Netwave

Імплементація інфраструктурних
IT-систем та рішень

Професійна інтеграція та налаштування

детальніше
alt text

Імплементація та запуск рішення – це фінальний крок процесу будь-якого впровадження. Від успішності інсталяції залежить швидке отримання бізнесом необхідних сервісів з мінімальним простоєм існуючої інфраструктури.

Коректна інтеграція дуже впливатиме на те, наскільки система, що створюється буде легка в управлінні, обслуговуванні, наскільки просто буде її модернізувати в майбутньому.

Вдале впровадження відрізняється продуманим плануванням, чіткою організацією роботи, мінімальними простоями інфраструктури. А бізнес в результаті має отримати необхідний йому результат.

методологія процесу інтеграції

Процес інтеграції при роботі нашої команди складається з наступних кроків:

Підготовчий етап

На даному етапі інсталяції обговорюються терміни виконання робіт, вимоги до готовності об’єкту для початку впровадження та відповідальні співробітники з боку замовника та команди Netwave. Розробляється перелік робіт і календарний графік їх виконання. Також обговорюються необхідні дії по суміжним системам, які зачіпаються в процесі впровадження, призначаються відповідальні за них і терміни виконання змін.

Проведення робіт

Коли об’єкт готовий до впровадження згідно визначених на підготовчому етапі вимог, проводяться роботи за розробленим графіком. У разі складної і довгої інсталяції можливе надання замовнику звітів з проміжними результатами і подальшими планами.

Тестова експлуатація рішення

Для впровадженої системи проводиться тестова експлуатація, в рамках якої перевіряється функціонал рішення, проходять навантажувальні випробування, розробляються робочі сценарії і поведінка системи у випадку відмов у зарезервованих вузлах. За результатами випробувань складається акт тестування. За необхідності в рішення вносяться правки.

Промислова експлуатація рішення

Успішно протестоване рішення запускається в промислову експлуатацію.

Документування впровадження

Після завершення інтеграції складається пакет документів по впровадженому рішенню з описом та рекомендаціями щодо його експлуатації.

де послуга буде актуальною

Network

Мережева інфраструктура – це основа функціонування бізнесу, середовище передачі даних, яке поєднує бізнес-додатки, сервіси та людей, які їх використовують! Маючи високу інженерну кваліфікацію, команда Netwave поєднує експертизу та сучасні технологічні рішення провідних вендорів для створення надійних і гнучких мереж, які дозволяють розкрити потенціал та ефективно реалізувати найамбітніші бізнес-ідеї!

 Computing

Дані вже давно стали ядром будь-якого бізнесу. Вони можуть бути найціннішим активом: унікальною, накопиченою за роки базою даних тисяч клієнтів. Або – платформою для аналітики та прийняття рішень і кардинально впливати на ефективність бізнесу.

Ми проєктуємо обчислювальні інфраструктури, завдяки яким клієнти отримують максимум користі від даних, що живуть всередині компанії. Достатньо потужна техніка, відповідність вимогам безпеки, безперервність обміну інформацією та легка масштабованість і можливість швидкої модернізації.

 

 

 Security

Підходи до обміну інформацією у корпоративній мережі впливають на безпекову політику та захист інфраструктури, роблять їх пріоритетами для IT-команди. Мережеві атаки постійно розвиваються і стають дедалі більш складними й комбінованими. Це дозволяє досягати швидкого поширення та ураження значної кількості систем та сервісів. На щастя, сучасні технологічні рішення допомагають виявляти або навіть попереджувати майже всі відомі загрози. Поєднуючи їх з раціональним підходом до побудови безпекової архітектури, ми досягаємо надійності систем збереження та передачі даних без ризику для майбутнього вашого бізнесу.

 

 Організація тестування технологій та проведення Пілотних проєктів

Детальніше

Якщо у вашій компанії є пул задач які треба вирішити інфраструктурними рішеннями, але ви не можете обрати обладнання що якнайкраще впорається з ними, пропонуємо послугу тестування технологій! Перевірте, чи відповідає обране рішення вашим очікування та особливостям вже існуючої інфраструктури.

Вдале впровадження відрізняється хорошим плануванням, чіткою організацією роботи, мінімальними простоями інфраструктури, а бізнес отримує необхідний йому результат.Команда Netwave надає послуги з інтеграції та запуску різних систем під будь-які потреби бізнесу наших клієнтів. Ми маємо штат кваліфікованих інженерів, багаторічний та великий досвід за результатами сотень впроваджених проєктів, часто навіть вперше в нашій країні!

найцікавіші продукти та технології

Netwave