Netwave

Побудова і модернізація IT-інфраструктури

детальніше

IT-інфраструктура

alt text

Сьогодні IT-інфраструктура – не просто набір заліза та програмного забезпечення, який виконує роль інструменту. Інформаційні технології вже стали фундаментом для реалізації бізнесом ринкових можливостей та задоволення потреб клієнтів.

Світ стрімко змінюється, ми не просто використовуємо IT-продукти та сервіси тільки за потреби. З кожним роком ми все глибше поринаємо в безальтернативне цифрове середовище, яке відображає та реагує перш за все на зміни наших моделей поведінки.

Кожен бізнес одночасно і відповідає на ці зміни, надаючи актуальні продукти на споживчі запити, і генерує базу для нових запитів, створюючи інновації у прагненні перевершити конкурентів.

Ми створюємо платформи, на яких наші замовники зможуть розвивати свої продукти та стрімко змінювати світ. Будувати інфраструктури, які дозволять рухатись динамічно, впроваджувати будь-які ідеї швидко та ефективно, перетворювати витрати на обладнання – на інвестиції у розвиток та ринкове лідерство!

напрямки нашої діяльності

Network

Мережева інфраструктура – це основа функціонування бізнесу, середовище передачі даних, яке поєднує бізнес-додатки, сервіси та людей, які їх використовують! Маючи високу інженерну кваліфікацію, команда Netwave поєднує експертизу та сучасні технологічні рішення провідних вендорів для створення надійних і гнучких мереж, які дозволяють розкрити потенціал та ефективно реалізувати найамбітніші бізнес-ідеї!

 Computing

Дані вже давно стали ядром будь-якого бізнесу. Вони можуть бути найціннішим активом: унікальною, накопиченою за роки базою даних тисяч клієнтів. Або – платформою для аналітики та прийняття рішень і кардинально впливати на ефективність бізнесу.

Ми проєктуємо обчислювальні інфраструктури, завдяки яким клієнти отримують максимум користі від даних, що живуть всередині компанії. Достатньо потужна техніка, відповідність вимогам безпеки, безперервність обміну інформацією та легка масштабованість і можливість швидкої модернізації.

 

 

 Security

Підходи до обміну інформацією у корпоративній мережі впливають на безпекову політику та захист інфраструктури, роблять їх пріоритетами для IT-команди. Мережеві атаки постійно розвиваються і стають дедалі більш складними й комбінованими. Це дозволяє досягати швидкого поширення та ураження значної кількості систем та сервісів. На щастя, сучасні технологічні рішення допомагають виявляти або навіть попереджувати майже всі відомі загрози. Поєднуючи їх з раціональним підходом до побудови безпекової архітектури, ми досягаємо надійності систем збереження та передачі даних без ризику для майбутнього вашого бізнесу.

 

 Netwave