Netwave
  • Дата 15:29, 16 Листопада
  • Час для ознайомлення 5 хвилин

Придбання Silver Peak: HPE Aruba переводять WAN та SD-WAN «у хмару»

Категорія Теги
Поділитись:

Поширення мобільних пристроїв та IoT разом з масовим переходом бізнесу на хмарні сервіси значно ускладнюють роботу адміністраторів мереж. Збільшення функціонального навантаження зменшує ефективність ІТ-команд. Компанії використовують велику кількість продуктів та рішень від декількох виробників одночасно, що негативно впливає на ефективність управління мережами та їх безпекою.

Виробники реагують на ці тенденції, пропонуючи логічні рішення: об’єднання середовищ управління, інтеграцію різних продуктів та автоматизацію значної кількості операцій. Це стосується різних напрямків, зокрема і побудови географічно розподілених мереж та управління ними. Цікавий шлях у досягненні ринкових цілей вибрали Hewlett Packard Enterprise.

Попередні інноваційні продукти

Ще в 2018 році компанія HPE презентувала нове рішення для філіальних мереж – SD-Branch, яке значно спростило впровадження компаніями у свої мережі мобільних технологій, IoT та забезпечення надійного доступу до хмарних сервісів. Логічне рішення, враховуючи важливість мобільних сервісів та «розумних речей» для бізнесу.

SD-Branch працює на базі шлюзів Aruba Branch Gateways, інтегрованих з платформою хмарного управління Aruba Central. Рішення дозволяє будувати більш ефективні мережі SD-WAN, забезпечуючи ефективне використання каналів зв’язку, централізоване керуванням безпекою і політиками, автоматизацію значної частини процесів і спрощене масштабуванням філій.

Наступним кроком стала платформа Edge Services, яку Aruba представила влітку 2020. В основу продукту закладені алгоритми штучного інтелекту, які автоматично виявляють та сприяють виправленню неполадок у мережі. Також Edge Services уніфікує, автоматизує та захищає інфраструктуру периметру. Зокрема, ESP пропонує віддалене підключення, надання доступу, оркестрацію, аналітику, визначення місця розташування і управління. Працює все через Aruba Central – єдину хмарну панель управління.

Придбання Silver Peak

Все це – подальше слідування принципу підвищення ефективності бізнесу через використання хмарних середовищ і масивів даних. В даному випадку мова йде про переорієнтацію глобального ринку на більш гнучкі та мобільні WAN-мережі без чітких меж та прив’язки до виділених наземних вузлів. Додатковим рушієм змін стала пандемія, яка продемонструвала працездатність та необхідність моделі віддаленої роботи.

Наступним логічним кроком зі сторони Hewlett Packard Enterprise стала взаємна інтеграція наявних продуктів з акцентом на віддалені робочі місця і хмарні сервіси. І вже у вересні цього року компанія повідомила про придбання Silver Peak, одного з лідерів, за версією Gartner, серед розробників SD-WAN рішень. Ключовий функціонал їх продуктів – оптимізація WAN-мереж, максимізація їх продуктивності, а також керування доступом та безпекою при роботі з хмарними додатками.

Подальший розвиток сервісів SD-WAN

В цілому, це значно розширює можливості HPE в сфері SD-WAN, зміцнюючи їх позиції на ринку. За словами представників Hewlett Packard Enterprise, ця угода – не просто купівля портфеля продуктів, але можливість інтегрувати їх зі своїми розробками, створюючи повний комплекс рішень для розгортання віддалених робочих місць за моделлю невеликих філій з безліччю хмарних сервісів навколо.

Реалізувати це передбачається, зокрема, через інтеграцію технологій і рішень Silver Peak зі згаданою вище платформою Edge Services і рішенням SD-Branch. Але конкретних продуктів на базі цього об’єднання поки що анонсовано не було. За словами Девіда Хьюза, засновника Silver Peak, який очолить відділення WAN в Aruba, дана угода стала логічним продовженням стратегій обох компаній щодо форсування ініціатив клієнтів з інтеграції розподілених мереж та хмарних сревісів.

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.

рішення, які можуть вас зацікавити

Послуги:

Технічна підтримка

Детальніше

Тест на проникнення – Pentest

Детальніше

Супровід обслуговування IT-систем

Детальніше

Модернізація впроваджених рішень та масштабування інфраструктури

Детальніше

Продукти:

Netwave