Netwave

Контроль мережевого доступу

Захист бізнесової ІТ-інфраструктури
від неавторизованого доступу

детальніше

про напрямок

про напрямок

Контроль доступу до корпоративних даних – ключове питання інформаційної безпеки. Правильний підхід дозволить впровадити політики безпеки технічними засобами, допоможе автоматизувати певні завдання ІТ-підрозділів, знизить ризики і дасть можливість безпечно відкривати нові філіали та створювати віддалені робочі місяця.

Вирішує завдання

Оптимізація роботи IT-відділу через автоматизацію контролю доступу до мережі.

Кількість можливих варіантів доступу до мережі постійно зростає. Необхідно оперувати багатьма критеріями: хто має доступ, якого рівня, з яких пристроїв, коли та через яку зону мережі. Моніторинг і контроль в такій ситуації досить трудомісткі. Автоматизовані системи знизять навантаження на IT-відділ і дозволять сфокусувати ресурс на інноваціях, край важливих сьогодні для розвитку бізнеса.

Захист від помилок та контроль адміністративного доступу для підвищення рівня безпеки.

Програмні системи, що управляють критично важливими елементами інфраструктури або працюють з даними високого рівня конфіденційності, повинні мати захист від помилки або навмисних небажаних дій користувачів з адміністративними правами.

Автоматизація моніторингу та аналізу всіх безпекових подій у мережі для виявлення загроз.

Безпека – це процес, яким потрібно керувати. Аби корпоративні дані залишались захищеними, необхідно постійно аналізувати великий обсяг даних від різних інфраструктурних сегментів. В ручному режимі переглянути тисячі звітів, класифікувати їх за ступенем важливості і виявити можливі загрози практично неможливо. Автоматизація дозволить швидко виявляти небезпечні події у мережі.

Контроль витоку даних через внутрішню систему документообігу.

Несанкціонований доступ і неправомірне поширення корпоративних даних – один з основних ризиків. Захист від внутрішніх загроз досить складно реалізувати: необхідно врахувати усі можливі шляхи передачі інформації всередині компанії, класифікувати всі дані за ступенем важливості, перевіряти атрибути і зміст кожного документу, який залишає мережу, та блокувати потенційно небезпечну передачу даних.

наш підхід

Врахування специфіки інфраструктури замовника

Для забезпечення належного рівня контролю доступу та захисту корпоративних даних рішення проєктується під конкретні потреби замовника. Розуміючи бізнес-процеси організації як екосистему інформаційних потоків, ми підбираємо і впроваджуємо програмне забезпечення та устаткування, що найбільш ефективно виконуватимуть поставлені завдання.

Забезпечення надійності та відмовостійкості

Системи безпеки повинні працювати надійно і безвідмовно, тому що в певних випадках забезпечують доступ до ресурсів. Належну увагу слід приділяти відповідній інженерній та мережевій інфраструктурі і резервуванню компонентів систем безпеки.

Повний перелік документації для запровадженого рішення

Будь-які мережеві системи потребують супровідної документації, адже без повного розуміння існуючих інформаційних потоків, політик доступу та механізмів захисту важко забезпечити належний рівень безпеки і контролю ресурсів. Команда Netwave завжди ретельно документує і описує впроваджені рішення.

варіанти задіяних рішень

Системи контролю та обліку мережевого доступу

Централізована система з глибокою інтеграцією в ІТ-інфраструктуру. Являється єдиною точкою впровадження та контролю всіх політик доступу на мережевому обладнанні.

 

Виробники: Cisco

Системи контролю адміністративного доступу

Системи класу Privileged User Management, які дозволяють надавати привілейований доступ адміністраторам чи партнерам на певний строк або одноразово з можливістю обмеження рівня свободи. Передбачають функцію повного запису сеансів зв’язку для подальшого аудиту. До складу рішень також входить система централізованого управління паролями.

 

Виробники: Dell, IBM, NetIQ, Centrify

Системи збору, аналізу і кореляції подій безпеки (SEIM-системи)

Спеціалізовані програмно-апаратні комплекси, призначені для зберігання, агрегації та аналізу системних повідомлень, подій, потоків трафіку з пристроїв мережевої і серверної інфраструктури, їх кореляції, пошуку аномалій і слідів зловмисної активності.

 

Виробники: IBM (Q1 Labs), HP (ArcSight), McAfee (NitroSecurity), NetIQ

Системи запобігання витоку конфіденційної інформації

Програмно-апаратні комплекси шляхом інтеграції з мережевими пристроями безпеки (поштові та проксі сервери, UTM тощо) і операційними системами комп’ютерів кінцевих користувачів, дозволяють майже повністю контролювати процес перетину корпоративними даними інформаційного периметру організації.

 

Виробники: Symantec, McAfee, Websense, RSA

Netwave