Про компанію

Компанія NETWAVE — спеціалізований мережевий інтегратор, який вирішує ІТ-задачі організацій і підприємств з розробки, впровадження, модернізації та обслуговування корпоративних інформаційних мереж та систем.

З моменту заснування компанії ми прагнули сформувати команду висококваліфікованих фахівців, які люблять свою справу і можуть вирішувати нетривіальні, але цікаві задачі для створення ефективних інноваційних рішень під потреби бізнесу компаній різного рівня і масштабу.

Сьогодні NETWAVE впевнено займає позицію експерта в галузі інформаційних технологій, та володіє широким спектром компетенцій, підтверджених відповідними сертифікатами та партнерськими статусами виробників, а також позитивними відгуками і вдячністю замовників.

НАША Мета:

максимальне задоволення ІТ-потреб компаній замовників різного масштабу і сфер діяльності.

НАША МІСІЯ:

впроваджуючи інформаційні технології, ми покращуємо комунікації, прискорюємо обробку інформації, автоматизуємо процеси, щоб скоротити час для прийняття рішень, забезпечити гнучкість управління і в результаті підвищити ефективність і успішність бізнесу наших замовників.

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ, ЯКИМИ КЕРУЄться команда netwave У СВОЇЙ РОБОТІ:

  • орієнтація на інноваційні методи і підходи в проектуванні інформаційних систем;
  • використання технологічних новинок, що дозволяють більш гнучко і економно вирішувати бізнес-задачі замовника;
  • ретельне вивчення особливостей галузі та бізнесу замовника для створення ефективних ІТ-рішень;
  • системний підхід в операційній роботі з клієнтами;
  • комплексний підхід і націленість на результат.

Для реалізації своїх цілей компанія NETWAVE постійно інвестує в знання фахівців, проводить системний аналіз і вивчення всіх технологічних новинок провідних виробників,  відстежує всі зміни і тенденції розвитку різних галузей.

Ми знаємо, як важливо сучасному бізнесу зберегти свої конкурентні переваги, тому пропонуємо замовникам професійно продумані інноваційні ІТ-рішення, які забезпечують надійність, ефективність і безперервність бізнес-процесів.

Ми пишаємося успішним досвідом реалізації складних ІТ-проектів, а найважливіші досягнення для нас – це позитивна репутація та рекомендації наших партнерів і замовників.

Ми будемо раді на практиці проявити свої знання і вміння у вирішенні ІТ-задач, що стоять сьогодні перед Вами!

З повагою, команда NETWAVE

team@netwave.com.ua