Netwave

Створення нових можливостей для вашого бізнесу

детальніше

нові підходи

alt text

Розвиток цифрових інструментів і їх повсюдне поширення у всіх сферах життя сучасного суспільства зробило процес діджіталізаціі для кожного бізнесу не просто важливим, а життєво необхідним для виживання й ефективної конкурентної боротьби.

І мова сьогодні вже не йде лише про поверхові прояви як створення клієнтського додатка або системи повідомлень і оповіщень, що дозволять заощадити або отримувати послуги безперервно.

Сьогодні первинне значення займають результати роботи з даними які ви постійно отримуєте й обробляєте, підходи до формування персоналізованих пропозицій клієнтові, та можливість надати максимально зручні для кожного способи взаємодії з вашою компанією.

Крім того, не варто забувати і про співробітників, не менш важливих клієнтів - споживачів цифрових послуг, що надаються вашою IT-командою для виконання бізнес-завдань і досягнення цілей компанії.

У повсякденному житті кожен з член вашої команди так само як і клієнти - користуються смартфонами для оплати продуктів і проїзду, використовують свій акаунт в улюбленій соц.сети для логіна в будь-які додатки і сервіси, отримують персонілізовану структуру і наповнення в особистих кабінетах різноманітних постачальників послуг. Ті ж самі опції вони хочуть бачити і при взаємодії з використовуваними корпоративними сервісами. І наша з вами спільне завдання - надати їм таку можливість!

напрямки нашої діяльності

Digital transformation

Діджіталізація - це не тільки створення зовнішнього інструментарію для онлайн доступу до ваших сервісів, послуг, чи створення можливостей цифрової взаємодії клієнтів з вашою компанією.
Це ще й дуже складний процес створення інфраструктурної основи, що дозволяє зробити процес збору та
 обробки інформації безперешкодним та захищеним, швидко та продуктивно аналізувати її і використовувати для поліпшення вашої компанії, максимально оперативно реалізовуючи зроблені висновки через створення нових рішень для ринку і користувачів. 

Наша команда готова допомогти вам на цьому шляху. Від процесу аналізу чинної ситуації, до підбору і впровадження релевантних вашим цілям рішень!Modern workplace

Боротьба роботодавців за залучення талантів у свої команди сьогодні перемістилася з поля класичних мотиваторів, таких як рівень зарплати, компенсаційні пакети або локація офісу - в цифровий простір.

Сьогодні практично будь-який учасник бізнес-процесу робить свій внесок у загальну справу за допомогою цифрових інструментів. Будь то оператор обладнання в цеху, який програмує роботу машин через віддалену систему управління, дизайнер, який створює новий макет пакування для продукції або аналітик, який бажає скорегувати звіт на своєму смартфоні - у кожного виникає загальна потреба - в зручному, швидкому, надійному й безперешкодному доступі до своїх професійних інструментів. Навіть з особистих гаджетів.

Ми допоможемо підібрати потрібний інструментарій та інтегрувати його в наявну інфраструктуру, зробивши роботу рішень безпечною та ефективною.Communication

2020 й рік зробив неоціненний внесок в розвиток сервісів для віддаленої комунікації між колегами й партнерами. В цей рік, майже кожен з нас мимоволі став заручником "цифрового вікна". Проте, цей тренд активно розвивався і до цього моменту, адже зручне і продуктивне спілкування на відстані, можливість вирішувати спільні завдання і приходити до результатів працюючи в командах розподілених в будь-якій точці світу  вже давно стало мейнстримом в розвитку бізнес-культури по всьому світу. 

Ну а вендори зі світовим ім'ям вже багато років йдуть до створення бездоганних інструментів, що дозволяють цим трендам реалізуватися. І сьогодні ми можемо запропонувати вашій команді дійсно комфортні, безпечні рішення, що перевершують будь-які очікування!