Netwave
Клиент
ПУМБ
Тип проекта
Computing / Digital transformation
Кейс

Впровадження системи зберігання даних для електронного документообігу

  • передумови
  • про клієнта
  • що ми зробили
  • нові можливості для бізнесу
  • основа реалізації проєкту
  • інші кейси

передумови проєкту

alt text

За десятиліття існування ПУМБ здобув репутацію надійного фінансового радника для мільйонів клієнтів. Аби продовжувати цей рух, важливо відчувати динаміку сьогодення та запроваджувати відповідні технологічні рішення.

Одним з таких рішень сьогодні є електронний документообіг. Він значно підвищує ефективність внутрішніх процесів підприємств, що дозволяє набагато швидше та ефективніше надавати послуги клієнтам. Саме тому представники банку звернулися до нас з запитом на модернізацію системи для забезпечення високої надійності зберігання документів.

про клієнта

Компания

ПУМБ

О компании

ПУМБ — надежный банк, который стремится быть финансовым советником и помощником как для частных лиц, так и для корпоративных клиентов, предвидит их ожидания, потребности и предлагает эффективные решения.

що ми зробили

занурення в задачу

Аудит системи зберігання даних та наявного навантаження і специфіки файлів для конкретизації потреб підприємства. Замовник потребував ефективного рішення для обробки звичайних документів та значної кількості зображень.

рішення

Обрана система з широким функціоналом і можливістю горизонтального масштабування єдиного файлового простору до 40 ПБ даних від Dell EMC Isilon. Дана горизонтально масштабована NAS-система представляэ собою високоефективне та відмовостійке сховище активних архівів.

результат

Впровадження системи зберігання для електронного документообігу. Замовник отримав сучасну, продуктивну та зручну систему. яка виішує поточні завдання та передбачає швидке і економне масштабування при необхідності.

технологічні результати:

  • підвищення ефективності зберігання даних;
  • підвищення надійності та безпеки зберігання даних;
  • спрощення доступу до архівів.

нові можливості для бізнесу

економія

Значне зниження витрат на зберігання даних завдяки можливості швидкого масштабування системи за потреби.

підвищення

Підвищення ефективності системи зберігання даних та відповідне поліпшення роботи електронного документообігу. Спрощення доступу до архіву у сумі з підвищення надійності та безпеки.

Netwave