Безпека

Сьогодні важко уявити життя без високотехнологічних електронних пристроїв, які оточують нас на роботі і вдома. Практично весь документообіг здійснюється в електронному вигляді і все більшої актуальності набуває процес міграції у бік хмарних сервісів. Тому питання безпеки даних, що зберігаються і передаються між комп’ютерними системами, відіграє значну роль у життєдіяльності кожної компанії.

Багато хто розуміє важливість безпеки, але в більшості випадків, дії обмежуються встановленням базового мережевого екрану на кордоні мережі та/або звичайних антивірусних програм на робочих станціях і серверах. Цього, на жаль, не достатньо для повного захисту даних компанії.

Мережеві атаки в процесі постійного розвитку і стають дедалі більш складними й комплексними, складаючись з різних компонентів, націлених на певну вразливість протоколу або системи. У сумі це дозволяє досягти ефекту дуже швидкого поширення атаки та ураження великої кількості незахищених або слабо захищених систем та сервісів. При цьому сам факт вторгнення і шкідливого впливу може залишатися непоміченим достатньо довгий час (від кількох днів до кількох місяців).

Сьогодні забезпечення ефективного захисту інформаційних ресурсів та пов’язаних з ними бізнес-процесів вимагає цілісного бачення і комплексного підходу: впровадження системи організаційних і технічних заходів на всіх рівнях ІТ-інфраструктури підприємства.

Компанія NETWAVE пропонує повний спектр рішень для захисту Вашої мережі:

 • Системи мережевого екранування та запобігання вторгнення
 • Системи управління й контролю мережевого доступу
 • Системи контекстного захисту поштового та веб-трафіку
 • Системи безпеки прикладних сервісів (захист баз даних, веб-додатків)
 • Системи збору, аналізу та кореляції подій безпеки
 • Системи захисту від шкідливого і зловмисного ПЗ
 • Системи криптозахисту та запобігання витоку даних
 • Системи захисту віртуальних середовищ
 • Системи захисту від DoS/DDoS-атак
 • Системи контролю та управління адміністративним доступом
 • Системи контролю фізичного доступу і відеоспостереження

Процес побудови безпечної мережевої інфраструктури на підприємстві починається з планування та аналізу існуючої інфраструктури. На цьому етапі визначаються сервіси, що використовуються або будуть використовуватися у мережі, ризики, які можуть виникнути, та заходи, котрих необхідно вжити для зниження цих ризиків. Після етапу планування розробляється правильний дизайн рішення безпеки з написанням відповідних політик, а далі – безпосереднє впровадження.

Рішення безпеки не можна налаштувати одноразово і забути – воно вимагає постійного моніторингу, відстеження подій безпеки та оптимізації пов’язаних з цим політик протягом усього використання.

Хоча відомо, що абсолютної безпеки не існує, впровадження продуманої архітектури і правильний вибір засобів захисту дозволить значно зменшити ризики та мінімізувати можливі втрати від зловмисного впливу.

Наші спеціалісти допоможуть Вам відповісти на запитання «Що захищати? Від чого? І головне – Як?», а також обрати та впровадити оптимальний набір рішень безпеки для Вашої організації.

пам’ятайте: не турбується про безпеку тільки той, хто нічого про неї не знає

Виникли запитання, чи необхідна консультація?

Звертайтеся: team@netwave.com.ua , +38 (044) 359 05 50

LinkedIn