Рішення для SMB

Компанії малого та середнього бізнесу потребують у своїй ІТ-інфраструктурі того ж набору бізнес-додатків та сервісів комунікацій, що і великі підприємства, але далеко не завжди системно підходять до організації своєї інформаційної мережі.

Як правило, для невеликих офісів ІТ-рішення купуються по необхідності, без урахування подальшого розвитку, зростання потреб і можливого розширення або переїзду. Це призводить до нераціональної побудови мережі з використанням не завжди оптимальних пристроїв і рішень, обмежень  в можливостях масштабування і впровадження нових сервісів. Як результат, компанії змушені збільшувати витрати на заміну або модернізацію інфраструктури.

NETWAVE пропонує ІТ-рішення для сегменту SMB, яке об’єднує сумісні між собою апаратні і програмні продукти та рішення в єдину «коробку», що комплексно забезпечує вирішення ІТ-задач компаній малого або середнього бізнесу.

Наша пропозиція включає СКС, ЛВС, рішення безпеки, уніфіковані комунікації та бізнес-додатки, з яких легко збирається необхідна конфігурація ІТ-інфраструктури під індивідуальні потреби замовника. Рішення є простим і зручним в експлуатації і переміщенні, а також дозволяє врахувати можливості подальшого розвитку компанії.

ЗАДАЧІ, ЯКІ ВИРІШУЮТЬСЯ ДЛЯ SMB:

  • Швидкий старт. Можливість розгортання всієї інфраструктури в найкоротші терміни.
  • Скорочення витрат, пов’язаних з обслуговуванням розрізнених систем (СКС, ЛВС, серверна інфраструктура, уніфіковані комунікації тощо) та економія коштів, у зв’язку з використанням відкритого програмного забезпечення.
  • Мобільність і компактність рішення. Вся ІТ-інфраструктура розміщується в єдиній коробці, зручній для будь-яких переміщень.
  • Збільшення продуктивності в роботі з клієнтами. Створення інфраструктури, націленої на спрощення комунікацій всередині компанії, а також обробки вхідних клієнтських запитів.
  • Просте масштабування і додавання нових сервісів. Впровадження нових сервісів без придбання додаткового обладнання.

РІШЕННЯ NETWAVE ДЛЯ SMB ВКЛЮЧАЄ І ЗАБЕЗПЕЧУЄ НАСТУПНІ СЕРВІСИ:

Підключення до зовнішніх мереж

Підключення до провайдерів інтернет і постачальників телефонних послуг.

Виробники продуктів і рішень: Cisco SB,  MikrоTik, Fortinet, ZyXEL

LAN

Використання недорогих керованих комутаторів для підключення пристроїв і серверів користувачів.

Виробники продуктів і рішень: Cisco SB, D-Link, ZyXEL

Wi-Fi

Побудова кластерних систем з єдиним керуючим модулем.

Виробники продуктів і рішень: Cisco SB, Ubiquity, MikrоTik, Fortinet, ZyXEL.

Організація віддалених робочих місць, побудова розподіленої мережі підприємства

Побудова кластерних систем з єдиним керуючим модулем.

Виробники продуктів і рішень: Cisco SB,  MikrоTik, Fortinet, Soft: OpenVPN on Linux, SoftEther

Уніфіковані комунікації

Гнучкі і масштабовані рішення, що дозволяють розширити горизонти спілкування як всередині, так і з клієнтами компанії. IP-телефонія, обмін миттєвими повідомленнями, Web-конференції, Call-центр та інші компоненти уніфікованих комунікацій можуть бути розгорнуті на базі рішення або інтегруватися з продуктами провідних виробників.

Виробники продуктів і рішень: Cisco Call manager Express, Avaya IPO, Grandstream, Carusto, Asterisk.

Відеоспостереження

Використання бюджетних IP-камер відеоспостереження та спеціалізованого програмного забезпечення дозволяє створити інструмент для додаткової фізичної безпеки підприємства та вирішення різних інцидентів за допомогою аналізу відеоархіву.

Виробники продуктів і рішень: Acti, Grandstream, D-Link.

Обчислювальна інфраструктура

Застосування недорогих, добре відрекомендованих брендів серверного обладнання для створення єдиної обчислювальної платформи з можливістю резервування ресурсів. Обчислювальна інфраструктура являє собою продуктивний сервер (кластер серверів) з віртуальним середовищем для розгортання вище перерахованих сервісів, а також міграції існуючих унаслідок оновлення серверного обладнання.

Виробники продуктів і рішень: IBM, HP, Dell, Supermicro, VMware, Microsoft Hyper-V.

Виникли запитання, чи необхідна консультація?

Звертайтеся: team@netwave.com.ua, +38 (044) 359 05 50

LinkedIn