Netwave
Клиент
TUI
Тип проекта
Network
Кейс

Побудова WI-Fi, LAN, SD-WAN мережі центрального офісу та філій

 • передумови
 • про клієнта
 • що ми зробили
 • нові можливості для бізнесу
 • основа реалізації проєкту
 • інші кейси

передумови проєкту

alt text

TUI вже багато років утримує звання одного з найбільш надійних туроператорів. Обслуговуючи понад 100 тисяч туристів щороку через 250 турагентств, компанія невпинно слідкує за втіленням принципи клієнтоорієнтованості та інноваційності на найвищому рівні. В сучасному світі слідування цим принципам означає глибоку інтеграцію бізнесу та технологій. В TUI Ukraine розуміють, що тільки такий шлях може забезпечити унікальність та диференційованість продуктів. Саме тому представники компанії вкотре звернулися до нас як до фахівців у своїй сфері з запитом на розширення мережі центрального офісу та регіональних представництв за допомогою найсучасніших рішень.

про клієнта

Компания

TUI

О компании

Одна из ведущих туристических компаний Украины, включающая туроператора и сеть турагентств. Является частью крупнейшего международного туристического холдинга TUI Group с более чем 40-летним опытом работы. TUI Ukraine обслуживает в год более 100 тысяч туристов и включает более 250 турагентств (собственных и уполномоченных). Позиционирует себя в качестве устойчивой и эффективной компании, которая использует передовые технологии для внедрения уникальных дифференцированных продуктов и сервисов, которых нет в других туроператоров.

що ми зробили

занурення в задачу

У замовника виникла потреба у модернізації та розширенні мережі. Зокрема, компанія потребувала побудови інфраструктури нового центрального офіса та об'єднання з регіональними представництвами.

рішення

Було спроектоване та запропоноване рішення для нового центрального офісу компанії та офісів продажу з орієнтуванням на сучасні технології SD-WAN, що готове до розгортання нових сервісів у сфері туризму (віртуальні тури). Для посилення захисту використана система контролю доступу на базі сучасного обладнання від Fortinet.

результат

Побудова сучасної локальної мережі. Забезпечення централізованого управління єдиною мережею із центрального офісу та сорока філій. Сформовано безшовне wi-fi покриття в ЦО та філіях. Забезпечено безперебійне живлення серверної ЦО.

технологічні результати

 • Побудова LAN мережі регіональних офісів
 • Безшовна WLAN мережа у філіях та центральному офісах
 • SD-WAN мережа для запуску інноваційних сервісів
 • Централізоване управління розподіленої мережею
 • Посилення системи контролю доступу

нові можливості для бізнесу

централізація

Побудовано централізовану систему управління сервісом, яка дозволить реалізувати персоналізований підхід до клієнтів незалежно від офісу, до якого вони звертаються.

інновація

Програмно-керована WAN мережа (SD-WAN) забезпечить більш тонку роботу з додатками та сервісами, задовільняючи сучасні вимоги до середовища передачі даних.

надійність

Інженерні рішення на основі продуктів APC забезпечать стабільну безперебійну роботу мережі.

Netwave