Netwave

Вдосконалюємо себе
та навколишній світ

Запрошуємо разом навчатися
і ділитися досвідом

відвідати

події та заходи

alt text

Команда Netwave регулярно організовує власні заходи, на яких ми прагнемо поділитися своїм досвідом роботи з продуктами та технологіями, а також поспілкуватися з нашими партнерами та клієнтами щодо розвитку світових трендів та бізнесу. Деякі з них вже перетворилися на традиційні – зі своєю ідеологією та тематикою.

Також беремо участь у партнерських online та offline івентах, обираючи найцікавіші та дійсно корисні як для власної команди, так і для наших замовників. Ми налагоджуємо живий і відкритий діалог з кожним партнером, разом підіймаючи рівень обізнаності, тому що прагнемо задовільняти потреби клієнтів, використовуючи інноваційні та актуальні рішення.

найближчі рекомендовані події

Безпечне SDN ядро мережі віртуалізованого ЦОД

04листопада - 06листопада

авторські серії подій
від команди Netwave

NET Meet
  • Мета Навчання
  • Кому буде цікаво Керівники IT-підрозділів та служб, IT-спеціалісти (адміністратори чи інженери)
NET Meet
  • Мета Навчання
  • Кому буде цікаво Керівники IT-підрозділів та служб, IT-спеціалісти (адміністратори чи інженери)
Опис

Серія навчальних заходів, в рамках яких наша інженерна команда та представники вендорів діляться інсайтами роботи з продуктами та рішеннями, а також презентують та допомагають розібратись клієнтам в роботі нових інфраструктурних IT-рішень чи оновлень вже існуючих технологій. Кожен захід може бути присвячений окремому вендору чи продукту. Або охоплювати впровадження та використання технології, корисної сучасному бізнесу і вже доступної у різних вендорів. NET meet дає можливість прокачати свої знання та поспілкуватись з іншими спеціалістами галузі.

Звіти з попередніх заходів

Безпечне SDN ядро мережі віртуалізованого ЦОД

Детальніше