевого середовища з нульовим простоєм у центрах обробки даних. Рішення має можливість підключати ЦОД та заводи автовиробників по всьому світу, забезпечувати виняткову ІТ-автоматизацію, видимість і контроль, а також швидко інтегрувати хмарні сервіси, коли це потрібно.

З’єднання двох центрів обробки даних однією мережевою структурою

За допомогою дизайну Multi-Pod мережеву фабрику поширено на два центри обробки даних у Мюнхені. Ці два об’єкти тепер керуються в якості одного активного об’єкта, що значно підвищує ефективність управління інфраструктурою. Програми та віртуальні машини можна легко переміщувати або спільно використовувати між цими двома центрами, що забезпечує технічне обслуговування систем без простою служби.

Ще важливішими є простота, послідовність та автоматизація мережевої інфраструктури. Замість ручного налаштування комутаторів кожного разу, коли потрібно внести зміни у мережу, ACI використовує заздалегідь налаштовані політики для визначення та автоматизації процесу.

Для орендарів та груп кінцевих точок (Endpoint groups) були створені стандартизовані правила, а незабаром будуть розроблені специфічні політики для додаткової безпеки та контролю. Їх можна легко оновити та перенести на всю мережеву структуру централізовано з єдиної консолі. Більше того, їх можна налаштувати для робочих навантажень, що мають певні вимоги до продуктивності, безпеки чи доступності. Наприклад, критично важливі програми можна ізолювати, тоді як програми, орієнтовані на партнера, можуть залишатися відкритими як для внутрішніх, так і для зовнішніх користувачів.

ACI також збільшив швидкість розгортання нових серверів, програм та віртуальних середовищ. В майбутньому будуть розроблені можливості самообслуговування для програм і команд безпеки компанії. Це усуне вузькі місця, які можуть виникати, коли кожна зміна та розгортання проходить через команду центру обробки даних.

Розширення на інші центри обробки даних та хмару

Планується розширити мережеву структуру до третього центру обробки даних для забезпечення високої відмовостійкості та швидкого відновлення після аварій, та є й інші додаткові можливості на майбутнє. Зрештою, усі заводи автовиробника у всьому світі можуть бути підключені за допомогою Cisco ACI. Хмарні системи та служби також можуть бути пов’язані з фабрикою центру обробки даних за допомогою Cisco Cloud ACI.

Тим часом політика та процеси вдосконалюються, а внутрішні команди отримують інформацію про нову мережу та її можливості. Можна сказати, що Application Centric Infrastructure тестується компанією як новий високопродуктивний автомобіль. ІТ-лідери компанії знайомляться з усіма функціями та зручністю керування, перш ніж натиснути на акселератор і вийти за межі Німеччини.

Досвід важковаговиків світового ринку підказує очевидний висновок: ACI – не просто мрія про високу ефективність та безмежну гнучкість ІТ-інфраструктур, але інновація, яка вже стає повсякденністю, вирішуючи найсміливіші задачі бізнесу. Якщо бажаєте рухатися у ритмі сучасності, пропонуємо відвідати навчальний курс для лідерів IT-команд та спеціалістів з обслуговування мережі, на якому ви в деталях дізнаєтеся більше про сам продукт та сценарії його запровадження.

За матеріалами Cisco.

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Array
Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

рішення, які можуть вас зацікавити

Послуги:

Технічна підтримка

Детальніше

Тест на проникнення – Pentest

Детальніше

Супровід обслуговування IT-систем

Детальніше

Модернізація впроваджених рішень та масштабування інфраструктури

Детальніше

Продукти:

Netwave